Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediye Önerileri-Erkekler İçin Uygun Hediye Fikirleri


100
984 Paylaşım, 100 points

Kişinin sevdiğine hediye alması, duygularını göstermenin yollarından birisidir. Sevgilisi olan kişiler, özel günlerinde onu mutlu etmek için hediye almak ister. Ancak hediye seçimi oldukça zorlu bir süreçtir. Hele ki bir erkeğe hediye almak işi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu yazımızda erkek sevgiliye alınabilecek hediye önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Hediye almak, büyük sorumluluk ister. Hediye alacak kişinin özel birisi olması, hediye seçiminde titizlikle davranmayı gerektirir. Özellikle erkek sevgiliye hediye almak oldukça zorlayıcı bir iştir. Erkeklere alınabilecek hediye seçeneklerinin kısıtlı olması, kadınların büyük sıkıntı yaşamasına neden olmaktadır.ERKEK SEVGİLİYE ALINABİLECEK HEDİYE ÖNERİLERİ NELERDİR?

Erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler çok değil gibi görünse de aslında çok özel ve anlamlı hediyeler almak mümkündür. Erkek sevgiliye alınabilecek hediye önerileri şunlardır;

İSMİNE ÖZEL CÜZDAN YAPTIRIN

Erkek sevgiliye hediye dendiği zaman akla ilk gelen her zaman cüzdandır. Ancak klasik bir cüzdan almak yerine isme özel bir cüzdan yaptırmak çok daha farklı ve özel bir hediye olarak görülür. Deri cüzdan üzerine isim işlemeleri son yıllarda oldukça popüler durumda. Sevgilinize özel bir cüzdan yaptırarak, kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

GÖMLEK VE KRAVAT İLE ŞIKLIĞINI ARTIRIN

Erkekler genelde takım elbise giyerler. Bunun için sürekli olarak gömlek ve kravat ihtiyacı duyarlar. Piyasada çok sayıda gömlek ve kravat çeşidi bulunur. Sevgilinize istediği model ve renkte gömlek & kravat takımı alarak onu mutlu edebilirsiniz.

İSİM İŞLENMİŞ KALEMLE ŞAŞIRTIN

Artık her şeye olduğu gibi kalemlere de isim işlemek mümkün. Sık sık kalem kullanan bir sevgiliye sahipseniz, ona üzerinde ismi yazılı olan özel bir kalem hediye edebilirsiniz. Böylece eline her kalem aldığında sizi hatırlayacaktır.

 

TUTTUĞU TAKIMIN FORMASIYLA MUTLU EDİN

Erkekler özellikle futbol konusunda oldukça tutkuludur. Fanatiklik derecesinde olanlar bile vardır. Sevgilinize tuttuğu takımın formasını alırsanız, onu dünyanın en mutlu erkeklerinden birisi yapabilirsiniz. Özellikle arkasında isminin de yazılı olması, unutulmaz bir hediye olacaktır.

SEVDİĞİ ŞARKICININ KONSERİNE BİLET ALIN

Sevgilinizin çok sevdiği ve sürekli dinlediği bir şarkıcı varsa, onun konserine alacağınız bilet, sevgilinizin havalara uçmasını sağlayacaktır. Özel gün hediyesi olarak farklı ve ilginç bir hediye olarak düşünülebilir.

OYUN KONSOLU VE OYUN ALIN

Erkekler, ne kadar büyürse büyüsünler hala biraz çocukturlar. Oyun delisi olan bir sevgiliye sahip iseniz ona alacağınız oyun konsolu ya da istediği oyunlar ile gönlünü kolaylıkla fethedebilirsiniz. Oyun konsolu, erkeklerin en vazgeçilmez cihazlarından birisidir.

BEĞENDİĞİ TESPİHTEN ALIN

Erkeklerin birçoğu tespihi elinden bırakmaz. Tespihe özel ilgisi olan bir sevgiliye sahipseniz, ona alacağınız özellikli bir tespih ile çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde birçok site, özeli kutusunun içinde hazırladığı tespihler ile erkeklerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

SEVDİĞİ PARFÜMDEN ALIN

Erkekler, her zaman güzel kokmak isterler. Sevgilinizin her zaman kullandığı ya da sizin hoşunuza giden bir parfümü alarak onun güzel kokma isteğini sürekli hale getirebilirsiniz.

İSME ÖZEL ÇAKMAK ALIN

Sigara içen bir sevgiliniz varsa, isminin üzerine yazılı olduğu bir çakmak hediye edebilirsiniz. Çakmak, dikkatini çekecek hediyelerden birisi olacaktır. Aynı zamanda yanından hiç ayırmayacaktır.

ERKEKLERİN VAZGEÇİLMESİ SAAT

Her erkek saat takmaktan hoşlanır. Zamanı kolayca görebilmek için saatsiz gezmeyen bir sevgiliniz varsa, ona sevdiği markanın saat modellerinden birisini seçebilirsiniz. Hediye saat almak, sevgilinizi çok mutlu edecektir.

RESİMLİ KUPA İLE HER AN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE OLUN

Erkek sevgiliye alabilecek en anlamlı hediyelerden birisi, üzerinde resminizin olduğu bir kupadır. Çay – kahve içerken her an sizi görmek, sevgilinizi oldukça mutlu edecektir. Her an gözünün önünde olmak da böylece mümkün olacaktır.

MASA İSİMLİĞİ İLE İŞYERİNİ SÜSLEYİN

Masa başı bir işte çalışan sevgiliniz var ise masasının üzerine koyması için masa isimliği seti alabilirsiniz. Masa isimliği seti, daha havalı bir görüntü sağlayacağı için sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

TAVLA SETİ İLE EĞLENDİRİN

Tavla oynamayı seven bir sevgiliniz varsa, ona birbirinden güzel tavla setlerinden birisini alabilirsiniz. Taraftar tavla setleriyle birlikte isme özel tavla setlerini de düşünebilirsiniz. Tavla oynamak, sevgilinize oldukça eğlenceli zamanlar sunacaktır.

TIRAŞ TAKIMI ALIN

Erkeklerin en büyük sıkıntılarından birisi tıraş olmaktır. Sevgilinize klasik bir tıraş seti ya da modern bir tıraş makinesi alarak, bu eziyet dolu işi kolay hale getirebilirsiniz.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

100
984 Paylaşım, 100 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
124
Başarısız
Komik Komik
109
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
37
Helal Olsun!
lol lol
74
lol
Aşk Aşk
61
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir