En İyi 10 Tablet Klavyesi Modeli


47
454 Paylaşım, 47 points

Tablet kullanıcıları daha konforlu bir kullanım için tablet klavyesi kullanmayı da tercih etmektedir. Tablet klavyesi seçiminde en iyi tuş hassasiyetine sahip olabilmesi başta olmak üzere birçok özelliğe sahip olması gerekir. Bu yazımızda En İyi 10 Tablet Klavyesi Modeli hakkında bilgi vereceğiz.

Tablet kullanan birçok kişi daha rahat yazı yazabilmek için tablet klavyesi kullanmaktadır. Tablet klavyesi sayesinde kullanılan cihaz bir anda küçük bir bilgisayara dönüştürülebilir. Tablet klavyesini verimli kullanabilmek için öncelikle doğru klavyeyi tercih etmek gerekmektedir.EN İYİ 10 TABLET KLAVYESİ MODELİ NELERDİR?

En İyi 10 Tablet Klavyesi Modeli şu şekilde sıralanır;

  • Apple Ipad pro 12.9″ (4. nesil) Smart Folio Tablet Klavyesi
  • Logitech Ipad Bluetooth Tablet Klavyesi Z6
  • WIWU Apple Lisanslı Ipad Tablet Klavyesi
  • Streak Mini Kablosuz Tablet Klavyesi
  • Microsoft Surface Pro 3 Tablet Klavyesi
  • MF PRODUCT 0263 Bluetooth Tablet Klavyesi
  • Everest Kb-bt82 Beyaz Tablet Klavyesi
  • Cool Cold Ploody Touch Pro Katlanabilir Tablet Klavyesi
  • HADRON Bluetooth Wireless Tablet Klavyesi
  • POLYGOLD Işıklı Mini Tablet Klavyesi

APPLE IPAD PRO 12.9″ (4. NESİL) SMART FOLİO TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple Ipad pro 12.9″ (4. nesil) Smart Folio Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Şarj olma derdi olmayan bu klavye, eşleştirme yapmadan direkt olarak kullanılabilir. 12,9 inç büyüklükte olan tabletlere yönelik olarak hazırlanmış olan bu klavye, görüntüsü ile de dikkat çekmektedir.

LOGİTECH IPAD BLUETOOTH TABLET KLAVYESİ Z6 ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Logitech Ipad Bluetooth Tablet Klavyesi Z6, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Ultra ince tasarıma sahip olan bu klavye, cihazın hemen her yerde kullanılmasına izin vermektedir. İOS işletim sistemci tabletler ile uyumlu olarak çalışan bu klavye, kablosuz ağ ile eşleştirme yapılarak kullanılabilir.

WIWU APPLE LİSANSLI IPAD TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

WIWU Apple Lisanslı Ipad Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Sert silikon malzemeden üretilmiş olan bu klavye, tüm darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kurulum gerektirmeden kullanılabilen bu klavyede otomatik uyku modu özelliği de yer almaktadır. İçerisinde mıknatıs bulunan klavye, genel olarak Apple ürünlerine yönelik hazırlanmıştır.

STREAK MİNİ KABLOSUZ TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Streak Mini Kablosuz Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Minik yapıya sahip olan bu klavye, taşınma yönünden büyük rahatlık sunmaktadır. Tüm tabletler ile uyumlu olarak kullanılabilen bu klavye, farklı renklere dönüşebilen led aydınlatmalara sahiptir.

MİCROSOFT SURFACE PRO 3 TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Microsoft Surface Pro 3 Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Surface Pro 3 tablete özel olarak tasarlanmış olan bu klavye, gece kullanımlarında aydınlatma özelliği de sunmaktadır. Klavye üzerinde normal bir bilgisayar klavyesinde bulunan tüm tuşlar mevcuttur.

MF PRODUCT 0263 BLUETOOTH TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

MF PRODUCT 0263 Bluetooth Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Bluetooth özelliğine sahip olan klavye, kablosuz olarak kolaylıkla kullanılabilmektedir. İnce ve hafif bir tasarıma sahip olan klavye, Q klavye tuş dizilimine sahiptir.

EVEREST KB-BT82 BEYAZ TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Everest Kb-bt82 Beyaz Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Şarjlı çalışma özelliğine sahip olan bu klavye, 2,5 saat şarj ile 100 saat boyunca kesintisiz kullanılabilmektedir. Diğer tablet klavyelerinden farklı olarak aynı anda ili cihaza bağlı olarak kullanılabilir. Klavyenin çekim gücü 10 metre olarak hazırlanmıştır.

COOL COLD PLOODY TOUCH PRO KATLANABİLİR TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Cool Cold Ploody Touch Pro Katlanabilir Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Katlanarak küçük bir cüzdan boyutuna gelme özelliğine sahip olan bu klavye, kolaylıkla her yere taşınabilmektedir. Şarj edilerek kullanılan bu klavye, darbelere karşı da oldukça dirençli modellerden birisidir.

HADRON BLUETOOTH WİRELESS TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

HADRON Bluetooth Wireless Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Bluetooth ile çalışma özelliğine sahip olan bu klavye, tüm cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yüksek pil kapasitesine sahip olan klavye ile uzun saatler kullanım şansına sahip olmak mümkündür.

POLYGOLD IŞIKLI MİNİ TABLET KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

POLYGOLD Işıklı Mini Tablet Klavyesi, en çok tercih edilen tablet klavyesi modellerinden birisidir. Farklı renk seçenekleri ile kullanılabilen bu klavye, tüm cihazlar ile uyumlu olarak kolaylıkla kullanılabilir. Şarj edilerek kullanılan klavye, uzun saatler rahatlıkla kullanılabilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

47
454 Paylaşım, 47 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir