Kolay Kredi Veren Bankalar – 5 Dakikada Krediniz Hazır!


70
685 Paylaşım, 70 points

Nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde giderebileceğiniz en kolay kredi veren bankalar listesi sunduğumuz bu yazımızda, aynı zamanda bankaların vermiş oldukları kolay krediler hakkında detaylar yer almaktadır.

Özellikle kredi notu düşük olan kişilerin arayışında olan en kolay kredi veren bankalar, düşük kredi notuna rağmen daha kolay kredi verebilmektedirler. Bunun için bir takım şartları sağlıyor olmak gerekse de, aşağıda yer alan bankalar diğer bankalara nazaran daha kolay kredi hizmeti sunmaktadır.

ODEABANK NAKIT HAZIR KREDİ

Odeabank kefilsiz ve belgesiz olarak, özellikle düşük tutarlar için nakit hazır kredisi sunmaktadır. 10.000 TL’ye kadar kredi sunan Odeabank, sadece nüfus cüzdanı ile kredi başvurusunu almaktadır. Yüzde 2.27 faiz oranlarıyla 10.000 TL’ye kadar kredi veren Odeabank, kredi tahsis ücreti için 53 TL almaktadır. Odeabank nakit hazır gelir belgesiz kredi için, bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.Bankaların sunduğu vade seçeneklerine baktığımızda ise, 60 aya kadar vade imkanı sunduğunu görebiliriz.

ING BANK MİNİ KREDİ

Odeabank’a göre daha uygun faiz koşulları ile kredi veren ING Bank, yüzde 2.09 faiz oranlarıyla 5000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Gelir belgesiz ve kefilsiz olarak sunduğu bu kredi ile en kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank, tıpkı Odeabank gibi 60 aya kadar vade seçenek sunmaktadır. ING Bank mini kredi için ATM’ler üzerinden kimlik numaranızı ve diğer bilgilerinizi girerek rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bu krediye, bankanın internet şubesi üzerinden de başvurmak mümkündür.

ENPARA GELİR BELGESİZ KREDİ

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Enpara.com, bir QNB Finansbank hizmetidir. 50.000 TL üst limitte kredi veren Enpara.com, kredi limiti konusunda diğer bankaların, çok üzerinde bir tutar belirlemiştir. Her ne kadar gelir belgesiz kredi olarak adlandırılsa da, bazı durumlarda ek teminatlar istenmektedir. Bankanın ek teminat istemesinin en önemli nedeni, kişinin kredi notunu düşük olması ve talep ettiği tutarın yüksek olmasıdır.

Enpara.com düşük kredi tutarlarındaysa, genellikle ek teminat istemeden bu krediden yararlanmanızı sağlamaktadır. Enpara.com adından da anlaşılabileceği gibi tamamen internet üzerinden hizmet veren finans kuruluşu olması nedeniyle, herhangi bir dosya masrafı talep etmemektedir. Başvurular sadece, Enpara.com internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI GELİR BELGESİZ KREDİ

Kredi üst limitini 30.000 TL olarak belirleyen Türkiye İş Bankası, yüzde 2.20 faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaktadır. Kredide hayat sigortası yaptıranlar için bu faiz oranlarını belirleyen banka, sigorta istemeyenler için ise yüzde 2.30 faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Gelir belgesi krediye başvurmak için bankanın fiziki şubelerine başvuru yapabileceğiniz gibi, bankanın internet şubesi üzerinden de online olarak başvuru yapmak mümkündür.

AKTİF BANK ANINDA KREDİ

 

Aktif Bank’ın 30.000 TL üstü sunmuş olduğu bu kredi, 60 ay vade ile verilebilmektedir. Aynı zamanda kredi notu düşük olan kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği krediler arasında yer alan Aktif Bank anında kredi, yüzde 2.49 faiz oranlarıyla verilmektedir. Aktif Bank kredi başvurusu bankanın internet sitesi üzerinden yapılmakta ve kredinin onaylanması halinde, PTT şubelerinden çekilmektedir. Sunduğu şartlar ile en kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank, diğer bankalara göre kredi notu daha düşük olan kimselere, kolay kredi imkanı sunan bankalardan birisidir.

AKBANK

 

Geçmiş yıllarda kredi verme şartları diğer bankalara göre daha zor olsa da, bankalar arasındaki rekabetin tavan yapmasıyla birlikte, Akbank’ta kredi verirken birçok kolaylık sağlamaya başlamıştır. Kredi notunuzun durumuna göre kefilsiz ve hatta gelir belgesiz kredi veren Akbank, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kolay kredi çekebileceğiniz bankalardan birisidir.

GARANTİ BANKASI

 

Garanti Bankası oldukça düşük faiz oranları ve geniş vade seçenekleriyle, özellikle tüketici kredisi çekmek isteyenlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kredi notu yüksek olanlardan gelir belgesi talep etmeyen Garanti Bankası, findeks kredi notu çok yüksek olanlardansa talep edilen kredi miktarına göre gelir belgesi istemeden de kredi vermektedir.

VAKIFBANK

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Vakıfbank, en kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın ihtiyaç kredilerinde sunmuş olduğu avantajlara baktığımızda da, düşük faiz oranları ve geniş vade seçeneklerini görebiliriz.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası kredi notu az riskli ve riskli olan kişilere dahi, kolay kredi imkanı sunmaktadır. Kredi notunun çok riskli olması durumunda yani en alt seviyede olması halinde, bir ya da iki kefil isteyerek yine kredi verebilmektedir. Ancak geçmişte bankalarla düştüğünüz sıkıntıların boyutu, kefil sayısı konusunda önem arz etmektedir.

KREDİ ÇEKMENİN EN KOLAY YOLU

 

Yukarıdaki bankaların dışında en kolay kredi çekmenin yolu, varsa maaş müşterisi olduğunuz bankaya kredi başvurusu yapmaktır. Bankaların tamamı maaş müşterilerine, çok daha büyük kolaylıklar sunarak kredi vermektedir.

Özellikle yukarıda verdiğimiz bankaların maaş müşterisiyseniz, çok daha rahat bir şekilde kredi almanız mümkündür. Bankaların kredi verme kolaylıklarının kredi notu ve gelir durumunuzun yüksek olmasına bağlı olarak artacağını unutmayın. Ayrıca talep edilen kredi miktarının da, kredi çekerken sizden istenilen belgelere etki edeceği de dikkate alınmalıdır.

Kredi çekeceğiniz zaman yukarıdaki bankalar arasında araştırma yaparak şartlarını daha detaylı öğrenerek, sizin için en uygun bankayı seçip kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
685 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
73
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
25
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir