En İyi Youtube Video İndirme Programları Hangileridir?


67
695 Paylaşım, 67 points

Günümüz şartlarında birçok kişi, gün içerisinde video izlemek için Youtube’u tercih etmektedir. Ancak her alanda internet bulunamaması ya da internet kotasının sınırlı olması, kişilerin Youtube videoları izlerken sıkıntı yaşamasına neden olmaktadır. Bunun için tek çare, Youtube videolarını indirmektir. Bu yazımızda Youtube video indirme için kullanılabilecek en iyi programlar hakkında bilgi vereceğiz.

Youtube Video İndirme Programları Ne İşe Yarar?

Youtube üzerinden izlenilen bir video için internet paketinden harcamak gerekmektedir. İnternetle bağlantılı olan bu videoları tamamen bağımsız hale getirmenin tek yolu, Youtube videosunu indirmektir. Ücretsiz Youtube video indirme programları, bu iş için en doğru seçim olacaktır.

Youtube Video İndirme Programları Nasıl Çalışır?

Youtube video indirme programları, seçilen bir videonun kısa sürede telefona yüklenmesi ve ücretsiz olarak izlenmesini sağlamaktadır. Bu programlar sayesinde indirilen tüm videolar, silinmediği sürece sorunsuz izlenebilmektedir. İzleme sırasında kişinin interneti hiçbir şekilde etkilenmez.En İyi Youtube Video İndirme Programları Hangileridir?

Günümüzde birçok Youtube video indirme programı kullanılmaktadır. Ancak bu programlar arasında bazıları gerçekten çok kaliteli hizmet vermektedir. Sizler için en kaliteli programları bir araya getirdik. En iyi Youtube video indirme programları listesi şu şekilde;

  • Internet Download Manager
  • Any Video Converter
  • aTube Catcher
  • Video Get
  • Freemake Video Downloader
  • 4K Video Downloader
  • Direct Video Downloader

Ücretsiz Youtube video indirme programlarını biraz yakından inceleyelim…

Internet Download Manager Nasıl Kullanılır?

En bilindik Youtube video indirme programlarından birisidir. Internet Download Manager programı sayesinde çok kolay bir şekilde video indirme işlemi gerçekleştirilecektir. Bununla birlikte programı kullanarak web sayfalarındaki videoları bile indirmek mümkündür.

Internet Download Manager programı indirmek için; https://www.internetdownloadmanager.com/

Any Video Converter Nasıl Kullanılır?

Youtube videolarını bilgisayara indirmek için kullanılan bu program, Youtube desteği almasıyla da bilinmektedir. Uygulamayı kullanmak için sadece Youtube video linkini program içine yapıştırmak yeterli olmaktadır.

Any video converter programı indirmek için; https://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

aTube Catcher Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar üzerinden kullanılan bu ücretsiz Youtube video indirme programı, en çok tercih edilenlerden birisidir. Kullanımı oldukça kolay olan bu program, 120 milyondan fazla kez indirilmiştir.

 Atube Catcher programını indirmek için; https://www.atube.me/

Video Get Nasıl Kullanılır?

Birçok video paylaşım sitesini destekleyen Video Get programı, program içine link yapıştırma şeklinde hizmet vermektedir. Youtube video indirme programları arsında en popüler olanlardan birisidir.

Video Get programı indirmek için; https://nuclear.coffee/

Freemake Video Downloader Nasıl Kullanılır?

Video indirme programı dendiğinde ilk akla gelenlerden birisidir. Freemake Video Downloader programı üzerinden 10 binden fazla siteden video indirmek mümkündür. Bu siteler arasında en ön plana çıkan elbette Youtube olmaktadır.

Freemake Video Downloader programını indirmek için; https://www.freemake.com/tr/

4K Video Downloader Nasıl Kullanılır?

Yüksek kaliteli video izlemek isteyenler için tercih edilen 4K Video Downloader, Youtube üzerinden video indirme konusunda da oldukça başarılıdır. Bu program üzerinden indirilen videoların kalitesinde asla bozulma olmayacaktır.

4K Video Downloader programını indirmek için; https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

Direct Video Downloader Nasıl Kullanılır?

Oldukça küçük boyutu ile dikkat çeken Direct Video Downloader, kolay kullanıma da sahiptir. Youtube video indirme işlemlerinde kullanılabilecek en küçük programdır. Bu nedenle de çok tercih edilmektedir.

Direct Video Downloader programını indirmek için; http://www.majorshare.com/direct-video-downloader/

Youtube Videoları Programsız Toplu Nasıl İndirilir?

Youtube videolarını programsız indirmek de mümkündür. Youtube üzerinden birden fazla videoyu aynı anda indirmek isteyenler için programla işlem yapmak bir hayli uzun sürecektir. Bu nedenle toplu video indirme işlemi için programsız hareket etmek daha akıllıca olacaktır. Programsız toplu video indirmek için izlenmesi gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Programsız Youtube toplu video indirme adımları şu şekilde sıralanabilir;

  • Birinci Adım

Youtube üzerinden indirilecek olan videoların toplu linki kopyalanır.  Bunun için listeli Youtube linki bulmak gerekir. Toplu video linkinin sonunda mutlaka ‘’list=’’ ibaresi olmalıdır. Örnek vermek gerekirse; https://www.youtube.com/playlist?list=PL5lo6g_GZWyzS3KhLvzpx_GlUnqI6FuP6 gibi bir adres kullanılabilir.

  • İkinci Adım

Kopyalanan bu link, https://youtubemultidownloader.com/playlist.html sitesinde bulunan ‘Play List’ kısmına yapıştırılır.

  • Üçüncü Adım

Yapıştırma işleminin ardından liste otomatik olarak indirme bağlantısı oluşturmaktadır. Bu işlemden sonra tek bir tıklama ile tüm liste programsız olarak indirilebilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
695 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
123
Başarısız
Komik Komik
109
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
37
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
37
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
121
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir