En Uygun En Hızlı Evde İnternet Kampanyaları Hangileridir?


76
745 Paylaşım, 76 points

Evde internet kullanımına uygulanan Adil Kullanım Kotasının kalkmasıyla birlikte internet fiyatlarında bir yükselme meydana geldi. Bu durum özellikle ev interneti kullanıcılarının daha uygun internet paketleri aramasına neden oldu. Bu yazımızda evde internet kullananların alabileceği en uygun internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Evde internet kullanma keyfi herkesin de bildiği gibi çok daha tercih edilmektedir. Wi Fi üzerinden sunulan internet kotasının yüksek olması, internet kapısını sonuna kadar açmaktadır. Son düzenlemelerin ardından adil kullanım kotasının da kaldırılması ile evde internet kullanımı daha yaygınlaşmaya başladı. Günümüzde internetsiz ev kalmadı desek abartmış olmayız. Ancak bu durum, evde internet paketlerinin de fiyatının yükselmesine neden oldu.

En Uygun Ev İnternetini Veren Firmalar Hangileridir?İnternet paket fiyatlarının yükselmesi sonucunda kullanıcılar daha uygun fiyatlı internet paketlerini araştırmaya başladı. Kullanıcıların bu arayışları, internet veren operatörleri de harekete geçirdi. Evde uygun fiyatlı ve hızlı internet paketi veren firmalar şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone
 • Türk Telekom
 • Turkcell
 • Digitürk
 • Türksat
 • D – Smart

Firmaların verdikleri uygun fiyatlı evde internet paketlerini biraz daha detaylı inceleyelim…

 • Vodafone Evde İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından sunulan evde internet tarifeleri kullanıcılarını oldukça memnun ediyor. İnternet hızı ile istenileni sunan Vodafone, kurulum hızı ile de dikkat çekiyor. 2 gün içerisinde kurulum garantisi veren Vodafone, piyasadaki en uygun evde internet paketini sunan operatörlerin başında geliyor. 16 Mbps hıza sahip olan evde internet paketi için ilk yıl 64,90 TL ikinci yıl ise 74.90 TL ücret talep ediliyor. Fiber altyapısına sahip olmayan yerlerde ise evde internet için ADSL tarifeleri sunan Vodafone, 6 Mbps hızdan 50 Mbps hıza kadar 64,90 TL – 144.90 TL arası fiyat veriyor. Vodafone kullanıcısı olmayan ancak operatörün sunduğu evde internet hizmetinden yararlanmak isteyenlerin ise 500 TL’ye kadar olan internet cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanıyor.

 • Türk Telekom Evde İnternet Kampanyası

Kullanıcılarına sunduğu uygun fiyatlı tarifeleri ile dikkat çeken Türk Telekom, evde internet paketleri ile de dikkat çekiyor. ‘İnternetsiz ev kalmasın’ sloganı ile yola çıkan operatör, hem kotalı hem kotasız tarifeleri ile kullanıcılarına birçok seçenek sunuyor. Türk Telekom, 20 – 40 GB kotalı tarifeleriyle 24 ay taahhütlü aylık 29.90 TL – 39.90 TL arası ücretle internet paketleri sunuyor.

Kotasız internet paketlerinden tercih edenler için ise 8 – 12 – 16 – 24 Mbps hızlarda internet tarifeleri mevcut. Kullanıcılar 150 TL tutarındaki hoş geldin indiriminin ardından tarifelere 69.90 TL – 99.90 TL arasında fiyatlara sahip olabiliyor.

 • Turkcell Evde İnternet Kampanyası

Türkiye’nin ilk fiber internet sağlayıcısı olarak bilinen Turkcell, evde internet kampanyaları ile de dikkat çekiyor. Taahhütlü tarifeler sunan operatör, 12 – 24 ay taahhüt fırsatı ile 15 Mbps hızında internet paketleri veriyor. Kurulum ve modem için ücret talep etmeyen Turkcell, aylık 79.90 TL karşılığında evde internet paketi veriyor. Bunun yanı sıra 25 GB kotalı internetine ise 59.90 TL ve 75 GB kotalı internetine ise 69.90 TL ücretle sahip olma fırsatı sunuyor.

 • Digitürk Evde İnternet Kampanyaları

Digitürk, Superonline ise gerçekleştirdiği ortaklık kapsamında evde internet fırsatı sunan firmalar arasında yer almaya başladı. Birbirinden kaliteli kanallara sahip olan Digitürk, televizyon paketi ile birlikte 25 Mbps hızda internetini aylık 209 TL ücretle sunuyor. 16 Mbps hızda tarifeleri için aylık 85 – 105 TL ücret alan firma, fiber internet bağlantılı evde internet paketleri için ise 104 – 120 TL arasında bir ücret talep ediyor.

 • Türksat Evde İnternet Kampanyaları

Kullanıcılarının yüzünü en fazla güldüren firmaların başında Türksat geliyor. 100 Mbps hızda internet fırsatı sunan 24 ay kalma sözüne karşılık 89.99 TL ücret talep ediyor. 25 Mbps hıza kadar olan akıllı internet paketlerine ise televizyon hizmeti ile birlikte aylık 69.90 TL karşılığında sahip olmak mümkün oluyor.

 • D – Smart Evde İnternet Kampanyaları

Televizyon paketleri ile dikkat çeken D – Smart, evde internet paketleri ile de kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. D – Smart, ilk ay mega paket olmak kaydı ile kullanıcılarına internet paketlerini aylık 89.90 TL karşılığında sunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
745 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
109
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir