En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Hangileridir?


82
781 Paylaşım, 82 points

Fotoğraf düzenlemek için birçok uygulama bulunmaktadır. Ancak birçok kişi fotoğraf düzenleme konusunda en iyi uygulamaları kullanmak ister. Bu yazımızda en iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Fotoğraf düzenleme uygulamaları, kişilerin akıllı telefonları ile çektikleri fotoğraflar üzerinde oynama yapabilmelerini sağlamaktadır. Bu oynamalar sayesinde fotoğraf üzerinden birçok işlem yapılabilir. Fotoğraf düzenleme uygulamaları insanların hayal gücünün sınırlarını zorlamasını ve çok farklı görüntüler ortaya çıkarmasını sağlamaktadır.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Fotoğraf düzenleme uygulamaları, cep telefonlarına uygulama mağazaları üzerinden indirilerek kullanılabilmektedir. Bu işlem için Google Play Store ya da APP Store mağazalarından uygulama indirmek mümkündür. En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları şu şekilde sıralanabilir; • Adobe Photoshop Lightroom CC
 • VSCO
 • Google Snap Seed
 • Auto Desk Pixlr
 • Enlight Photofox
 • Adobe Photoshop Express
 • Prisma
 • Photo Mate R3
 • Afterlight
 • Lightx
 • Photo Süite
 • Picsart

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını biraz daha yakından inceleyelim…

Adobe Photoshop Lightroom CC Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Android ve İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen bu uygulama, oldukça basit bir düzenleme sistemi sunmaktadır. Bu uygulama üzerinden sayısız fotoğraf kontrol fırsatı bulunur. Bunun yanı sıra masaüstü sürümü ile de senkronize kullanım sağlanmaktadır.

VSCO Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Oldukça popüler uygulamalardan birisi olarak bilinen VSCO, doğal görünümlü efektler sunmaktadır. Geniş bir ara yüze sahip olan bu uygulama kaliteli filtreleri ile Instagram’ a alternatif olarak sunulmaktadır.

Google Snap Seed Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Google tarafından sunulan en geliştirilmiş fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir. Eksiksiz ve profesyonel fotoğraf düzenleme işlemi gerçekleştirilebilir. Uygulama içinde fotoğraf düzeltme fırçasının yanı sıra süsleme filtreleri ve birbirinden güzel çerçeveler yer almaktadır. Android ve İOS işletim sistemli telefonlar için kullanılabilmektedir.

Auto Desk Pixlr Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Android ve İOS işletim sistemleri ile uyumlu olan bu uygulama, en iyi ve donanımlı fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir. Uygulama üzerinde bulunan hazır ayarlar menüsü üzerinden kolaylıkla düzenleme işlemi gerçekleştirilebilir.

Enlight Photofox Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Sosyal medya fotoğraflarının düzenlenmesi için en çok kullanılan uygulamadır. Ücretli olarak çok başarılı bir uygulama olmayı başarmıştır. Ücretsiz sürümü ile de birçok işlem yapma şansı sunmaktadır. Bu uygulama, sadece İOS işletim sistemi ile uyumludur.

Adone Photoshop Express Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Android ve İOS işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan bu uygulama, hızlı ve güçlü bir düzenleme sunmaktadır. Kolaj oluşturma aracına da sahip olan bu uygulama, temel seviyedeki tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Prisma Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Fotoğraf düzenleme uygulamasından çok fotoğrafları tuvale dönüştürme uygulaması olarak bilinmektedir. Bu uygulama sayesinde birbirinden ünlü ressamların süslemeleriyle bezenmiş fotoğraflar düzenlemek mümkündür.

Photo Mate R3 Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Android işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan bu uygulama, galeri üzerinde özel bir kütüphane oluşturarak fotoğrafların burada toplanmasını sağlamaktadır. Bu uygulama ücretli olarak sunulmaktadır.

Afterlight Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Oldukça popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir. 75’den fazla filtre sınmaktadır. Fotoğraflara başka bir doku kazandıran bu uygulama, özellikleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

LightX Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Fotoğraf düzenleme işine sanatsal bir bakış açısı ile bakmayı sağlayan bu uygulama, özellikle arka plan silme konusunda oldukça başarılıdır. Bu uygulama üzerinden fotoğrafların arka planları istenildiği gibi değiştirilebilir.

Picsart Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Popüler ve başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olan Picsart, birbirinden etkileyici efekt ve filtreler sunmaktadır. Zengin düzenleme aracına sahip olan bu uygulamanın kullanımı ise oldukça kolaydır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
781 Paylaşım, 82 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Başarısız Başarısız
87
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
123
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
30
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
122
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
86
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir