Erkek Erkeğe Takılmak İsteyenler İçin Hafta Sonu Aktivite Önerileri


87
854 Paylaşım, 87 points

Erkeklerin en büyük eğlencelerinden birisi, erkek erkeğe vakit geçirmektir. Hemen her erkeğin kendisine özel yakın arkadaşlarından oluşan bir grubu vardır. Bu grupla mümkün olduğu kadar hafta sonları aktivite programı ayarlarlar. Bu yazımızda Erkek Erkeğe Takılmak İsteyenler İçin Hafta sonu Aktivite Önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Erkekler bazen sadece erkek erkeğe takılabilecekleri aktiviteler yapmak ister. Özellikle hafta sonlarında yapılan aktiviteler, erkeklerin eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Erkek erkeğe takılmak isteyenler için hafta sonunu değerlendirebilecek birçok öneri bulunmaktadır.ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN HAFTA SONU AKTİVİTE ÖNERİLERİ NELERDİR?

Erkek Erkeğe Takılmak İsteyenler İçin Hafta sonu Aktivite Önerileri şu şekilde sıralanır;

  • Kamp yapmak
  • Kayak yapmak
  • Go karta binmek
  • Laser Tag oynamak
  • Paintball oynamak
  • Poligona gitmek
  • Dalış yapmak

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN KAMP YAPMAK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için kamp yapmak, özellikle doğa tutkunu erkekler için doğru seçeneklerden birisidir. Akdeniz ve Ege kıyılarında olduğu gibi İstanbul çevresinde de kamp yapmak için çok güzel yerler bulunmaktadır. Erkek erkeğe kamp yapmak isteyenler, kamp alanında doğa yürüyüşlerine çıkabilir, bisiklet sürebilir, balık tutabilir.

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN KAYAK YAPMAK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için kayak yapmak, tercih edilebilecek aktivitelerden birisidir. Hafta sonu için kayak planlayanlar ister yurt içinde ister yurt dışında kayak merkezlerinden birisine gidebilir. Yurt içinde Erciyes, Kartalkaya, Palandöken, Uludağ, Kartepe ve Sarıkamış en sık tercih edilen kayak merkezleridir.

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN GO KARTA BİNMEK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için GO karta binmek, yapılabilecek eğlenceli aktivitelerden birisidir. Hız tutkunu erkeklerin vazgeçilmezlerinden birisi olan GO kart, erkek erkeğe oldukça keyifli vakit geçirmeyi sağlayacaktır.

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN LASER TAG OYNAMAK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için Laser Tag oynamak, farklı bir öneri olarak sunulabilir. Bir strateji oyunu olarak bilinen Laser Tag, kişilerin kendilerine verilen senaryo ve görevlere göre hareket ettikleri ve lazer ışınları ile savaştıkları bir mücadele oyunudur. Büyük şehirlerde birçok mekanda ve alışveriş merkezlerinde Laser Tag oyunu oynanabilmektedir.

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN PAİNTBALL OYNAMAK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için Paintball oynamak, oldukça eğlenceli aktivitelerden birisidir. Paintball ister açık ister kapalı alanlarda kolaylıkla oynanabilir. Erkek erkeğe vakit geçirmek için tercih edilebilecek en doğru hafta sonu aktivitelerinin başında gelmektedir. Hem bireysel olarak hem de takım olarak oynanabilen Paintball, boya fırlatan silahlarla oynanan ve yarışmacıların birbirlerini vurmaya çalıştıkları bir strateji oyunudur.

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN POLİGONA GİTMEK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için poligona gitmek, özellikle atış tutkunu erkekler için doğru tercihlerden birisidir. Adrenalinden hoşlanan erkeklere yönelik olan poligon, erkeklerin hem heyecan yaşayacağı hem de yeteneklerini sergileyeceği alanların başında gelir. Erkek erkeğe poligona gitmek, stres atmak için de doğru seçenek olacaktır.

ERKEK ERKEĞE TAKILMAK İSTEYENLER İÇİN DALIŞ YAPMAK

Erkek erkeğe takılmak isteyenler için dalış yapmak, farklı aktivitelerden hoşlananlar için düşünülebilir. Büyüleyici ve oldukça farklı bir dünyaya gitmek isteyen erkeklere yönelik bir aktivite olan dalış, su altı meraklısı erkekler için doğru tercihlerden birisi olacaktır. Erkek erkeğe gidilen dalışta hafta sonunu sonsuz mavilikler içerisinde geçirmek ve su altı dünyasını keşfetmek mümkün olacaktır. Hafta sonunda dalış yapmak isteyenler için Ege Denizi’nin kuzeyindeki Saroz körfezi seçenek olarak sunulabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

87
854 Paylaşım, 87 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir