En İyi ve En Yeni Netflix Vampir Dizileri


56
544 Paylaşım, 56 points

Fantastik dizi dendiği zaman akla ilk gelenlerden birisi de vampir dizileridir. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan vampir dizileri, konuları ve görsel şölenleri ile sıklıkla izleyicinin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Bu yazımızda En İyi ve En Yeni Netflix Vampir Dizileri hakkında bilgi vereceğiz.

Netflix, vampir dizilerinin de bir numaralı adresi olmaya devam ediyor. Vampir dizilerini seven izleyiciler için birbirinden ilgi çekici seçenekler sunan platform, dünyaca ünlü vampir dizilerini izleyici ile buluşturuyor.EN İYİ VE EN YENİ NETFLİX VAMPİR DİZİLERİ HANGİLERİDİR?

En İyi ve En Yeni Netflix Vampir Dizileri şu şekilde sıralanıyor;

 • Vampire İn The Garden (2022) – IMDB: 5,8
 • Post Mortem: No One Dies İn Skarnes (2021) – IMDB: 7,1
 • First Kill (2022) – IMDB: 6,3
 • Vampires Vs. The Bronx (2020) – IMDB: 5,6
 • V Wars 82019) – IMDB: 6,1
 • The Originals (2013) – IMDB: 8,2
 • Dracula 82020) – IMDB: 6,8
 • Shadowhunters (2016) – IMDB: 6,6
 • Van Helsing (2016) – IMDB: 6,2
 • Chilling Adventures Of Sabrina (2018) – IMDB: 7,5
 • Blood (2015) – IMDB: 6,8
 • October Faction (2020) – IMDB: 6,2

VAMPİRE İN THE GARDEN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Vampire in the Garden dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, anime bir kız çocuğunun bir vampir kraliçesi ile birlikte insanlar ve vampirlerin barış içerisinde bir arada yaşamasını sağlayacak bir cennet bulmak için önlerindeki tüm engelleri aşma mücadeleleri konu edilmektedir.

POST MORTEM: NO ONE DİES İN SKARNES DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Post Mortem: No One Dies in Skarnes dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, öldükten sonra kana susamış bir kadın olarak tekrar hayata dönen genç bir kadının batmak üzere olan cenaze evini yeniden canlandırmak isteyen ailesi tarafından kullanılması konu edilmektedir.

FİRST KİLL DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

First Kill dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, bir vampir ve bir vampir avcısı olan Juliette ve Calliope isimli karakterlerin karşı karşıya gelmelerine karşılık birbirlerine aşık olmaları konu edilmektedir.

VAMPİRES VS. THE BRONX DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Vampires vs. the Bronx dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, yeni gelişmekte olan Bronx isimli mahalleyi sömürmeye başlayan gizli varlıklar ve bu varlıklara karşı mahalleyi koruma görevini üstlenmiş olan üç gencin mücadelesi konu edilmektedir.

V WARS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

V Wars dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, kurbanlarını kan emici birer yaratığa dönüştüren ölümcül bir hastalığın dünyayı etkisi altına almaya başlaması sonrasında iki yakın arkadaşın karşı karşıya gelmesi konu edilmektedir.

THE ORİGİNALS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Originals dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, New Orleans’a taşınan ve şehrin yönetimini ele geçirmek isteyen Mikaelson ailesinin bu amaç uğruna yerel cadılarla il birliği yapması ve sonrasında yaşananlar konu edilmektedir.

DRACULA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dracula dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, vampir dendiği zaman akla ilk gelen karakter olan Kont Dracula’ nın kanlı ve vahşi suçları nasıl işlediği ve en zayıf noktaları konu edilmektedir.

SHADOWHUNTERS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Shadowhunters dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, sıradan bir hayat yaşarken bir anda melek kanı taşıyan iblis avcılarının soyundan geldiğini öğrenen Clary Fray isimli genç kadının bu bilgi sonrasında tüm hayatının değişmesi konu edilmektedir.

VAN HELSİNG DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Van Helsing dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, 3 yıl boyunca komada kalan ve uyandığında dünyanın vampirler tarafından istila edildiğini gören Vanessa isimli genç bir kızın hayatta kalan bir avuç insan ile birlikte vampirlere karşı mücadele etmesi konu edilmektedir.

CHİLLİNG ADVENTURES OF SABRİNA DİZİİNİN KONUSU NEDİR?

Chilling Adventures of Sabrina dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, yarı insan yarı cadı olan Sabrina isimli genç kızın gecenin kilisesi ve ölümlü hayat arasında sıkışıp kalması sonrasında özel güçlerini haylazlık için kullanmaya başlaması konu edilmektedir.

BLOOD DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Blood dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, ülkenin en ölümcül hastalarının getirilerek tedavi edildiği bir hastanede çalışan ve en başarılı doktorlardan birisi olan vampir bir cerrahın yaşadıkları konu edilmektedir.

OCTOBER FACTİON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

October Faction dizisi en iyi ve en yeni Netflix vampir dizilerinden birisidir. Dizide, doğa üstü yaratıkları avlama görevini üstlenmiş olan baba Freed, anne Deloris ve ikiz kardeşler Viv ve Geoff’ un yaşadıkları maceralar konu edilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

56
544 Paylaşım, 56 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir