Enerji Tasarruflu En İyi 10 Elektrikli Isıtıcı


64
624 Paylaşım, 64 points

Soğuk kış günlerinde sıcacık bir evde oturmak için birçok kişi elektrikli ısıtıcıları kullanmaktadır. Ancak elektrikli ısıtıcıların harcadığı elektrik miktarının fazla olması, birçok kişinin gelecek yüksek fatura nedeniyle gözünü korkutur. Ancak piyasada çok sayıda enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcı bulunmaktadır. Bu yazımızda Enerji Tasarruflu En İyi 10 Elektrikli Isıtıcı hakkında bilgi vereceğiz.

Havaların soğumasıyla birlikte özellikle küçük alanları ısıtmak ve büyük alanlarda doğalgaza destek amacıyla elektrikli ısıtıcılar sıklıkla tercih edilmektedir. Elektrikli ısıtıcı seçerken çok masraf yaptırmayan enerji tasarruflu modellerden seçmek akıllıca olacaktır.ENERJİ TASARRUFLU EN İYİ 10 ELEKTRİKLİ ISITICI HANGİLERİDİR?

Enerji Tasarruflu En İyi 10 Elektrikli Isıtıcı şu şekilde sıralanır;

  • Alaz Efekt Elektrikli Şömine
  • Vigo Elektrikli Isıtıcı Konvektör
  • Raks Elektrikli Yağlı Radyatör Aspendos
  • Simfer Nero Combi 2700W İnfrared Isıtıcı
  • Minisan Ms 2500 Maxi Buharlı Elektrikli Soba
  • Fakir Warmy 2000W Gri Elektrikli Isıtıcı
  • Minisan Black 3000 İnfrared Elektrikli Soba Isıtıcı
  • Kumtel Mh 1800 Orbit Kule Tipi Elektrikli Isıtıcı
  • Sinbo Sfh – 3394 İnfrared 2000W Elektrikli Isıtıcı
  • Luxell Ks – 2760 Siyah Elektrikli Isıtıcı

ALAZ EFEKT ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Alaz Efekt Elektrikli Şömine, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. Görüntüsü ile dikkat çektiği kadar iyi bir ısınma da sunan bu ısıtıcı, kaliteli malzemeden üretildiği için oldukça uzun ömürlüdür. Evin dekorasyonu yönünden de güzel bir görünüm sunan bu model, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Alev efekti de bulunan ısıtıcı, güvenlik şalteri özelliğine de sahiptir.

VİGO ELEKTRİKLİ ISITICI KONVEKTÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vigo Elektrikli Isıtıcı Konvektör, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. Panel şeklindeki bu ısıtıcı, çok kısa sürede bulunduğu ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Boyutu itibariyle az yer kaplayan model, hafif olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Cihazın içerisinde bulunan rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklar sayesinde ısınma sağlamaktadır.

RAKS ELEKTRİKLİ YAĞLI RADYATÖR ASPENDOS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Raks Elektrikli Yağlı Radyatör Aspendos, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. Klasik radyatör tasarımına sahip olan bu ısıtıcı, 12 dilimli yağlı bir radyatör olarak tasarlanmıştır. Elbise askılıklı nemlendiricili, devrilme emniyetli ve termostatlı olarak sunulmaktadır. Çevre dostu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. Sağlam ve dayanıklı olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

SİMFER NERO COMBİ 2700W INFRARED ISITICI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Simfer Nero Combi 2700W Infrared Isıtıcı, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. 2 farklı ısı kademesine sahip olan bu ısıtıcı, 3D yansıtma sistemi sayesinde yüksek ısı verimliliği sağlamaktadır. Devrilme ve aşırı ısınmaya karşı emniyeti bulunan model, kararma yapmayan krom tel ızgaraya da sahiptir. Hassas termostat özelliği sayesinde tasarruflu kullanılmaktadır.

MİNİSAN MS 2500 MAXİ BUHARLI ELEKTRİKLİ SOBA ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Minisan Ms 2500 Maxi buharlı Elektrikli Soba, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. Estetik bir görünüme sahip olan bu ısıtıcı, devrilmelere karşı emniyetlidir. Hava tahliye kanalları ve buhar haznesi bulunan modelde 5 adet flament bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde evi en iyi şekilde ısıtma özelliğine sahiptir.

FAKİR WARMY 2000W GRİ ELEKTRİKLİ ISITICI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fakir Warmy 2000W Gri Elektrikli Isıtıcı, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. 1,5 kilogram ağırlığında olan bu ısıtıcı, küçük olması sayesinde hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Operasyon ışığı, gösterge lambası, ısı ayar düğmesi ve aşırı ısınmaya karşı koruyucu özellikleri bulunmaktadır. Devrilmelerde otomatik olarak kendisini kapatan ısıtıcı, en ekonomik ürünlerden birisidir.

MİNİSAN BLACK 3000 INFRARED ELEKTRİKLİ SOBA ISITICI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Minsan Black 3000 Infrared Elektrikli Soba ısıtıcı, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. 50 – 60 Hz arasında frekans ile çalışan bu ısıtıcı, kaliteli malzemeden üretildiği için oldukça sağlam ve dayanıklıdır.

KUMTEL MH 1800 ORBİT KULE TİPİ ELEKTRİKLİ ISITICI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Kumtel Mh 1800 Orbit Kule Tipi Elektrikli Isıtıcı, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. 3 kademeli ısı ayarı bulunan bu ısıtıcı, farklı iki ayarda çalıştırılabilir. Termostatlı özelliğinin yanı sıra devrilmelere karşı da emniyetlidir. Kullanım kolaylığı sağlanması amacı ile taşıma kulpu ve sarma kablosu eklenmiş olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

SİNBO SFH – 3394 INFRARED 2000W ELEKTRİKLİ ISITICI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sinbo Sfh – 3394 Infrared 2000W Elektrikli Isıtıcı, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. Modern tasarımı ile dikkat çeken ısıtıcı, kule tipi olma özelliğinin yanı sıra devrilmelere karşı da emniyetli üretilmiştir. Ayarlanabilir termostatı bulunan bu model, aşırı ısınmaya karşı da koruma sağlamaktadır.

LUXELL KS – 2760 SİYAH ELEKTRİKLİ ISITICI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Luxell Ks – 3760 Siyah Elektrikli Isıtıcı, en çok tercih edilen enerji tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisidir. 4 Quartz tüm cama sahip olan bu cihaz, bulunduğu ortamı oldukça iyi ısıtmaktadır. 3 farklı ısı kademesine sahip olan ısıtıcı, devrilme emniyeti özelliği sayesinde güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

64
624 Paylaşım, 64 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir