En İyi Film İndirme Siteleri Hangileridir?


58
565 Paylaşım, 58 points

Pandemi ile mücadele edilen son dönemde evde kalmak zorunda olan birçok insan bu zamanını film izleyerek geçirmeyi tercih ediyor. Bu nedenle film indirme sitelerine olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor. Bu yazımızda En İyi Film İndirme Siteleri Hangileridir? Sorusuna cevap vereceğiz.

Film indirmek isteyen birçok sinema severin karşısına gelen olarak ücretli üyelik gerektiren siteler ya da korsan siteler çıkıyor. Bu durumda ya para ödemek ya da gelebilecek tehlikelere açık hale gelmek zorunda kalan izleyici bu durum karşısında güvenilir film indirme sitelerini araştırmaya başlıyor.EN İYİ FİLM İNDİRME SİTELERİ HANGİLERİDİR?

İnternet üzerinden ücretli ve korsan sitelerin yanı sıra güvenle film indirilebilecek ve bu işi tamamen ücretsiz olarak yaptıracak birçok güvenli film indirme sitesi de bulunmaktadır. En İyi Film İndirme Siteleri şu şekilde sıralanır;

 • IMDb TV
 • PopcornFlix
 • Crackle
 • La Cinema Club
 • Internet Archive
 • Classic Cinema Online
 • MoviesFoundOnline
 • Sony LIV
 • Retrovision
 • Open Culture
 • Youtube

IMDB TV SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

IMDb TV film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Amazon’ a bağlı olarak hizmet veren bu site üzerinden hem film izlemek hem de istenilen filmi cihaza indirmek mümkündür. Ücretsiz filmlerin yanı sıra televizyon şovları da içeren siteden Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan vatandaşları yararlanabilmektedir. Siteden film indirmek için VPN üzerinden bağlanmak yeterli olacaktır.

POPCORNFLİX SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

PopcornFlix film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir.  Çok sayıda orijinal film ve içeriğe sahip olan bu site Screen Media Ventıres’a aittir. Ücretsiz filmlerin kolaylıkla indirilebildiği sitede herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kullanıcılar istedikleri zaman siteye giriş yaparak film indirme şansına sahip olmaktadır.

CRACKLE SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Crackle film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Sony’ e ait olan bu site üzerinden basit bir kayıt sonrası ücretsiz film indirimine başlamak mümkündür. Ücretsiz üyelik sunan site, birbirinden popüler filmleri ve televizyon şovlarını üyelerinin beğenisine sunmaktadır.

LE CİNEMA CLUB SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Le Cinema Club film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. 2015 yılından bu yana hizmet veren ve sıklıkla kullanılan sitede genel olarak kısa filmlere yer verilmektedir. Özel ara yüzü ile hizmet veren site üzerinden kullanıcılar geçmişte yayınlanan ve nadir bulunan filmlere bile ulaşma şansına sahip olmaktadır.

INTERNET ARCHİVE SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Internet Archive film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Diz, film ve televizyon programlarını bir arada izleyicilere sunan sitede eski radyo programlarına ait içeriklere bile ulaşmak mümkündür. Nostalji yapmayı sevenler için en doğru seçeneklerden birisi bu site olarak gösterilebilir.

CLASSİC CİNEMA ONLİNE SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Classic Cinema Online film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Özellikle eski batı filmleri ve korku filmleri açısından mükemmel bir arşiv sunan sitede yüzlerce nostaljik film bulmak mümkündür. Bazı film içeriklerini Youtube üzerinden de izleyicilere sunan site tamamen güvenilir şekilde film indirme şansı vermektedir.

MOVİESFOUNFONLİNE SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

MoviesFoundOnline film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Film, kısa film ve belgesel kategorileri yönünden ön plana çıkan site, oldukça zengin bir arşive sahiptir. Yeni filmlere de ev sahipliği yapan site üzerinden birçok farklı alternatife ulaşmak ve güvenli bir şekilde indirmek mümkün olacaktır.

SONY LIV SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Sony LIV film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Özellikle Bollywood film arşivi ile dikkat çeken bu sitede Hindistan yapımı tüm filmleri ücretsiz şekilde indirmek ve izlemek mümkündür. Kayıt yaptırılarak kullanılabilen siteden film indirmek için VPN kullanarak bağlantı sağlamak gerekmektedir.

RETROVİSİON SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Retrovision film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Klasik Amerikan flmlerinin yer aldığı sitede Retro tarzda film sevenler için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Youtube kanalı üzerinden de birçok filmini yayınlayan sitede çocuklar için özellikle dil gelişimini destekleyen çok sayıda çizgi film de bulmak mümkündür.

OPEN CULTURE SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Open Culture film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Eski kültür ve sanat filmlerini ağırlıklı olarak sunan sitede 1,150’ den fazla film bulunmaktadır. Bazı filmlerini Youtube üzerinden de yayınlayan sitede film indirmek için herhangi bir eklentiye ya da başka ülkeden bağlanmaya gerek yoktur.

YOUTUBE SİTESİNDEN NASIL FİLM İNDİRİLİR?

Youtube film indirme sitesi, en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Video izlemek için sıklıkla kullanılan site üzerinden belgesel, dizi ve film izlemek de mümkündür. Oldukça geniş bir arşive sahip olan siteden istenilen film direk izlenebileceği gibi indirme özelliğini de kullanmak mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
565 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir