En İyi ve En Yeni Netflix Western Filmleri 2021


62
605 Paylaşım, 62 points

Kovboylardan, vahşi batıyı ve Amerikan iç savaşlarını anlatan western filmleri, geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Western tarzda film izleyen sinema severler yeni çıkan filmleri de sıkça takip ederler. Bu yazımızda En İyi ve En Yeni Netflix Western Filmleri 2021 hakkında bilgi vereceğiz.

Netflix, her türlü filmi bünyesinde barındırarak tüm abonelerine hitap etmeye devam ediyor. Bu kapsamda western türündeki filmlere de yer veren Netflix, 2021 yılı içerisinde çıkan tüm western filmleri de izleyicilerle buluşturuyor.EN İYİ VE EN YENİ NETFLİX WESTERN FİLMLERİ HANGİLERİDİR?

En İyi ve En Yeni Netflix Western Filmleri 2021 şu şekilde sıralanıyor;

 • News Of The World (2020) – IMDB: 6,8
 • Concrete Cowboy (2020) – IMDB: 6,3
 • The Ballad Of Buster Scruggs (2018) – IMDB: 7,3
 • The Sisters Brothers (2018) – IMDB: 7,0
 • Hostiles (2017) – IMDB: 7,2
 • The Hateful Eight (2015) – IMDB: 7,8
 • Ridiculous 6 (2015) – IMDB: 4,8
 • A Million Ways To Die İn The West (2014) – IMDB: 6,1
 • Django Unchained (2012) – IMDB: 8,4
 • Yahşi Batı (2009) – IMDB: 7,4
 • Geronimo An American Legend (1993) – IMDB: 6,5

NEWS OF THE WORLD FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

News Of The World filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, iç savaş zamanında kimsesiz kalan bir genç kızın kasaba kasaba gezerek okuyuculuk yapan eski asker Kaptan Kyle Kidd’e yetkililer tarafından zimmetlenmesi ve son kalan akrabalarına götürmesinin istenmesi üzerine ikilinin çıktıkları uzun ve zorlu yolculukta yaşadıkları konu edilmektedir.

CONCRETE COWBOY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Concrete Cowboy filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, Kuzey Philadelphia’ da babasının yanında yaşamak zorunda olan ve hayattan çok sıkıldığı için kendisine yeni uğraşlar arayan 15 yaşındaki Cole’ ün atlarla tanışması sonrasında hayatının hayal bile edemeyeceği kadar değişmesi konu edilmektedir.

THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Ballad Of Buster Scruggs filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, iç savaş sonrasında yaşanan ve birbirinden farklı hayatları içerisine alan altı farklı olay ve konu işlenmektedir. Bu farklı konularda farklı bakış açılarına yer verilmektedir.

THE SİSTERS BROTHERS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Sisters Brothers filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, birbirlerine çok bağlı olan ve patronları adına tetikçilik yaparak ortadan kaldırılması gereken insanların peşine düşen iki kardeşin patronlarının altınlarını çalan Herman Kermitt isimli altın avcısının peşine düşmesi ve bu zorlu hırsızı yakalamak için verdikleri mücadele konu edilmektedir.

HOSTİLES FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hostiles filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, yıllarca karşı karşıya savaşan ancak aldıkları yeni devlet görevi gereği bu sefer beraber yolculuk yapmak zorunda kalan ki farklı birlikten birisinde görev yapan ABD süvari subayı Blocker’ ın gitmek istemediği bu zorlu görevde yaşadığı zorluklar konu edilmektedir.

THE HATEFUL EİGHT FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Hateful Eight filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, cellat lakabı ile tanınan Ruth isimli adamın başına ödül konulan Domergue’ u yakalaması sonrasında yolda ödül avcısı olduğunu iddia eden bir adam ve bir şerifle yolunun kesişmesi sonrasında bu dört kişinin kar sebebiyle yolda kalması ve bir barınağa sığınmak zorunda kalmaları sonrasında yaşanan olaylar konu edilmektedir.

RİDİCULOUS 6 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Ridiculous 6 filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, The Magnificent Seven parodisi niteliğinde birbirinden komik sahnelerin yer aldığı farklı tarzda bir western filmi izleyicileri beklemektedir.

A MİLLİON WAYS TO DİE İN THE WEST FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

A Million ways To Die İn The West filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, bir çatışma sırasında geri çekilmek zorunda kalan ve bu hareketi nedeniyle çevresi ve kız arkadaşı tarafından terk edilen Albert isimli genç bir kovboyun kendisine güvenini kaybettiği dönemde kasabaya gelen gizemli bir kadınla tanışması ve hayata geri dönme çabaları sırasında gizemli kadının belalısının kasabaya gelmesi ve intikam almak istemesi ile başlayan olaylar konu edilmektedir.

DJANGO UNCHAİNED FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Django Unchained filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, eski bir köle olan ve özgürlüğünü kazandıktan sonra ilk icraatını Dr. King Shultz ile yaptıktan sonra onunla çalışmaya devam etme karası sonrasında ikilinin birlikte Django’ nun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı karısını bulmak için atıldıkları macera konu edilmektedir.

YAHŞİ BATI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Yahşi Batı filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, Osmanlı Devleti’nde görevli aziz Bey ve Lemi Beyin padişahın hediyesini iletmek için çıktıkları Amerika yolculuğunda yerlilerin baskınına uğrayarak hediye elması onlara kaptırması sonrasında elması tekrar almak için giriştikleri macera konu edilmektedir.

GERONİMO AN AMERİCAN LEGEND FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Geronimo An American Legend filmi, en iyi ve en yeni Netflix western filmlerinden birisidir. Filmde, Amerikan hükümeti ile anlaşarak belirlenen yerlere göç etme hazırlığı yapan yerlilerin yapılan haksızlıkları görmesiyle birlikte ayaklanma kararı alması ardından yanına aldığı 30 kişi ile yola çıkan Geronimo’ nun yerlilerin hakkını geri almak için hükümete karşı açtığı savaş konu edilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
605 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
109
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir