En Fazla Takipçisi Olan 10 Tik Tok Hesabı!


58
566 Paylaşım, 58 points

Tik Tok son dönemin en popüler uygulamalarından birisi. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulamada birçok kişinin ünlü olmasına da yardımcı oldu. Bazı Tik Tok hesapları var ki milyonlarca takipçisi bulunuyor. Bu yazımızda En Fazla Takipçisi Olan 10 Tik Tok Hesabı hakkında bilgi vereceğiz.

Kısa süreli videoları ile dikkat çeken Tik Tok, son dönemin en dikkat çeken uygulamalarından birisi oldu. Eğlenceli videoların izlenebileceği ve hazırlanabileceği bu platform hemen her yaştan kullanıcıya sahip.EN FAZLA TAKİPÇİSİ OLAN 10 TİK TOK HESABI HANGİLERİDİR?

Tik Tok uygulamasında milyonlarca hesap bulunur. Bu hesaplar üzerinden bazıları vardır ki milyonlarca takipçi bulunur. En Fazla Takipçisi Olan 10 Tik Tok Hesabı hangileridir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Loren Gray
  • Baby Ariel
  • Faisu
  • Kristen Hancher
  • Jacob Sartorius
  • JiffPom
  • Jannat Zubair Rahmani
  • Riyaz Afreen
  • The Dobre Twins
  • Jayden Croes

LOREN GRAY TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Loren Gray Tik Tok hesabı 32,6 milyon takipçiye sahiptir. 17 yaşındaki Gray, Tik tok üzerinden çektiği videolar ile oldukça fazla kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2017 yılından bu yana müzikle ilgilenen Gray, Mayıs ayında piyasaya sürdüğü Can’t Do It single’ının ardından Tik Tok üzerinden de hızlı şekilde ilerlemeyi başarmıştır.

BABY ARİEL TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Baby Ariel Tik tok hesabı 29,8 milyon takipçi sayısına sahiptir. 20 milyon takipçiyi ilk geçen isim olarak bilinen Ariel, kısa sürede şöhreti yakalamayı başarmıştır. Şu anda 18 yaşında olan Baby Ariel, Disney Channel ve Nickelodeon TV dizilerinde de rol almaktadır.

MR. FAİSU TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Mr. Faisu Tik Tok hesabı 23,7 milyon takipçi sayısına sahiptir. Hindistan’ ın en popüler Tik Tok fenomeni olan Faisu, sosyal medya grubu olan Team 07’nin en popüler üyelerinden birisidir. Faisu, Tik Tok uygulamasında oldukça başarı elde eden isimlerden birisidir.

KRİSTEN HANCHER TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Kristen Hancher Tik tok hesabı 23 milyon takipçi sayısına sahiptir. 20 yaşında olan Hancher, Jake Paul’ün Team 10 ekibinin üyesidir. Los angeles’ ta sosyal medya fenomenleriyle birlikte bir kolakta yaşayan Hancher, burada eğlenceli Tik Tok içerikleri üretmektedir.

JACOB SARTORİUS TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Jacob Sartorius tik Tok hesabı 20,7 milyon takipçi sayısına sahiptir. 16 yaşında olan Sartorius, müzik kariyerinde şimdiden önemli başarılar elde etmiştir. Jacob Sartorius, Tik Tok videoları ile kısa sürede dikkat çekmeyi başarmış isimlerden birisidir.

JİFFPOM TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

JiffPom Tik Tok hesabı 19,4 milyon takipçi sayısına sahiptir. Pomeranya cinsi bir köpek olan JiffPom, sadece iki bacağı üzerinde çok hızlı şekilde ilerlemesiyle Guinness Rekorlar Kitabına girme hakkına sahip olmuştur. JiffPom, Katy Perry’nin Dark Horse şarkısı ile video çekmiş ve bu video ile Tik Tok üzerinden milyonlarca takipçi kazanmıştır.

JANNAT ZUBAİR RAHMANİ TİK TOKTAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Jannat Zubair Rahmanı tik tok hesabı 19,2 milyon takipçi sayısına sahiptir. Kariyerine 8 yaşında başlatan rahmani, şu anda 17 yaşındadır. Uzun zamandır Tik Tok hesabı bulunan ünlü ismin ürettiği dudak senkron videoları Hindistan’ da en popüler hesaplardan birisi olmasını sağlamıştır.

RİYAZ AFREEN TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Riyaz Afreen tik tok hesabı 18,3 milyon takipçi sayısına sahiptir. Tik Tok fenomeni olarak bilinen Afreen, küçük yaştan itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Afreen, kariyer planlamasını da Tik Tok üzerinden yaptığını açıklamıştır.

THE DOBRE TWİNS TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

The Dobre Twins Tik tok hesabı 16,6 milyon takipçi sayısına sahiptir. Lucas ve Marcus Dobre’nin birbirinden komik skeçler üzerinden hazırladıkları Tik Tok videoları, kısa sürede büyük ilgi görmüştür. 20 yaşında olan ikiz kardeşler, uygulamanın en popüler isimleri arasındadır.

JAYDEN CROES TİK TOK TAKİPÇİ SAYISI KAÇ?

Jayden Croes Tik Tok hesabı 15,9 milyon takipçi sayısına sahiptir. Tik Tok üzerinden çektiği farklı videolar ile dikkatleri çekmeyi başaran Croes, kısa sürede popüler isimlerden birisi olmayı başarmıştır. Tik Tok videoları çekmeye devam eden Croes, her geçen gün takipçi sayısını artırmaya devam etmektedir.

 

Sizde Fenomenler Arasında Yerinizi Almak İstiyorsanız https://medyareyon.com/tiktok/takipci-satin-al/ Adresine Göz Atabilirsiniz!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
566 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir