En İlginç Ve Eğlenceli 14 İnternet Sitesi


59
574 Paylaşım, 59 points

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların taleplerini tam olarak karşılamak adına hemen her konu ile ilgili internet siteleri kullanıma sunuluyor. Bu internet sitelerinin bazıları bilgi içerikli olurken bazılar da eğlence sunmak için tasarlanıyor. Bu yazımızda En İlginç Ve Eğlenceli 14 İnternet Sitesi hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet siteleri insanların gününün büyük bir bölümünü geçirdiği alanlar olmaya başladı. Her konuda ihtiyaçlarını internet siteleri üzerinden karşılayan insanlar, bazen de eğlence amaçlı olarak internet sitelerini kullanmayı tercih ediyorlar.EN İLGİNÇ VE EĞLENCELİ 14 İNTERNET SİTESİ HANGİLERİDİR?

En İlginç Ve Eğlenceli 14 İnternet Sitesi şu şekilde sıralanır;

 • Futureme.org
 • Ocearch.org
 • Flightradar24.com
 • Geacro.com
 • Thispersondoesnotexist.com
 • İhatemyroommate.com
 • Neave.com
 • Thisissand.com
 • Framesynthesis.com
 • Weavesil.com
 • Findtheinvisiblecow.com
 • Hackertype.com
 • Onread.com
 • Apod.nasa.gov

FUTUREME.ORG SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Futureme.org sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Bu site içerisinden kullanıcılar gelecekteki kendilerine mesaj gönderebilirler. Planlı mail oluşturma özelliğine sahip olan site üzerinden çok uzun yıllar sonrasına bile mail göndermek mümkündür.

OCEARCH.ORG SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Ocearch.org sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede okyanus hayvanlarına yerleştirilmiş olan takip cihazları sayesinde onların nasıl bir gelişim gösterdiklerini ve nerelere gittiklerini canlı şekilde izlemek mümkündür. Sitede istenilen deniz canlısı favorilere eklenerek gün gün neler yaptığı da takip edilebilir.

FLİGHTRADAR24.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Flightradar24.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede dünya üzerindeki tüm uçakların nerelere gittiklerini, nerelerden geldiklerini ve o an nerede olduklarını canlı harita üzerinden takip etmek mümkündür.

GEACRON.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Geacron.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede M.Ö. 3000 yılından bu yana dünyanın değişen siyasi haritasını görüntülemek mümkündür. Tarihe meraklı kullanıcılar, bu site üzerinden devletlerin gelişimlerini takip edebilirler.

THİSPERSONDIESNOTEXİST.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Thispersondoesnotexist.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Oldukça ilginç sitelerden birisi olarak gösterilebilecek olan bu sitede dünya üzerinde aslında var olmayan kişilerin yüzleri fotoğraf şeklinde görüntülenmektedir. Sayfa her yenilendiğinde sitedeki fotoğraflar değişecektir.

İHATEMYROOMMATE.NET SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

İhatemyroommate.net sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede kullanıcılar birlikte yaşadıkları arkadaşlarının beğenmedikleri özelliklerini anonim olarak şikayet edebilmektedir. Birbirinden komik şikayetlerin bulunduğu bu site, bir nevi içini boşaltma sitesi olarak kullanılmaktadır. Sitenin tek dezavantajı dilin İngilizce olmasıdır.

NEAVE.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Neave.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede 8 farklı eğlenceli uygulama bir arada sunulmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan bu uygulamalar arasında en dikkat çekici olanlardan birisi de göz illüzyonlarının olduğu uygulamadır.

THİSİSSAND.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Thisissand.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede farlı renklerde kumlar kullanılarak kullanıcıların birbirinden güzel ve renkli eserler hazırlaması sağlanmaktadır. Siteye bağlanmak için tarayıcı üzerinden flash player açmak gerekir.

FRAMESYNRHESİS.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Framesynthesis.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede Google Maps üzerinden 2 boyutlu olarak araba sürmek mümkündür. Kullanıcılar, dünyanın istedikleri herhangi bir caddesi üzerinde araba ile turlama şansı bulmaktadır.

WEAVESİLK.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Weavesilk.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede kullanıcıların Mouse kullanarak neon şeklinde birbirinden ilgi çekici eserler çizmesi mümkün olmaktadır. Çizilen tüm şekiller bilgisayara da indirilebilmektedir.

FİNDTHEİNVİSİNLECOW.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Finstheinvisiblecow.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede normal hayatta sıklıkla oynanan sıcak – soğuk oyunu oynanmaktadır. Sitede bulunan ve saklanan ineği bulmakla görevlendirilen kullanıcılar, sıcak – soğuk yönlendirmesi ile ineği ilk bulan olmaya çalışmaktadır.

HACKERTYPER.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Hackertyper.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede kullanıcıların ekrana yazdıkları her yazı sanki bir kod giriyorlarmış gibi gösterilmektedir. Hacker olduğunu söyleyerek arkadaşlarını kandırmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir platformdur.

ONREAD.COM SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Onread.com sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede kitap severlerin okuyabileceği yüzlerce bedava e – kitap bulunmaktadır. Ancak kitapların çoğunun İngilizce olması ve Türkçe kitapların çok zor bulunması sitenin dezavantajlarından birisidir.

APOD.NASA.GOV SİTESİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Apod.nasa.gov sitesi, eğlence amaçlı kullanılabilecek sitelerden birisidir. Sitede uzaya merak lı olan kişilerin her gün uzayda neler olduğunu HD kalitesinde gözlemlemesini sağlayan görüntüler ve fotoğraflar yayınlanmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
574 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir