En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar


51
494 Paylaşım, 51 points

Havaların ısınması ve okulların tatil olmasıyla birlikte birçok aile tatil planlarını yapmaya başladı. Yazın eğlenceli zaman geçirmek ve biraz olsun dinlenebilmek için farklı tatil planları bulunuyor. Ancak bu tatil planı için belirli bir maddi duruma da sahip olmak gerekiyor. Tatile gitme hayalleri kuran ancak yeterli paraya sahip olmayan kişilerin imdadına ise bankalar yetişiyor. Bu yazımızda en uygun tatil kredisi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Birçok banka yaza özel kredi paketleri sunmaktadır. Bu paketlerin amacı, tatile gitmek isteyenlere özel bütçe sunmaktır. Tatil kredileri, tatilcilere çok fazla masraf çıkarmayacak şekilde ve kısa vadeler şeklinde hazırlanır. Genel olarak bakıldığı zaman 36 ay vadeli tatil kredileri en fazla tercih edilen kredilerdir.

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?
Tatil kredisi paketi hazırlayan bankalar şu şekilde sıralanabilir; • Vakıfbank
 • Denizbank
 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Fibabank
 • ING Bank

Öz konusu bankalar ortalama olarak %1,15 – %1,75 faiz oranları ile 12 – 48 ay vadeli tatil kredisi vermektedir. Dosya ücreti de alınmayan bu kredilerde kredi tahsis ücreti gibi masraflar da bulunmamaktadır. Tatil kredisi veren bankaları biraz daha yakından inceleyelim…

 • Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi

Vakıfbank Jolly Tur işbirliği ile hazırlanmış olan tatil kredisi 3 – 24 ay vadeli olarak verilmektedir. %1,55 faiz oranı ile verilen bu kredi için dosya masrafı talep edilmez. Banka tatil kredisi kapsamında 500 – 3.000 TL arasında bir kredi vermektedir. Bu krediye başvuruda bulunmak için SMS ile 5724’e aylık gelir ve T.C. kimlik numarası göndermek yeterli olacaktır. Bankadan olumlu dönüş olmasıyla birlikte 30 gün içerisinde kredi alınıp taksitlendirilebilir. 3 bin TL altı kredilerde gelir belgesi istemeyen Vakıfbank, 3 bin TL üzeri kredilerde gelir belgesi talep etmektedir. Hiçbir masrafı bulunmayan bu kredide hayat sigortası da zorunlu tutulmamaktadır. • Akbank Tatil Kredisi

Akbank tatil kredisi almak isteyenlere 3 ay taksit erteleme imkânı ile 36 aya kadar vadeli kredi sunuyor. Tamamen masrafsız olarak verilen bu kredi için banka şubesine giderek nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile başvuruda bulunmak gerekiyor. 10 bin TL’ye kadar %1,19 faiz oranı ile verilen kredi 12 – 24 – 36 ay vadeli olarak sunulmaktadır. 10 bin TL kredi çekecek olanlardan 59 TL kredi tahsis ücreti, 138 TL sigorta bedeli talep edilmektedir.

 • Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan tatil kredisi almak isteyenlere 48 ay vadeli kredi imkânı sunulmaktadır. Krediyi almak için bizzat banka şubesine başvuru gerekir. Başvuru sırasında gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve kişinin üstüne kayıtlı son ödenmiş fatura istenmektedir. SMS ile başvurular için Kredi yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası ve gelir miktarını 4411’e göndermek yeterli olacaktır. • Fibabanka Tatil Kredisi

Fibabanka tarafından hazırlanmış tatil kredisinden yararlanmak için banka şubesine gitmek gerekir. Fibabanka, 3 bin – 20 bin TL arasında kredi sunmaktadır.

 • ING Bank Tatil Kredisi

ING Bank, tatil kredisini farklı şekilde sunmaktadır. Geziloji sitesi üzerinden yapılacak olan tatil rezervasyonlarında kredi kullanma hakkı verilmektedir. ING Bank, tatil ücreti üzerinden %15 indirim yapmakla birlikte banka fırsatından yararlananlara da 1 günlük tatil hediye ediyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
494 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir