En İyi Selfie Çekme Uygulamaları Hangileridir?


63
614 Paylaşım, 63 points

Selfie çekmek birçok insan için bir tutku ve vazgeçilmez haline geldi. İnsanlar gün içerisinde ellerinde telefon sürekli kendi fotoğraflarını çekiyorlar. Çekilen selfielerinn güzel görünmesi ve beğeni toplaması için bazı uygulamaları kullanması gerekir. Bu yazımızda En İyi Selfie Çekme Uygulamaları Hangileridir? Sorularına cevap vereceğiz.

Son zamanların fotoğraf çekme trendi olarak bilinen Selfie, her geçen gün popülerliğini biraz daha artırmaya devam ediyor. İnsanlar gerek tek başına gerek arkadaşları ile gün içerisinde sıklıkla selfie çekmeyi ihmal etmiyor. Selfie tutkunları, en güzel sonucu elde etmek için özel uygulamaları da kullanıyor.EN İYİ SELFİE ÇEKME UYGULAMALARI HANGİLERİDİR?

En İyi Selfie Çekme Uygulamaları şu şekilde sıralanır;

  • FaceTune
  • YouCam Perfect
  • Perfect365
  • Retrica
  • Bright Camera – Camera for Facebook
  • Candy Camera
  • Picr
  • oSnap – The Perfect Camera for Selfie & Candid Photos
  • CamMe
  • Frontback

FACETUNE UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

FaceTune uygulaması, doğallıktan uzaklaşmadan kusursuz selfieler çekmek için hazırlanmış bir uygulamadır. Özellikle Blogger’ ların sıklıkla kullandıkları bu uygulama, kişinin cilt kusurlarının tamamen yok edilmesini ve daha beyaz dişlere sahip bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır. FaceTune hem androis henm İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

YOUCAM PERFECT UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

YouCam Perfect uygulaması, çok daha derinlemesine rötuşların yapılabildiği uygulamalardan birisidir. Bu selfie uygulaması sayesinde kırışıklıkları yok etmek, cilt kusurlarını kapatmak, istenmeyen kişi ya da objeleri silmek mümkündür. Uygulama sayesinde fotoğraflara yazı ekleme ya da çoklu fotoğraflarda kişileri isimlendirme özellikleri de sunulmaktadır. YouCam Perfect uygulaması hem Android hem İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

PERFECT365 UYGUALAMASI NASIL KULLANILIR?

Perfect365 uygulaması, mükemmel selfieler çekmek için en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Bu selfie uygulaması ile cilt kusurlarını kapatmak ve makyaj yapmak mümkün olacaktır. Dişlerin renginin de ayarlanabildiği bu uygulamada makyaj ve moda tüyolarını da bulmak mümkündür. perfect365 uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

RETRİCA UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Retrica uygulaması, en çok kullanılan selfie uygulamalarından birisidir. Bu selfie uygulamasının en büyük özelliği profesyonel efektlere sahip olmasıdır. Uygulama ile vintage fotoğraflar oluşturmak ve birbirinden eğlenceli kolajlar yapmak da mümkündür. Retrica uygulaması Android ve İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

BRİGHT CAMERA – CAMERA FOR FACEBOOK UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Bright Camera – Camera for Facebook uygulaması, çekilen selfie üzerinde birçok ayarlamanın yapılabildiği uygulamalardan birisidir. Bu selfie uygulaması sayesinde çekilen fotoğrafa çerçeve ve efekt eklemek ve kısa sürede sosyal medya hesaplarından paylaşmak mümkündür. bright Camera – Camera for Facebook uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

CANDY CAMERA UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Candy Camera uygulaması, birbirinden dikkat çekici filtreleri ile ilgi gören uygulamalardan birisidir. Bu selfie uygulamasında 30’ dan fazla filtre bulunmaktadır. Cilt kusurlarını kapatmak için de kullanılan bu uygulamada inceltme ve makyaj yapma özellikleri de sunulmaktadır. Candy Camera uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

PİCR UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Picr uygulaması, selfie çekmeyi çok sevenlere özel tasarlanan uygulamalardan birisidir. Kullanıcılara düzenli olarak selfie çekmelerini de hatırlatan bu uygulama, kullanıcılara albüm hazırlama özelliğini de sunmaktadır. Böylece kullanıcılar çekecekleri selfie albümleri sayesinde yıllar içerisindeki değişimlerini görme şansı da verilmektedir. Picr uygulaması sadece İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

OSNAP – THE PERFECT CAMERA FOR SELFİE & CANDİD PHOTOS UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

oSnap – The Perfect Camera For Selfie & Candid Photos uygulaması, tüm ayarların tek elle yapılabildiği oldukça kullanışlı uygulamalardan birisidir. Bu selfie uygulamasında kameranın tüm özellikleri kolaylıkla yapılabilir. Telefonun kameraları arasında geçiş hakkı da veren uygulamada kamera geçişi için sadece ekranı sallamak mümkün olacaktır. oSnap The Perfect Camera for Selfie & Candid Photos uygulaması sadece İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

CAMME UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

CamMe uygulaması, selfie çekimlerini kullanıcının istediği uzaklıkta çekme özelliğini sunmaktadır. Bu selfie uygulamasını kullanan kişiler, konumlamayı istedikleri uzaklıkta ve yakınlıkta yapabilirler. Kullanıcılar çekime hazır olduklarını ellerini yumruk yaparak kameraya gösterdikleri zaman geri sayım başlayarak fotoğraf çekimi gerçekleşecektir. CamMe uygulaması sadece İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

FRONTBACK UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Frontback uygulaması, selfie çekimini bir adım ileriye taşımak isteyenler için hazırlanmış bir uygulamadır. Bu selfie uygulaması ile iki farklı fotoğrafı aynı gönderi içerisinde kullanmak mümkündür. Bu uygulama sadece selfie çekimi için değil aynı zamanda sosyal medya hesabı olarak da kullanılabilir. Frontback uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
614 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir