En İyi ve En Yeni Netflix Romantik Komedi Filmleri 2021


70
684 Paylaşım, 70 points

Netflix son dönemde yayınladığı filmler ile adını sıkça duyurmaya devam ediyor. Birbirinden farklı tarzlarda filmlere ev sahipliği yapan platformun özellikle romantik komedi türündeki filmleri büyük ilgi görüyor. Bu yazımızda En İyi ve En Yeni Netflix Romantik Komedi Filmleri 2021 hakkında bilgi vereceğiz.

Netflix kullanıcıları, platform üzerinden birçok farklı tarzda filme ulaşabilir. Bu filmler arasında en çok ilgi gören türlerin başında romantik komedi filmleri gelmektedir. Netflix, en iyi ve en yeni romantik komedi filmlerini izleyicileri ile buluşturmaktadır.EN İYİ VE EN YENİ NETFLİX ROMANTİK KOMEDİ FİLMLERİ HANGİLERİDİR?

En İyi ve En Yeni Netflix Romantik Komedi Filmleri şu şekilde sıralanır;

  • Crazy About Her (2021) – IMDB: 6,6
  • Good On Paper (2021) – IMDB: 5,6
  • Holidate (2020) – IMDB: 6,1
  • Love, Gruaranteed (2020) – IMDB: 5,6
  • Nasipse Olur (2020) – IMDB: 5,2
  • Ailecek Şaşkınız (2018) – IMDB: 6,2
  • The Kissing Booth (2018) – IMDB: 6,0
  • Sen Kiminle Dans Ediyorsun (2017) – IMDB: 5,8
  • Sevimli Ve Tehlikeli (2015) – IMDB: 6,0
  • The Invention Of Lying (2009) – IMDB: 6,4

CRAZY ABOUT HER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Crazy About Her filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde Adri isimli genç bir adamın birlikte muhteşem bir gece geçirdiği Carla isimli gen kıza yakın olmak için planlar yapması ve en sonunda bu amaca ulaşmak için Carla’ nın çalıştığı psikiyatri kliniğine yatması sürecinde yaşanan olaylar konu edilmektedir.

GOOD ON PAPER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Good on Paper filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde stand – up gösterileri yaparak hayatını devam ettiren genç bir kadının bir gün son derece nazik, akıllı ve oldukça düzgün bir adamla karşılaşması sonrasında ikili arasında yaşanan romantik olaylar konu edilmektedir.

HOLİDATE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Holidate filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde aile baskısından çok sıkılmış ve her bayram ailelerinin zorlaması ile yeni insanlarla tanışmak zorunda olan genç bir kadın ve genç bir erkeğin ailelerine karşı birlikte oyun oynama kararı alması sonrasında aralarında gelişmeye başlayan aşk konu edilmektedir.

LOVE, GUARANTEED FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Love, Guaranteed filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde arkadaş bulma konusunda garanti veren bir internet sayfasını şikayet etmeye hazırlanan genç bir adamın bu dava için daha önce bir türlü dava kazanamamış güzel genç bir kadın avukatla anlaşması ve sonrasında ikili arasında yaşanan olaylar konu edilmektedir.

NASİPSE OLUR FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Nasipse Olur filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde babasının vefat etmesi sonrasında ondan kalan fırını işletmeye başladığı dönemde amcasının kumar borcu nedeniyle başı derde giren Günfer isimli genç bir kadının bu zorlu süreçte hayatının aşkı ile karşılaşması konu edilmektedir.

AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Ailecek Şaşkınız filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde son derece zengin bir adamın oğlu olan ve babasının yerine şirketin başına geçen ancak çalışanlarına karşı çok gaddar olan genç bir adamın bir hırsızlık olayı sonrasında tanıştığı kadın komisere aşık olması ile gelişen komik olaylar konu edilmektedir.

THE KİSSİNG BOOTH FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Kissing Booth filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde elle isimli genç bir lise öğrencisinin okulun en popüler çocuklarından birisi ile ilk kez öpüşmesi sonrasında girdiği yasak aşk ve en yakın arkadaşı ile arasının bozulması konu edilmektedir.

SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde defalarca intiharı deneyen ancak başarılı olamadıktan sonra hayata dans ile tutunmaya çalışan genç bir kız ve doktorluk tezi için genç kızla çalışan genç bir doktorun uzun zamandır iş yapamadığı için iflas eşiğine gelmiş bir spor hocası ile tanışması ve sonrasında başlayan komik olaylar konu edilmektedir.

SEVİMLİ VE TEHLİKELİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Sevimli ve Tehlikeli filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde sokaklarda yetişen yakışıklı genç bir hırsız ile tesadüfen karşılaşan zengin ve seçkin bir ailenin kızı arasında yaşanan bir aşk hikayesi konu edilmektedir.

THE INVENTİON OF LYİNG FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Invention of Lying filmi, en iyi ve en yeni Netflix romantik komedi filmlerinden birisidir. Filmde kimsenin yalan söylemediği bir dünyada genç bir adamın sürekli yalan söyleyerek şöhret, servet sahibi olması ve aşkı bulması konu edilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
684 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir