En Uygun Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayram yaklaştıkça bayramda kullanabileceğimiz cazip kredi seçenekleri de ortaya çıkmaya başladı. Harcamalarının en üst seviyelere çıktığı bayramlardan olan Kurban Bayramı için bankalar da müşterilerine kredi vermek için birbirleriyle yarışıyorlar. Bu yazımızda önümüzdeki bayramda en uygun bayram kredisi veren bankaları listeleyerek sizlere bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalışacağız. Sizler de arasından size en uygun geleni seçip bayram kredinizi ilgili bankadan alabilirsiniz.

ING Bank Bayram Kredisi

Önümüzdeki kurban bayramı için en uygun kredi veren bankalar listesinde başı çeken ING Bank, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığı yolda birçok alanda en uygun krediyi sunmaya devam ediyor. Eğer önümüzdeki bayramda sizler de nakit ihtiyacı içerisinde iseniz ING Bank aracılığıyla kredi almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING Bank’ın bayram için özel oluşturduğu kredide faiz oranı %1.94 olarak belirlenmiş olup 5.000 TL ve 12 ay vadeli bir kredide geri dönüşü 5.813 TL olmaktadır.

Cepte TEB Bayram Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ülkemizdeki kullanıcılarına Kurban Bayramı nedeniyle özel olarak hazırlamış olduğu kredide faiz oranı %1.99 olarak belirlenmiştir. Eğer Cepte TEB üzerinden 5.000 TL tutarında 12 ay vade ile bir kredi almak isterseniz bunun size geri dönüşü 5.923 TL şeklinde olacaktır. Dilerseniz krediye 5.000 TL’lik krediye başvurup ayda 484,14 TL ödeyerek bayram kredinizi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi

Her Bayram döneminde müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çabalayan Türkiye İş Bankası da yine Kurban Bayramı için özel kredi hazırlayan bankalar arasında. Eğer Türkiye İş Bankası üzerinden 5.000 TL tutarında bir kredi almak isterseniz %2.2 faizle 12 ay boyunca ayda sadece 491,58 TL ödeyerek kredinizi kullanabilirsiniz. Türkiye İş Bankası üzerinden alacağınız 5.000 TL tutarındaki bayram kredisinin toplam geri ödemesi ise 5.923 TL olacaktır.

Akbank Bayram Kredisi

Yaklaşan Kurban Bayramı’nda müşterilerinin harcamalarına destek olmak amacıyla özel bir kredi hazırlayan Akbank’ın faiz oranı 2,52 olarak belirlenmiştir. Akbank aracılığıyla alacağınız 5.000 TL’lik bir bayram kredisini 12 ay boyunca 503,53 TL’lik tutarlarla ödeyerek tamamlayabilirsiniz. Bunun ise toplamda geri ödemesi 6.061,36 TL şeklinde olacaktır.

Kurban Bayramı öncesinde hemen hemen her banka müşterilerine özel bayram kredileri tasarlanmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bankalar bu bayram için açıklanan kredi paketleri arasında en uygunları olduğu için listelenmiştir. Dilerseniz listedeki herhangi bir bankadan Kurban Bayramı kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda çok detaylı incelemelerin yapılmadığı nadir kredilerden olan Kurban Bayramı kredisi hemen hemen her müşteriye verilmektedir.