En İyi Yaşlandırma Uygulamaları Hangileridir?


63
615 Paylaşım, 63 points

Son günlerin en popüler uygulamalarından birisi yaşlandırma programları oldu. Özellikle sosyal medya üzerinden çok fazla kullanılan yaşlandırma uygulamaları, ünlülerin de tercih ettiği uygulamaların başında geliyor. Bu yazımızda en iyi yaşlandırma programları hakkında bilgi vereceğiz.

Yaşlandırma Uygulaması Nedir?

Yaşlandırma programı, özel bir teknik kullanılarak insanların yüzünün yaşlandırılması için kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde her yaştan insanlar yüzlerini uygulama ile yaşlı hale getirmektedir.En İyi Yaşlandırma Uygulamaları Hangileridir?

Günümüzde birçok farklı yaşlandırma uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile saniyeler içerisinde yıllar sonraki hali görmek mümkündür. Günümüzde en fazla kullanılan yaşlandırma uygulamaları şu şekilde sıralanabilir;

  • FaceApp
  • Aging Booth
  • Oldify
  • Age Editor
  • Age My Face
  • Aging Booth
  • Aging Old Face Camera
  • Make Me Old
  • Old Face
  • Face Age Camera

 

Bu uygulamaları biraz daha yakından inceleyelim…

1-) FaceApp

Son dönemin en popüler yaşlanma uygulaması olarak bilinmektedir. Özellikle son günlerde sosyal medya üzerinden ünlüler başta olmak üzere bu uygulamayı kullanmaktadır. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan telefonlara mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirilen bu uygulama, yüklenen resimleri kısa süre yaşlandırmayı başarmaktadır. Program indirildikten sonra uygulama içerisinde galeriden fotoğraf yükleyerek ya da fotoğraf çekerek yaşlandırma işlemi uygulanabilmektedir. Yaşlandırma işleminin ardından fotoğraflar sosyal medya üzerinden paylaşılabilir.

2-) Aging Booth

En iyi yaşlandırma uygulamalarından birisi olarak bilinmektedir. Bu uygulama Google Play Store ya da APP Store üzerinden indirilebilmektedir. Uygulama içerisinden galeri kullanılarak ya da fotoğraf çekilerek yaşlandırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu uygulama en iyi 15 – 60 yaş arası kişilerde sonuç vermektedir.

3-) Oldify

Bu uygulama üzerinden yüklenen fotoğrafları 20 – 40 – 60 yıl yaşlandırmak mümkündür. Bu uygulamanın en büyük özelliklerinden birisi, kişinin nasıl yaşlandığını göstermesinin yanı sıra nasıl davranacağı konusunda da bilgi vermektir. Bunun için fotoğraf üzerine çeşitli mimikler, esneme ve öksürme efektleri eklenmiştir. Bu uygulama en eğlenceli yaşlanma uygulamalarından birisi olarak bilinmektedir.

4-) Age Editor

Bu uygulama, kişilerin fotoğraflarını yaşlandırmasının yanı sıra fotoğraf üzerine saç, sakal ve aksesuar ekleme hakkını da vermektedir. Bu uygulama Digital Bananas LCC tarafından geliştirilmektedir. Uygulamanın en önemli özelliği, fotoğrafı olduğu gibi yaşlandırmasıdır. Bunun yanı sıra resimler üzerinde istenildiği oranda yaşlanma etkisi de sunulmaktadır. Kişi, yaşlandırdığı fotoğrafı üzerindeki kırışıklıkları bile kontrol etme hakkına sahiptir.

5-) Age My Face

Android işletim sistemli telefonlar üzerinden kullanılabilen bu uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu uygulamayı indirdikten sonra çekilen fotoğraflar üzerinde ya da galeriden fotoğraf çekerek yaşlandırma işlemi yapılabilmektedir.

6-) Aging Booth

Android ve iOS işletim sistemli telefonlar üzerinden indirilebilmektedir. Bu uygulama ile yaşlanınca nasıl görüneceği hemen öğrenilebilir. Bunun yanı sıra uygulamanın fotoğraf düzenleme ve düzenlenen fotoğrafları arkadaşlar ile paylaşma özellikleri de bulunmaktadır.

7-) Aging Old Face Camera

Yaşlandırma uygulamaları arasında en iyilerden birisidir. Filtreleri oldukça iyi olan bu uygulama ile sayısız fotoğraf düzenleme ve filtreleme hakkı sunulmaktadır. Bu uygulamayı kullanan kişiler, fotoğraflarını istedikleri şekillere sokabilir ve sosyal medya üzerinden paylaşabilir.

8- ) Make Me Old

New Vision Studio tarafından geliştirilen bu uygulama üzerinde birçok yaşlanma efekti bulunmaktadır. Bu efektler kullanılarak kişi yüz şeklini değiştirebilir, iki kişinin yüzlerini birbiri ile değiştirebilir, fotomontaj yapabilir. Bu uygulama Android işletim sistemine özel olarak hazırlanmıştır.

9-) Old Face

Android işletim sistemine özel olarak hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden fotoğraf yaşlandırma işlemi yapılabilmektedir. Yapılan bu işlemlerin sonucu fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşmak mümkündür.

10-) Face Age Camera

Android işletim sistemli telefonlara özel olarak hazırlanmış olan bu uygulama, yaşlanma özelliğinin yanı sıra uygulamayı kullananların fotoğraflarını tarayarak kaç yaşında olduklarını tahmin etmek de mümkün olmaktadır. Uygulamaya yüklenen fotoğraflar üzerinde yapılan tarama sonucunda, kişinin o fotoğrafta kaç yaşında göründüğü hemen tespit edilmektedir. Bu yaşlandırma uygulaması ile hazırlanmış olan fotoğraflar ve yaş tahmini yapılan fotoğraflar sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
615 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir