Erkekler İçin İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın 6 Doğal Yolu


77
776 Paylaşım, 77 points

Birçok erkek vücudunda bulunan tüylerden rahatsızlık duymaktadır. Kıllarının azalmasını isteyen erkekler, doğal yöntemler ile nasıl tüylerinden kurtulacaklarını merak ederler. Bu yazımızda Erkekler İçin İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın 6 Doğal Yolu hakkında bilgi vereceğiz.

Kadınlar kadar erkeklerde vücutlarında bulunan tüylerden rahatsızlık duymaktadır. Bu tüylerden kurtulmak için birçok ürün bulunmasının yanı sıra birçok erkek doğal yöntemleri kullanarak tüylerinden kurtulmayı tercih etmektedir.ERKEKLER İÇİN İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMANIN 6 DOĞAL YOLU NEDİR?

Erkekler İçin İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın 6 Doğal Yolu şu şekilde sıralanıyor;

  • Hayıt tohumu içeceği
  • Tuz ve limon kürü
  • Soğan sarımsak kürü
  • Nane kürü
  • Şeker ve pekmez karışımı
  • Mercimek ve patates karışımı

HAYIT TOHUMU İÇECEĞİ İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULUNUR?

Hayıt tohumu içeceği, erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın 6 doğal yolundan birisidir. Hayıt tohumu içeceğini hazırlamak için hayıt tohumu ve suya ihtiyaç vardır. Bu içeceği hazırlarken bir su bardağı suyu kaynattıktan sonra içerisine 1 tutam hayıt tohumu eklenmelidir. Karışım 1 saat demlendikten sonra içilmelidir. Hayıt tohumu içeceği düzenli olarak tüketildiği zaman vücuttaki tüylerden kurtulmak mümkündür.

TÜZ VE LİMON KÜRÜ İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULUNUR?

Tuz ve limon kürü, erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın 6 doğal yolundan birisidir. Bu kürün hazırlanması için taze sıkılmış limon suyu ve tuza ihtiyaç vardır. Kürü kullanmak için öncelikle istenmeyen tüylerin sir ağda ile kökten alınması gerekmektedir. Ardından 2 tatlı kaşığı tuz ve 5 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu karıştırılarak ağda yapılan bölgeye sürülmelidir. Masajla sürülen karışım düzenli şekilde uygulandığı zaman bölgede yer alan tüylerin yoğunluğunun azalması mümkün olacaktır.

SOĞAN SARIMSAK KÜRÜ İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULUNUR?

Soğan Sarımsak kürü, erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın 6 doğal yolundan birisidir. Bu kürü kullanmak için 1 adet soğanı ateşte köz haline getirmek gerekmektedir ardından 1 diş sarımsağı rendeleyip siyah merhem ile karıştırmak gerekir. Bu karışım tüylü bölgelere sürüldükten sonra üzerine soğanı bastırıp bekletilmelidir. Hazırlanan kür 1 hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığı zaman istenmeyen tüyler azaltılacaktır.

NANE KÜRÜ İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULUNUR?

Nane kürü, erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın 6 doğal yolundan birisidir. Bu kürü hazırlamak için 1 tutam taze naneyi 1 ay boyunca öğle yemeklerinden ve akşam yemeklerinden 10 dakika önce tüketmek gerekmektedir. Nane tüylerin azaltılması konusunda en kolay ve en etkili yöntemlerden birisidir.

ŞEKER PEKMEZ KARIŞIMI İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULUNUR?

Şeker Pekmez Karışımı, erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın 6 doğal yolundan birisidir. Şeker pekmez karışımı hormonların dengelenmesi konusunda oldukça etkilidir. Bu nedenle tüylerden kurtulmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Şeker pekmez karışımı ile tüylerden kurtulmak için 1 su bardağı şeker mikrodalgaya girebilecek bir kaba konulmalıdır. Ardından kaba pekmez de eklenerek 3 dakika oyunca mikrodalgada tutulmalıdır. Şeker tamamen eridikten sonra içerisine yarım limon suyu ilave edilmelidir. Karışım gerekli görülürse tekrar mikrodalgaya konulabilmektedir. Bu karışımın vücuda sürülmesi sonrası kumaş ya da ağda bandı ile karışım vücuttan çekilerek istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün olacaktır.

MERCİMEK VE PATATES KARIŞIMI İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULUNUR?

Mercimek ve patates karışımı, erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın 6 doğal yolundan birisidir. Sarı mercimek ve patates bir araya geldiği zaman istenmeyen tüylerin yok edilmesi konusunda oldukça etkilidir. Bu karışımın kullanılabilmesi için sarı mercimek bir gece önceden suda bekletilmelidir. Patatesler bir kaba koyularak edilmeli ya da rendelenmelidir. Ardından iki malzeme bir araya getirilerek karıştırılmalı ve bu aşamada her ikisinin de susuz olmasına dikkat edilmelidir. Karışıma limon suyu eklendikten sonra istenmeyen tüylerin üzerinden sürerek 20 – 30 dakika kuruyana kadar bekletilmeli ve ardında karışım el ile çıkartılmalıdır. Bu yöntemle tüylerin çıktığını görmek mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
776 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
25
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
73
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
99
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir