En İyi Bluetooth Hoparlör Modelleri Ve Özellikleri


67
654 Paylaşım, 67 points

Müzik dinlemenin en keyifli yollarından birisi ses kalitesi yüksek bir gereç üzerinden bu işlemi gerçekleştirmektir. Keyifli müzik dinlemek için birçok kişi Bluetooth hoparlörleri kullanmayı tercih eder. Bu yazımızda En İyi Bluetooth Hoparlör Modelleri Ve Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Keyifli müzik zevki yaşamak için hazırlanan listenin Bluetooth hoparlör üzerinden dinlenmesi çok daha eğlenceli olur. Ses kalitesi yüksek bir hoparlör ile dinlenen müzik, çok daha keyifli zaman geçirmeyi sağlar.EN İYİ BLUETOOTH HOPARLÖR MODELLERİ VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

En İyi Bluetooth Hoparlör Modelleri Ve Özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • JBL GO 2 IPX7
 • JBL Charge 3
 • Meier Nostaljik
 • LG XBOOM GO PK5
 • JBL Clip 3 IPX7
 • Xiaomi Mi Compact Mini
 • Philips Bt50a
 • Hıawei Honor AM51
 • Sony Srs – xb01
 • Logitech Ultimate Ears Wonderboom Phantom
 • Böse SoundLink Revolve Plus
 • Marshall Stockwell II
 • Harman Kardon Onyx Studio 5

JBL GO 2 IPX7 BLOUTOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

JBL GO 2 IPX7 Bluetooth Hoparlör, JBL markasının en çok tercih edilen modellerinden birisidir. Suya karşı dayanıklılık özelliğine sahip olan bu hoparlör, yüksek ses kalitesi ile de farkını ortaya koymaktadır. 5 saat kullanım özelliğine sahiptir.

JBL CHARGE 3 BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

JBL Charge 3 Bluetooth Hoparlör, JBL markasının en çok tercih edilen modellerinden birisidir. Yatay tasarımı ile dikkatleri çeken bu hoparlör, 2000 mAH bataryası ile Powerbank özelliğine de sahiptir. Suya karşı dayanıklılığı bulunan bu hoparlör, 6 saat kesintisiz müzik dinleme keyfi sunmaktadır.

MEİER NOSTALJİK BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Meier Nostaljik Bluetooth Hoparlör, nostaljiden hoşlananlara göre tasarlanmış ürünlerden birisidir. Müzik performansına karşılık uygun fiyata sahip olan bu hoparlör, kolay taşıma kolu ile istenilen yere götürülebilir.

LG XBOOM GO PK5 BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

LG XBOOM GO PK5 Bluetooth Hoparlör, LG markasına ait en sevilen modellerden birisidir. Oldukça şık tasarımı ile dikkat çeken bu hoparlör, oldukça yüksek özelliklere sahiptir. Ses komutu da alan bu hoparlör türünde su geçirmezlik ve güvenlik kilidi gibi özellikler de bulunmaktadır. 2600 mAH bataryası sayesinde 20 saat kesintisiz kullanılabilir.

JBL CLİP 3 IPX7 BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

JBL Clip 3 IPX7 Bluetooth Hoparlör, JBL markasının en çok tercih edilen modellerinden birisidir. Yuvarlak tasarımı ile hoş bir görüntüye sahip olan bu hoparlör, yüksek ses kalitesi ve su geçirmezlik özelliği ile dikkat çekmektedir. 10.000 mAH bataryaya sahip olan bu model, 15 saate kadar kesintisiz kullanıma sahiptir.

XİAOMİ Mİ COMPACT MİNİ BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Xiaomi Mi Compact Mini Bluetooth Hoparlör, Xiaomi markasının en beğenilen modellerinden birisidir. Yuvarlak ve mininal bir yapıda hazırlanmış olan bu hoparlör, yüksek ses kalitesi ile dikkatleri çekmektedir. 6 saat kesintisiz müzik dinleme keyfini sunmaktadır.

PHİLİPS BT50A BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Philips Bt50a Bluetooth Hoparlör, Philips markasının en sevilen modellerinden birisidir. Elin avucuna sığacak kadar küçük boyutlarda olan bu hoparlör, boyutuna karşılık oldukça yüksek ve kaliteli sese sahiptir. Açık renkleri ile dikkat çeken bu model, kullanıcılardan büyük beğeni toplamayı başarmaktadır.

HUAWEİ HONOR AM51 BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Honor AM51 Bluetooth Hoparlör, Huawei markasının en beğenilen modellerinden birisidir. Minik ve yuvarlak tasarımı ile dikkat çeken bu hoparlör, kordonu sayesinde her yere kolaylıkla monte edilebilir. Bataryası 700 mAH olan bu model 3 saatte şarj olma ve 8 saat kesintisiz müzik dinleme özelliği sunmaktadır.

SONY SRS – XB01 BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sony Srs – xb01 Bluetooth Hoparlör, Sony markasının en beğenilen modellerinden birisidir. Oldukça başarılı modellerinden birisi olan bu hoparlör, taşınabilir tasarımı ve 6 saat kesintisiz müzik dinleme özelliği ile keyifli kullanım sağlar. Suya dayanıklılık özelliğine de sahiptir.

LOGİTECH ULTİMATE EARS WONDERBOOM PHANTOM BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Logitech Ultimate Ears Wonderboom Phantom Bluetooth Hoparlör, tasarımı oldukça farklı hoparlör modellerinden birisidir. 360 derece ses verme özelliğine sahip olan bu model, suya dayanıklılığının yanı sıra küçük tasarımı ile de dikkat çekmektedir. 10 saat batarsa yüresine sahip olan bu hoparlör ile 30 dakika su altında kullanım mümkündür.

BOSE SOUNDLİNK REVOLVE PLUS BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Bose SoundLink Revolve Plus Bluetooth Hoparlör, derin ve etkileyici ses kalitesi arayanlar için hazırlanmış bir hoparlör modelidir. Şimdiye kadarki en iyi taşınabilir Bluetooth hoparlör olma özelliğine sahiptir. 360 dereceye kadar aynı oranda ses yayan cihaz, kullanıcılara adeta konserdeymiş hissini yaşatmaktadır.

MARSHALL STOCKWELL II BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Marshall Stockwell II Bluetooth Hoparlör, sadece 1,4 kg ağırlığa sahip çok kolay taşınabilen modellerden birisidir. Kapalı ve açık alanlarda kullanıcıları sese doğru çekecek çok yönlü teknolojiye sahiptir. Tek bir şarjla 20 saat kesintisiz kullanım sağlayan bu model, 30 metre uzaklıktan bile bağlantı sağlar.

HARMAN KARDON ONYX STUDİO 5 BLUETOOTH HOPARLÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Harman Kardon Onyx Studio 5 Bluetooth Hoparlör, özel tasarımı ile dikkatleri çeken modellerden birisidir. Tek şarj ile 8 saat kesintisiz kullanım hakkı sunan bu hoparlör, kablosuz çift ses deneyimi sunmaktadır. Yuvarlak tasarıma sahip olan bu model birinci sınıf kumaş kapağı ve alüminyum tutacağı ile tasarım harikası olarak gösterilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
73
Şaşkın
Başarısız Başarısız
37
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir