En İyi Akıllı Saatler Piyasadaki En Kaliteli Modeller Hangileri?


81
794 Paylaşım, 81 points

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte piyasada yerini almaya başlayan akıllı saatler, çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kullanımı bakımından oldukça kolay ve rahat olan akıllı saatler farklı marka ve özellikler ile piyasada satılıyor. Bu yazımızda En İyi Akıllı Saatler Piyasadaki En Kaliteli Modeller Hangileri? Sorusuna cevap vereceğiz.

Akıllı saat almak isteyenler öncelikle saatlerin özellikleri ve fiyatları hakkında araştırma yapmak isterler. Piyasada çok fazla akıllı saat modelinin bulunması kafaların karışmasına neden olabilir. Çok da ucuz olmadığı için akıllı saat alırken öncelikle iyi bir araştırma yapmak doğru olacaktır.EN İYİ AKILLI SAATLER PİYASADAKİ EN KALİTELİ MODELLER HANGİLERİ?

En İyi Akıllı Saatler Piyasadaki En Kaliteli Modeller şu şekilde sıralanır;

 • Honor Watch Magic 2
 • Samsung Galaxy Watch
 • Apple Watch Series 5
 • Fitbit Versa 2
 • Huawei Watch GT2
 • Xiaomi Amazfit Pace 2
 • Honor Watch Magic
 • Xiaomi Amazfit Bip
 • Haylou LS 01
 • Smartwatch A1
 • Honor Watch GT2 Classic
 • Smartbell Bell Q500
 • Gate T500
 • Alcatel Eos Td – 07s
 • Angel Eye H1
 • Zeblaze Vibe 5 Multi Sport Smart
 • Tsmart Twatch
 • Smart Balance
 • Asus Zenwatch
 • Motorola 360
 • Sony Smartwatch 3
 • LG G Watch R
 • Apple Watch 4
 • Samsung Galaxy Watch Active Gt2
 • Izoly DIJI005

HONOR WATCH MAGİC 2 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Honor Watch Magic 2 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Sporcuların severek kullandıkları bu saat, gün boyu vücudu takip etme görevini üstlenmektedir. Yakılan kalori miktarı, kalp atış hızı gibi bilgileri veren akıllı saat, su geçirmez özelliğe de sahiptir. GPS özelliği de bulunan akıllı saat 2 haftaya kadar şarj edilmeden kullanılabilmektedir.

SAMSUNG GALAXY WATCH AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung Galaxy Watch akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir.  4 güne kadar batarya ömrü sunan akıllı saat, tüm Dünya da en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Hem Android hem de İOS ile uyumlu çalışan akıllı saatin içerisinde 39’ dan fazla program bulunmaktadır.

APPLE WATCH SERİES 5 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple Watch Series 5 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Tasarımı ile dikkat çeken bu saat, iPhone telefonlar ile mükemmel şekilde uyumlu çalışmaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelin en büyük özelliklerinden birisi de kalbin EKG’ sini çekebiliyor olmasıdır.

FİBRİT VERSA 2 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fibrit Versa 2 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Fiyat – performans açısından tercih edilebilir modellerden birisi olan bu saat, birbirinden kullanışlı özelliklere de sahiptir. Ekranının sürekli açık kalması özelliği sayesinde spor yaparken sıkıntı oluşması engellenir.

HUAWEİ WATCH GT 2 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Watch GT 2 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Stres seviyesini ölçme özelliğine sahip olan bu saat, 50 metreye kadar su geçirmez şekilde tasarlanmıştır. Hoparlöre sahip olan bu saat sayesinde müzik dinlemek de mümkün olmaktadır. Yüzücüler için doğru seçeneklerden birisi olan saatte kulaç sayısı, dakikalık kulaç sayısı ve atılan tur sayısı gibi bilgilere ulaşılabilmektedir.

XİAOMİ AMAZFİT PACE 2 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Xiaomi Amazfit Pace 2 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Sporculara özel olarak tasrlanmış olan bu saatte adımsayar, kalp ritim ölçme ve uyku takibi gibi özellikler bulunmaktadır. 5 güne kadar dayanan bataryaya sahip olan model, yüksek ısıya, kimyasal etkilere, çizilmelere ve darbelere dayanıklı şekilde üretilmiştir.

HONOR WATCH MAGİC AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Honor Watch Magic akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Paslanmaz çelik gövdesi ile dikkat çeken saat, 7 güne kadar dayanıklı bataryaya sahiptir. Sadece 10 dakikalık şarj ile tüm gün sorunsuz kullanılabilir. 50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği de bulunmaktadır.

XİAOMİ AMAZFİT BİP AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Fiyat – performans bakımından oldukça iyi olan saat, temel spor bilgilerini ölçme özelliğine sahiptir. 30 güne kadar dayanan bataryaya sahip olan modelde toz ve su geçirmeme özellikleri de bulunmaktadır.

HAYLOU LS 01 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Haylou LS 01 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Tasarımı ile dikkat çeken saat, 14 gün boyunca dayanan bataryaya sahiptir. 9 farklı spor modunu destekleyen akıllı saat, 1,3 inç LCD ekran ile birlikte toz ve su geçirmez özelliklerini de sunmaktadır.

SMARTWACTH A1 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

SmartWatch A1 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Kalp ritmi ölçme, yakılan kaloriyi gösterme, adım sayma gibi özelliklere sahip olan saat, 3 gün dayanan bataryaya sahiptir. Telefon hatırlatıcı, hareket uyarısı ve mesaj görüntüleme özelliklerini de sunmaktadır.

HONOR WATCHGT 2 CLASSİC AKILI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Honor Watch GT 2 Classic akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Markanın en kaliteli saatlerinden birisi olarak gösterilen bu modelde su geçirmeme özelliği ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Stres seviyesini ölçen saat, kalori takibi, müzik çalar, telefon araması gibi özelliklere de sahiptir.

SMARTBELL BELL Q500 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Smartbell Bell Q500 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Çocuklar için özel hazırlanmış olan bu model, çocukların hemen her yerde kolayca takip edilmesi ve konumlarının görülmesini sağlar. Sesli mesaj atma ve alma özelliklerine de sahiptir.

GATE T500 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Gate T500 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Kalori takibi, alarm, çoklu spor modu, mesafe ölçer gibi birçok özelliğe sahip olan saat, fiyatına göre çok yüksek performans sunmaktadır. Saat 1,54 inç ekrana sahiptir.

ALCATEL EOS TD – 07 S AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Alcatel Eos Td – 07S akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Çocuklar için hazırlanmış olan bu saatte Wifi, Bluetooth bağlantılarının yanı sıra kamera özelliği de bulunmaktadır. Çocukların kolayca takip edilmesi ve iletişim kurulması için doğru tercihlerden birisidir.

ANGEL EYE H1 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Angel Eye H1 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Şık ve sade görüntüsü ile dikkat çeken saat, OLED ekrana sahiptir. Saatin ekranı 0,42 inç boyutundadır.

ZEBLAZE VİBE 5 MULTİ SPORT SMART AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Zeblaze Vide 5 Mutli Sport Smart akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. 1,3 inç ekrana sahip olan bu modelde su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra uzun süre dayanan batarya da bulunmaktadır. Akıllı saat ile kalp atış hızı takip edilebilmektedir.

TSMART TWATCH AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Tsmart Twatch akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Yaşlılar için üretilmiş olan bu saat GPS ve telefon özelliklerine sahiptir. En büyük özelliği ise herhangi bir düşme durumunda kaydedilmiş kişilere mesaj yollamasıdır. İlaç hatırlatma özelliği de bulunan saat, fotoğraflı telefon rehberi özelliğine de sahiptir.

SMART BALANCE AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Smart Balance akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Kadınlara özel olarak tasarlanmış olan bu saatte adım sayar özelliği bulunmaktadır. Android ve İOS telefonlar ile uyumlu olan akıllı saat, şık görünümü ile de dikkat çekmektedir.

ASUS ZENWATCH AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

ASUS Zenwatch akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Tasarımı ile beğeni toplayan saat, özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Özelleştirilmiş uygulamalara da sahip olan akıllı saatte uzaktan kumanda ve sunum kumandası olarak kullanma imkanı da bulunmaktadır.

MOTOROLA 360 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Motorola 360 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Yuvarlak tasarımı ile dikkat çeken saat, özellikleri ile de farkını ortaya koymaktadır. İçeriğinde bulunan donanım özellikleri ve fitness uygulamaları ile başarılı modeller arasında yer almaktadır.

SONY SMARTWATCH 3 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sony Smartwatch 3 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Diğer akıllı saatlerden çok daha deneyimli özelliklere sahip olan marka, suya karşı dayanıklıdır. 2 güne kadar dayanıklı bataryaya sahip olan modelde birbirinden ilgi çekici özellik de bulunmaktadır.

LG G WATCH R AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

LG G Watch R akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Görüntü olarak normal saatlerden ayırt edilemeyen bu model, birbirinden farklı özelliklerini kullanıcılara sunmaktadır. 2 gün dayanan bataryası bulunan saat, su geçirmezlik özelliğine de sahiptir.

APPLE WATCH 4 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple Watch 4 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Elektrokardiyogram, düşme algılama, telefonla görüşme, hoparlör gibi birçok özelliğe sahip olan bu akıllı saat, 50 metreye kadar da su geçirmemektedir.

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTİBE GT2 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung Galaxy Watch Active GT2 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Sağlıklı yaşamı ön planda tutan özelliklere sahip olan saat, ince gövdesi ile de dikkat çekmektedir. Sağlık kontrollerini eksiksiz yapabilen bu akıllı saat yoğun kullanımlarda dahi uzun süren batarya ömrüne sahiptir.

IZOLY DIJI005 AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Izoly Dıjı005 akıllı saat, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Çocuklar için tasarlanmış olan bu modelde çocukları an be an takip etme özelliği bulunmaktadır. Çocuğun belirlenen bölgeden ayrılması durumunda uyarı yapan saat, geriye dönük 30 günlük verileri de sunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

81
794 Paylaşım, 81 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir