En İyi Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü 2022


74
704 Paylaşım, 74 points

Sivilceler hem kadın hem erkekler için en çok sıkıntı yaratan durumlardan birisidir. Ciltte biriken makyaj kalıntıları, kir ve yağ nedeniyle tıkanan gözenekler sivilce oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Sivilcelerden kurtulmak için iyi bir cilt temizliği yapmak önemlidir. Bu yazımızda En İyi Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü 2022 hakkında bilgi vereceğiz.

Sivilce hemen her yaşta kendisini gösteren ve oldukça kötü bir görüntüye neden olan bir cilt sorunudur. Cildin gözeneklerinin tıkanması sonucunda ortaya çıkan sivilcelerden kurtulmak için sağlıklı bir yüz temizliği yapmak ve cilde nefes aldırmak gerekmektedir.EN İYİ SİVİLCE KARŞITI YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ NELERDİR?

En İyi Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü şu şekilde sıralanıyor;

  • Seranem Dermodolin Akne ve Yağlanma Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü
  • Logona Misel Temizleme Köpüğü
  • Farmstay Akneli Ciltler İçin Saf Yeşil Çay Özlü Temizleme Köpüğü
  • Duaderm Cilt Temizleme Köpüğü
  • Tony Moly Yeşil Çay Yüz Temizleme Köpüğü
  • Neutrogena Soothing Clear Yüz Temizleme Köpüğü
  • Sebamed Temizleme Köpüğü
  • Isntree Sensitive Balancing Bubble Foam
  • Dermoday Acne Therapy Cilt Temizleme Köpüğü
  • Rebours Yağlı Akneli Ciltler İçin Yüz Temizleme Köpüğü

SERANEM DERMODOLİN AKNE VE YAĞLANMA KARŞITI YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Seranem Dermodolin Akne ve Yağlanma Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Kullanıcılarının oldukça memnun olduğu bu köpük, içeriğinde bulunan sarkosin maddesi sayesinde cildin kontrolsüz şekilde yağ salgılamasını engellemektedir. Cildin doğal yapısının korunmasını sağlayan bu köpük cilde daha canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Paraben içermediği için tavsiye edilen ve kokusu ile beğeni toplayan köpüğün eksisi pompa kısmının çabuk bozulması olarak gösterilebilir.

LOGONA MİSEL TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Logona Misel Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Doğal yollarla üretilmiş olan bu köpük nane ve söğüt kabuğundan elde edilen salisilik asit kullanmaktadır. Köpüğün en büyük özelliği doğal yollardan sivilceleri kurutmasıdır. Köpüğün içerisinde bulunan nane özleri cildin ferahlamasına katkı sağlamaktadır. Paraben, silikon ve glüten içermeyen bu köpük, NaTrue ekolojik sertifikasına da sahiptir.

FARMSTAY AKNELİ CİLTLER İÇİN SAF YEŞİL ÇAY ÖZLÜ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Farmstay Akneli Ciltler için Saf yeşil Çay Özlü Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Ciltteki gözeneklerin derinlemesine arındırılmasını sağlayan bu köpük aynı zamanda cildin sıkılaşmasını da sağlamaktadır. Cildi sivilce ve siyah noktalardan temizleme özelliğine sahip olan bu köpük içerdiği meyan kökü sayesinde iltihaplı sivilcelerin de yok edilmesini sağlamaktadır. Köpük cildi kurutmadan temizlemenin yanı sıra cilt rengini de açma özelliği ile dikkat çekmektedir.

DUADERM CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Duaderm Cilt Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Cildi derinlemesine arındırarak yeni sivilce oluşumunu engelleyen bu köpük, eski sivilceleri ise kurutarak yok etmektedir. İçerdiği E vitamini ve pentanol sayesinde cildin bariyerini korurken cildin nemli kalmasını da sağlamaktadır. PH dengesi 5,5 olan köpüğün eksisi ise kokusunun ağır olmasıdır.

TONY MOLY YEŞİL ÇAY YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Tony Moly Yeşil Çay Yüz Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Cildin derinlerine kadar inerek temizlenmesini sağlayan bu ürün aynı zamanda cildin sebum dengesini ayarlayarak tekrar sivilce oluşumunu da engellemektedir. Cildi arındırma işlemi sırasında içerdiği gliserin ve gül ağacı yağı sayesinde cildin nemlenmesini de sağlamaktadır.

NEUTROGENA SOOTHİNG CLEAR YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Neutrogena Soothing Clear Yüz Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Cilt bakımı konusunda oldukça zengin olan köpük içerdiği zerdeçal sayesinde sivilceler ile mücadele ederken yen sivilce oluşumunu da engellemektedir. Cildin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlayan bu köpük, zerdeçallı olması ve güzel kokusu ile beğeni toplarken parfüm içermemesi ise eksisi olarak gösterilmektedir.

SEBAMED TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sebamed Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Ciltteki kiri, yağı ve kalıntıları derinlemesine temizleme özelliğine sahip olan bu köpük, cildin yağ dengesinin de korunmasını sağlamaktadır. 5,5 PH dengesine sahip olan köpük, bu özelliği sayesinde cildin yapısının bozulmadan onarılmasını sağlamaktadır. Sivilceleri hızlı bir şekilde kurutmanın yanı sıra tekrar çıkmasını da engelleyen köpüğün içeriğinde ipek proteini ve allantoin bulunmaktadır.

INSTREE SENSİTİVE BALANCING BUBBLE FOAM KÖPÜK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Instree Sensitive Balancing Bubble Foam Köpük, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Cildin bariyerini koruma özelliğine sahip olan bu köpük aynı zamanda yoğun kıvamı ile gözeneklerin derinlemesine arındırılmasını da sağlamaktadır. Cildi nem dengesine zarar vermeden temizlemesinin yanı sıra içerdiği aynısefa özü sayesinde cildin yatışması ve rahatlamasını da sağlamaktadır.

DERMODAY ACNE THERAPY CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Dermoday Acne Therapy Cilt Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Yoğun köpüğü sayesinde cildin sebum dengesini bozmadan gözeneklerini derinlemesine temizleyen bu köpük, sivilcelerin yeniden oluşmasını da engellemektedir. SLS, SLES ve sabun içermeyen özelliği sayesinde cildin daha sağlıklı ve güçlü olmasına da katkı sağlamaktadır.

REBOURS YAĞLI VE AKNELİ CİLTLER İÇİN YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Rebours Yağlı ve Akneli Ciltler için Yüz Temizleme Köpüğü, en iyi sivilce karşıtı yüz temizleme köpüğünden birisidir. Ciltte ortaya çıkan sivilce, siyah nokta ve yağ bezelerini ilk kullanımdan itibaren yok etmeye başlayan köpük, bu işlemler sırasında cildin doğal yağ dengesini de düzenlemektedir. Düzenli olarak kullanıldığı zaman ciltte kızarıklık ve tahrişi de engelleyen köpük Collagen ve Paantenol içermesi ve 5,5 PH dengesine sahip olması ile dikkat çekmektedir. Köpüğün eksisi cildi kurutması ve ağır kokusu olarak gösterilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
704 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
123
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
122
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir