En İyi Android Antivirüs Uygulamaları Hangileridir?


67
664 Paylaşım, 67 points

Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları, cihazlarının zamanla başlayan sorunları ile baş etmemek için antivirüs programlarından yararlanabilmektedir. Bu programlar, cihazı tüm dış olumsuzluklara karşı koruyarak güvenli kullanım sağlamaktadır. Bu yazımızda En İyi Android Antivirüs Uygulamaları Hangileridir? Sorusuna cevap vereceğiz.

Android cihazlarda sıklıkla aşırı ısınma, gereksiz yere pil tüketimi, performansında düşüklük gibi sıkıntılı durumlarla karşılaşmak mümkündür. Bu tür durumlarda cihazı daha kullanılır hale getirebilmek ve kişisel bilgileri korumaya almak adına antivirüs programları kullanılmaktadır.EN İYİ ANDROİD ANTİVİRÜS UYGULAMALARI HANGİLERİDİR?

En İyi Android Antivirüs Uygulamaları şu şekilde sıralanıyor;

  • Avg Antivirüs
  • Norton Security And Antivirüs
  • Kaspersky Mobile Antivirüs
  • Mcafee Mobile Security
  • Avast Mobile Security
  • Bitfender Antivirüs
  • Security Master
  • DFNDR Security
  • Sophos Mobile Security
  • Virüs Cleaner

AVG ANTİVİRÜS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Avg Antivirüs uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. 100 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan bu uygulama, antivirüs özelliğinin yanı sıra fotoğraf kasası, uygulama kilidi ve güvenli Wi fi özelliklerini de beraberinde sunmaktadır. Ücretsiz olarak indirilebilen Avg Antivirüs uygulaması sayesinde cihazla bulunan tüm gereksiz dosyalar kısa sürede silinebilmektedir. Sade bir ara yüze sahip olan bu uygulama kolay kullanım sunduğu için özellikle son dönemde en çok indirilen antivirüs uygulaması olmayı başarmaktadır.

NORTON SECURİTY AND ANTİVİRÜS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Norton Security and Antivirüs uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde kötü amaçlı yazılımlar, asus yazılımlar ve virüsler kolay bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Güvenli Wi Fi bağlantısı, güvenli web taraması ve istenmeyen aramaları engelleme gibi özellikleri de bulunan antivirüs uygulaması, cihazın kaybolması ya da çalınması durumunda cihazın uzaktan kilitlenebilmesi özelliğini de kullanıcılara sunmaktadır.

KASPERSKY MOBİLE ANTİVİRÜS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Kaspersky Mobile Antivirüs uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama son dönemin en iyi antivirüs uygulamalarından birisi olarak gösterilmektedir. Ücretli ve ücretsiz iki farklı sürüme sahip olan uygulama, cihaz içinde bulunan kötü amaçlı yazılımların virüslerin manuel olarak taranmasını sağlamaktadır. Arama filtresi, telefonu bulma özelliği, kötü amaçlı yazılım taraması ve virüslere karşı etkin koruma gibi özellikleri ile dikkat çeken antivirüs uygulaması, en çok tercih edilenlerden birisidir.

MCAFEE MOBİLE SECURİTY UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Mcafee Mobile Security uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. Bilgi hırsızlığının engellenmesi amacı ile hazırlanmış olan bu antivirüs uygulaması aynı zamanda kilit uygulaması, güvenli wi fi kullanımı, pil optimizasyonu, bellek temizleyici ve gizli selfie gibi birçok özelliği de kullanıcılarına sunmaktadır. Çok yönlü antivirüs programlarından birisi olan bu uygulama aynı zamanda Android Wear cihazları da desteklemektedir.

AVAST MOBİLE SECURİTY UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Avast Mobile Security uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. 100 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan bu antivirüs uygulaması, virüslü yazılımlara ve Truva atlarına karşı cihazı korumaya almaktadır. Uygulamaları kilitleme özelliğini de sunan uygulama, en çok kullanılan antivirüs uygulamalarından birisi olarak gösterilmektedir.

BİTDEFENDER ANTİVİRÜS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Bitdefender Antivirüs uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. En hafif ve kolay kullanılma sahip antivirüs uygulamalarından birisi olan bu uygulama, bulut içi tarama teknolojisine de sahiptir. Hızlı tarama ve virüslere karşı cihazı etkili şekilde koruma özellikleri ile dikkat çeken antivirüs uygulaması, en iyi uygulamalar arasında gösterilmektedir.

SECURİTY MASTER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Security Master uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. Cihazı korumaya almanın yanı sıra performansını da artırmaya yönelik işlemler içeren bu antivirüs uygulaması, uygulama kilidi, anti virüs taraması, SMS filtreleme, güvenli Wi Fi kullanımı, gereksiz uygulamaların silinmesi, CPU soğutucu, pil optimizasyonu, davetsiz misafirler için gizli selfie gibi birçok özelliği de kullanıcılarına sunmaktadır.

DFNDR SECURİTY UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

DFNDR Security uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama, anti – hack ve kimlik avı özellikleri ile ön plana çıkmayı başarmaktadır. Virüslere karşı etkin koruma sağlaya uygulama, kullanıcılara cihazını parola ya da parmak izi ile kilitleme özelliklerini de sunmaktadır.

SOPHOS MOBİLE SECURİTY UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sophos Mobile Security uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. 2016 yılında Av – Test tarafından en iyi antivirüs uygulaması seçilen bu uygulama, cihazda yüklü uygulamaları tarama, kaybolan ya da çalışan cihazları uzaktan kilitleme, istenmeyen aramaları engelleme ve güvenli Wi Fi sunma gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

VİRÜS CLEANER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Virüs Cleaner uygulaması, en iyi Android antivirüs uygulamalarından birisidir. Hi ecurity Lab tarafından üretilmiş olan bu antivirüs uygulaması, uygulama kilitleme, işlemci soğutucusu, güvenli Wi Fi taraması gibi birçok özelliği de kullanıcılarına sunmaktadır. 50 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan bu uygulama, en iyi antivirüs uygulamaları arasında gösterilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
664 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir