En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları Hangileridir?


66
640 Paylaşım, 66 points

Yalnızlıktan kurtulmak isteyen kişiler, teknolojiyi kullanarak artık bu yalnızlıklarına son verebiliyor. İnternet üzerinden kullanılabilecek olan arkadaşlık siteleri sayesinde insanlar kısa sürede kendilerine istedikleri gibi arkadaşlar seçerek çevrelerini genişletebiliyor. Bu yazımızda En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Günümüzde hemen her işlem için kullanılan internet, arkadaş arayan kişilerin de uğrak noktalarından birisi. İnternet üzerinden kullanılabilen arkadaşlık siteleri sayesinde her gün yüzlerce kişi yeni bir ilişkiye başlıyor, arkadaş çevresini genişletiyor. Arkadaş bulma siteleri üzerinden sağlanan bu imkan sayesinde hem ülkenin hem de dünyanın her yerinden kişilerle arkadaşlık kurulabiliyor.EN İYİ ARKADAŞ BULMA UYGULAMALARI HANGİLERİDİR?

İnternet üzerinden kullanılabilecek çok sayıda arkadaşlık sitesi bulunur. Ancak bunların birçoğu amaca yönelik olmaktan ötedir. Bununla birlikte kullananlara zarar verecek özellikleri de bulunabilir. İnternetten arkadaş bulmak isteyen kişilerin öncelikle doğru ve güvenilir arkadaş bulma sitelerini seçmesi gerekir.

En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları şu şekilde sıralanır;

 • Tinder
 • OkCupid
 • Azar
 • Happn
 • Badoo
 • Hot or Not
 • Skout
 • POF
 • Hinge
 • Tingle
 • Blindfold
 • Coffee Meets Bagel
 • Püre
 • Blendr
 • ınstaMessage
 • MeetMe
 • MTJF
 • Apply to Date
 • Qeep
 • HOOTT

TİNDER ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Tinder arkadaşlık uygulaması, dünyanın en iyi arkadaşlık sitesi olarak bilinir. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu site, kişilerin birbirlerinin profillerine eşleşme isteği yollaması şeklinde çalışır. Eşleşen kişiler sohbet ederek birbirini tanırlar. Tender uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Tinder Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN 

Tinder İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

OKCUPİD ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

OkCupid arkadaşlık uygulaması, fotoğraf paylaşmanın yanı sıra karşı tarafı etkileyecek hikayelerin de paylaşılabildiği bir sitedir. Tamamen ücretsiz olan bu site milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. her gün 7 milyondan fazla kişi bu uygulamayı kullanmaktadır. OkCupid uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

OkCupid Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

OkCupid İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

AZAR ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Azar arkadaşlık uygulaması, video ağırlıklı arkadaşlıkların sağlandığı bir uygulamadır. Dünya genelinde kullanılabilen bu uygulama sayesinde daha geniş arkadaşlık çevresine ulaşılabilir. Konum bazlı olarak arkadaş arama özelliğine de sahip olan Azar uygulamasında tercüme fonksiyonu da bulunmaktadır. Uygulama tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Azar Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Azar İOS sürümünü indirmek için TIKLAYIN

HAPPN ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Happn arkadaşlık uygulaması, lokasyona bağlı olarak kişinin karşısına daha önce yolunun kesiştiği Happn üyelerini çıkartır. Happn üyelerinin aynı konuma gelmesi durumunda kullanıcılara bildirim gider. Böylece kısa sürede tanışarak arkadaş olmak mümkündür. Arkadaş olmak isteyen üyelerin konuşması için her ikisinin de onay vermesi gerekir. Happn uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Happn Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Happn İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

BADOO ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Badoo arkadaşlık uygulaması, 400 milyondan fazla kişinin kullanmayı tercih ettiği bir uygulamadır. En kalabalık arkadaşlık sitelerinden birisidir. lokasyon bazlı çalışma özelliğine de sahip olan Badoo, arkadaşların birbirleri ile karşılaşmasına da olanak sağlamaktadır. Uygulama tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Badoo Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Badoo İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

HOT OR NOT ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Hot or Not arkadaşlık uygulaması, Android cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Uygulama içi öğeleri, interaktif oyunları ile de dikkat çekmektedir. 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

Hot or Not Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

 SKOUT ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Skout arkadaşlık uygulaması, 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Hem konum bazlı hem de platform üzerinden arkadaşlık kurma şansı bulunan bu site, oldukça eğlenceli uygulamalar arasındadır. Kullanımı çok kolay olan uygulamanın ara yüzü de basittir. Skout uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Skout Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Skout İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

POF ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

POF arkadaşlık uygulaması, en çok sohbet ortamı sağlayan uygulama olarak bilinir. Ücretsiz olarak mesajlaşma fırsatı sunan bu uygulama üzerinden her gün 70 bin kullanıcı mesajlaşmaktadır. Beğeni toplayan POF uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

POF Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

POF İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

HİNGE ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Hinge arkadaşlık uygulaması, kaliteli arkadaşlık uygulama sitelerinden birisidir. Bu site tamamen ilişki kurmak isteyenlere yönelik hazırlanmıştır. Normal arkadaşlık düşünenlere uygun değildir. Direkt ciddi düşünenler bu site üzerinden aradığını bulmaktadır. hinge uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Hinge Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Hinge İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

TİNGLE ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Tingle arkadaşlık uygulaması, en kısa sürede ve zahmetsiz arkadaşlık bulmak isteyenler için idealdir. Basit olmasına karşılık oldukça işlevsel bir sitedir. Radar özelliği sayesinde çevrede bulunan kullanıcılar ile de iletişim kurulabilir. Tingle uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Tingle Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Tingle İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

BLİNDFOLD ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Blindfold arkadaşlık uygulaması, kişilerin aralarındaki buzları eritmek adına oyun oynadıkları eğlenceli bir arkadaşlık sitesidir. Uygulamanın içerisinde yer alan kart oyunu sayesinde hem eğlenilir hem de karşıdaki kişi tanınabilir. Blindfold uygulaması sadece İOS işletim sistemine uygundur.

Blinfold İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

COFFEE MEETS BAGEL ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Cofee Meets Bagel arkadaşlık uygulaması, güçlü ve başarılı bir ara yüze sahip sitelerden birisidir. iddialı sitelerden birisi olarak bilinir. Bu uygulamada kişilerin özelliklerine odaklanılır ve kişisel bilgileri incelenir. Uygulama tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Coffee Meets Bagel Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Coffee Meets Bagel İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

PURE ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Pure arkadaşlık uygulaması, doğrudan ilişki kurmak isteyenlere yönelik bir uygulamadır. Tamamen eğlenceye yönelik olarak hazırlanmış olan bu sitede ciddi ilişkilerden öte eğlence arayanlar yer alır. Uygulama ücretli olarak kullanılsa da bir aylık ücretsiz deneme özelliğine sahiptir. uygulama tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Pure Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Pure İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

BLENDR ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Blendr arkadaşlık uygulaması, 200 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. En kalabalık uygulamalardan birisidir. Kullanıcılar yeni kişilerle tanışmak ve sohbet etmek fırsatına sahip olurlar. İlgili adayların eşleşerek sohbet etmesi temeline dayanır. Bledr tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Blendr Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Blendr İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

INSTAMESSAGE ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

InstaMessage arkadaşlık uygulaması, Instagram ve Facebook üzerinden birbiriyle tanışmak isteyenlere yönelik bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden sosyal medya kullanıcıları mesajlaşma ve arkadaşlık kurma şansına sahiptir. Uygulama tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

InstaMessage Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

InstaMessage İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

MEETME ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

MeetMe arkadaşlık uygulaması, hem partner bulmak hem de canlı sohbet etmek isteyenlere yönelik hazırlanmıştır. 100 milyondan fazla kişi tarafından kullanılır. Uygulama kişilerin bilgileri sayesinde en yakın eşleşmeleri yapmaktadır. Meet Me uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

MeetMe Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

MeetME İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

MTJF ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

MTJF arkadaşlık uygulaması, telefon rehberinde uygulamayı yükleyenler arasında eşleşme yaparak kullanılan bir uygulamadır. Arkadaş bulma konusunda zorlananlara yönelik hazırlanmıştır. Sahte profilin asla yer almadığı uygulama, güvenilir arkadaşlık arayanlar için doğru adrestir. MTJF uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

MTJF Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

MTJF İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

APPLY TO DATE ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Apply to Date arkadaşlık uygulaması, konuyu fazla uzatmadan direkt ilişkiye geçmek isteyenlere yönelik hazırlanmış bir uygulamadır. Uygulama üzerinden kullanıcılar birbirlerine hemen çıkma teklif edebilir. Uygulama tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Apply to Date Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Apply to Date İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

QEEP ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Qeep arkadaşlık uygulaması, karşılıklı beğeni sonrası eşleşme yöntemi ile kullanılmaktadır. 35 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan bu uygulama, her gün 15 milyon kişiyi ağırlar. Kişiler ortak beğenileri göz önüne alınarak eşleştirilir. Qeep uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Qeep Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Qeep İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

HOOTT ARKADAŞLIK UYGULAMASI NEDİR?

Hoott arkadaşlık uygulaması, 4 milyondan fazla kişi tarafından kullanılır. Kişinin çevresindeki adayları bulması şeklinde kullanılır. Uygulamaya fotoğraf ve video yüklemek mümkündür. hoott uygulaması tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Hoott Android uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

Hoott İOS uygulamasını indirmek için TIKLAYIN

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
640 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
75
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
74
Helal Olsun!
lol lol
109
lol
Aşk Aşk
97
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir