En İyi Dijital Fotoğraf Makinesi Modelleri


58
564 Paylaşım, 58 points

Güzel fotoğraf çekmek için artık dijital fotoğraf makineleri kullanılıyor. Çekilen fotoğrafın kaliteli olması için kaliteli bir makine kullanmak akıllıca olacaktır. Bu yazımızda En İyi Dijital Fotoğraf Makinesi Modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Dijital fotoğraf makineleri, uzun zamandır fotoğraf çekimi için tercih edilen makine türlerinden birisidir. Şipşak çekim özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilen makinelerin çok çeşitli olması, almayı düşünen kişilerin kafa karışıklığı yaşamasına neden olabilir.EN İYİ DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ MODELLERİ HANGİLERİDİR?

En İyi Dijital Fotoğraf Makinesi Modelleri şu şekilde sıralanır;

  • Instax Mini 9 Kit FlaPink MBL000007L7CE
  • Fujifilm Instax Mini 9 Kit Ice MBL000007L7CF
  • Fujifilm instax mini LiPlay Hybrid Blush
  • Fujifilm Instax Mini 11
  • Kodak Pixpro Friendly Zoom FZ5
  • Canon Zoemini S Şipşak Fotoğraf Makinesi
  • Sony dsc-rx100m VI
  • Olympus MJU-5010
  • Nikon Coolpix W150

INSTAX MİNİ 9 KİT FLAPİNK MBL000007L7CE DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Instax Mini 9 Kit FlaPink MBL000007L7CE dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model, çekilen fotoğrafların anında çıkartılması özelliğini sunarken en güzel anların kolaylıkla yakalanmasını da sağlamaktadır. 2 bileşen lens ve 2 element içeren model, dolmuş bir pil ile 100 çekim yapabilmektedir.

FUJİFİLM INSTAX MİNİ 9 KİT ICE MBL000007L7CF DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fujifilm Instax Mini 9 Kit Ice MBL000007L7CF dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model ile çekim kalitesi bozulmadan 35 cm’ ye kadar yakın çekim yapmak mümkün olmaktadır. Yüksek tuş modu bulunan model ile yumuşak izlenimle fotoğraf çekimi yapmak oldukça kolaydır.

FUJİFİLM İNSTAX MİNİ LİPLAY HYBRİD BLUSH DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fujifilm instax mini LiPlay Hybrid Blush dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model serinin en ufak ve en hafif modellerinden birisidir. Çok fazla işleve sahip olan bu modelde bulunan Mini LiPlay özelliği sayesinde fotoğraflar ases katmak mümkündür. Tam dolu pil ile 100 fotoğraf çekilebilmektedir.

FUJİFİLM INSTAX MİNİ 11 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fujifilm Instax Mini 11 dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model sahip olduğu yüksek performanslı flaşı sayesinde çevrenin parlaklığını otomatik olarak hesaplayarak deklanşör hızını belirler. Bu özelliği sayesinde ayar yapmaya gerek kalmaz. Selfy özelliğine sahip olan bu model sayesinde 30 – 50 cm uzaklıktaki nesneler ayrıntılı şekilde çekilebilir.

KODAK PİXPRO FRİENDLY ZOOM FZ5 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Kodak Pixpro Friendly Zoom FZ5 dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model 8 grup lens yapısı ve 8 elementten oluşan 16 MP çekim kalitesine sahiptir. Titreşim engelleme özelliği de bulunan bu modelde dijital görüntü sabitleme, yüz algılama, gülümseme ve göz kırpma teknik özellikleri dikkat çekmektedir.

CANON ZOEMİNİ S ŞİPŞAK FOTOĞRAF MAKİNESİ DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Canon Zoemini S Şipşak Fotoğraf Makinesi dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model şipşak kalitesinde fotoğraf çekme özelliğine sahiptir. Hem fotoğraf makinesi hem de yazıcı olarak kullanılabilen bu model, çekilen fotoğrafların kolaylıkla basılmasını da sağlamaktadır.

SONY DSC-RX100M VI DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sony dsc-rx100m VI dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model anı yakalamak için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bir arada sunmaktadır. 24-000 mm geniş zoom aralığı, 1 milisaniye fotoğraf netleme, kesintisiz hızlı fotoğraf çekimi ve video özelliği sayesinde yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmeyi sağlar.

OLYMPUS MJU-5010 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Olympus MJU-5010 dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model güzellik modu özelliği sayesinde kişilerin yüz görünümünün güzelleşmesini sağlar. Vurgulanmış gözler sağlayan makine ile yumuşak bir cilt görünümü elde etmek mümkündür. Görüntü sabitleme özelliği de bulunan bu modelde sallama ve kaydırma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

NİKON COOLPİX W150 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Nikon Coolpix W150 dijital fotoğraf makinesi, en çok tercih edilen dijital fotoğraf makinelerinden birisidir. Bu model su geçirmeme özelliği sayesinde su altındayken eşsiz çekimler yapmayı sağlamaktadır. Yakındaki yüzleri ve uzaktaki ayrıntıları çok net çekebilen makinede basit menü ara yüzü sayesinde kolay kullanım sunulmaktadır. Modelde bulunan sesli mesaj özelliği sayesinde fotoğraflara sesli mesaj da eklenebilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
564 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir