En İyi 10 Yabancı Dizi İzleme Sitesi


53
514 Paylaşım, 53 points

Yabancı dizi tutkunları sevdikleri dizileri izlemek için bazı dizi izleme sitelerini kullanmak zorunda kalırlar. Ülkemizde kullanılabilecek çok sayıda yabancı dizi izleme sitesi bulunmaktadır. Bu yazımızda En İyi 10 Yabancı Dizi İzleme Sitesi hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet üzerinden her gün milyonlarca kişi dizi izlemektedir. Özellikle yabancı dizileri izlemek isteyenler için birçok internet sitesi hizmet vermektedir. Yabancı dizi izlemek ve sıkıntısız şekilde bu işlemi gerçekleştirmek için belirli siteleri tercih etmek daha doğru olacaktır.EN İYİ 10 YABANCI DİZİ İZLEME SİTESİ HANGİLERİDİR?

En İyi 10 Yabancı Dizi İzleme Sitesi şu şekilde sıralanır;

  • Netflix
  • BluTV
  • Amazon Prime Video
  • Dmax
  • Puhu TV
  • Youtube
  • Tivibu
  • D – Smart
  • Bein Connect
  • Crackle

NETFLİX ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Netflix üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Son zamanların en popüler platformlarından birisi olan Netflix, yabancı dizilere bünyesinde sıklıkla yer vermektedir. Dünyanın en popüler dizileri arasında yer alan Lucifer, La Casa De Papel, Breaking Bad, The Dark gibi dizileri bu platform üzerinden izlemek mümkündür. Ücretli olarak kullanılabilen Netflix, 3 ayrı paket üzerinden dizi izleme fırsatı sunmaktadır.

BLUTV ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

BluTV üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Tüm dünyada oldukça fazla tercih edilen platformlardan birisi olan BluTV, oldukça popüler dizilerden The Walking Dead, Game Of Thrones ve Vikings gibi dizileri izleyiciler ile buluşturmaktadır. Tek abonelik paketi üzerinden hizmet veren BluTV ücretli olarak kullanılmaktadır.

AMAZON PRİME VİDEO ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Amazon Prime Video üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Dünyanın en çok para kazanan internet sitelerinden Amazon’ a ait olan bu dizi izleme sitesi ücretli olarak sunulmaktadır. Birbirinden ilgi çekici dizilerin gösterildiği platformun en tercih edilen paketi aile paketidir.

DMAX ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Dmax üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Yabancı dizilerin Türkçe’ ye çevrilmiş halini izleyicilere sunan bu platform, geniş bir dizi arşivine sahiptir. Dmax kullanıcıları ister mobil üzerinden ister televizyon üzerinden istedikleri dizileri izleyebilirler.

PUHU TV ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Puhu TV üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Türkiye’ de kurulan Puhu TV, yüzlerce yabancı diziyi izleyicilere sunan platformlardan birisidir. Ücretsiz olarak hizmet veren platform ister mobil uygulama üzerinden ister internet üzerinden kolaylıkla izlenebilmektedir.

YOUTUBE ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Youtube üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Youtube üzerinden milyonlarca farklı yabancı diziyi ücretsiz şekilde izlemek mümkündür. Youtube kullanımı sırasında dizi arasında reklam görmek istemeyenlerin Youtube Premium üyeliğine geçmesi gerekir. Bu üyelik ücretli sunulmaktadır.

TİVİBU ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Tivibu üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Türk Telekom ‘a ait olan bu platform, milyonlarca yabancı dizisi izleyicilerle buluşturmaktadır. Ücretli olarak sunulan platform üzerinden farklı paketler sunulmaktadır. İzleyiciler istedikleri üyelik şeklini tercih edebilirler.

D – SMART ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

D – Smart üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Demirören Holding tarafından izleyicilerin kullanımına sunulmuş olan D – Smart, Türksat üzerinden hizmet veren platformlardan birisidir. Ücretli üyelik şeklinde kullanılan bu platform, farklı üyelik paketleri sunmaktadır.

BEİN CONNECT ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Bein Connect üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Genel olarak spor içeriğine sahip olan platform, yabancı dizileri içeren bir üyelik paketi de sunmaktadır. Bein Connect platformu üzerinden her ay yeni 40 dizinin yanı sıra eski ve beğenilen yabancı dizilere de yer verilmektedir.

CRACKLE ÜZERİNDEN YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Crackle üzerinden yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Sony firmasına ait olan bu platform, şık ve sade kullanımı ile izleyicilere kolaylık sunmaktadır. Sitenin en büyük özelliği tüm dizileri en yüksek çözünürlükte sunmasıdır. Şu anda sadece ABD’ de yayın sunan siteye Türkiye’ den girmek için VPN kullanmak gerekmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

53
514 Paylaşım, 53 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir