En Fazla Bedava İnternet Veren GSM Operatörleri Hangileridir?


82
756 Paylaşım, 82 points

Cep telefonu kullanıcılarının operatör seçimlerinde en fazla dikkat çektikleri konulardan birisi de operatörlerin verdikleri bedava hizmetlerdir. Bedava hizmet veren operatörler, kullanıcıların dikkatini çekmekle birlikte müşteri sayısını da arttırmayı başarır. Günümüz teknolojisinde ise en fazla ihtiyaç duyulan kuşkusuz internettir. Bu kapsamda bu yazımızda sizler için en fazla bedava internet veren GSM operatörlerini araştırdık.

İnternet paketleri, telefon kullanıcıları için altın değerindedir. Her işin internet üzerinden halledildiği günümüzde, ne kadar fazla internet paketi varsa o kadar çok iş yapılacaktır. İnternet paketlerinin çok önemli olması, telefon kullanıcılarının bedava internet paketi veren operatörlere ilgi duymasına neden olmaktadır.

Ülkemizde en fazla bedava internet veren operatörler şu şekilde sıralanabilir;  • Turkcell
  • Türk Telekom
  • Vodafone

En fazla bedava internet veren operatörleri biraz daha yakından inceleyelim…

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell kullanıcılarına birbirinden farklı uygulamalar üzerinden bedava internet fırsatı sunulmaktadır. Turkcell kullanıcılarının bedava internetten yararlanabileceği uygulamalar şunlardır;

Salla Kazan Uygulaması: Türkcell kullanıcılarına Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden sunulan Salla Kazan sayesinde milyonlarca Turkcell abonesi bedava internet kullanmaktadır. Bedava internet kazanmak için her hafta Cuma günü cep telefonunu sallayan kullanıcılar, birbirinden farklı internet paketlerinden yararlanacaktır.

Turkcell Yaani Uygulaması: Turkcell kullanıcılarına sunulan yerli arama motoru olan Yaani üzerinden yapılacak aramalar sayesinde bedava internet kazanılmaktadır. Yaani uygulaması, Google Play üzerinden indirilebilir. Uygulama üzerinden yapılan düzenli aramalar sayesinde aylık 1 GB internet kazanma şansı sunulmaktadır.

Turkcell Çatlat Uygulaması: Turkcell GNÇ kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde bedava internet kazanılabilmektedir. 26 yaş altı Turkcell abonelerine yönelik olan bu uygulama sayesinde haftada 2 gün internet kazanma hakkı bulunmaktadır.

Toplantıdayım Uygulaması: Turkcell kullanıcılarına sunulmuş olan Toplantıdayım uygulaması sayesinde bedava internet kazanılabilir. Haftalık olarak 1 GB bedava internet veren bu uygulama, Turkcell kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamaları

Türk Telekom kullanıcılarına birbirinden farklı bedava internet uygulaması sunulmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde belirlenen zamanlarda bedava internet kullanılabilir. Türk Telekom’un sunduğu bedava internet uygulamaları şu şekildedir;

Selfy Uygulaması: Türk Telekom Selfy abonelerine özel olarak hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde akşam 09:00 – sabah 09:00 saatleri arasında bedava internet kullanılabilmektedir. Bu uygulamadan yararlanmak için GECE yazıp 4545’e SMS atmak gerekir.

Mobil uygulama: Türk Telekom kullanıcılarının mobil uygulama üzerinden yapacakları her TL yüklemesi için bedava internet verilmektedir. Yapılan her TL yüklemesi için aylık olarak 1 GB bedava internet verilir.

4,5 G Uyumlu Hat Uygulaması: Türk Telekom’un 4,5 G ile uyumlu olan tüm hatlarında 10 GB bedava internet kazanılabilir. Bu internet kampanyasından yararlanmak için HEDIYE 10 GB yazıp 5555’e SMS atmak yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Uygulamaları

Vodafone kullanıcılarına birbirinden cazip bedava internet uygulamaları sunulmaktadır. Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği bedava internet uygulamaları şu şekildedir;

Vodafone Yanımda Uygulaması: Vodafone kullanıcılarına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden her hafta başı bedava internet fırsatı sunulmaktadır. Uygulamaya giren tüm kullanıcılara 250 MB internet verilmektedir. Bunun yanında uygulama üzerinden internet paketi kazanma şansı da bulunmaktadır.

İnternet Avcıları Uygulaması: Vodafone kullanıcılarına sunulan ‘ İnternet Avcıları’ uygulamasını indirerek hem eğlenme hem de bedava internet kazanma şansı bulunmaktadır. Vodafone tarafından hazırlanan bu oyun içinde oyuncunun karşısına çıkan bitleri öldürmesi ile kazanılan internetler telefona yüklenmektedir.

TL Yükleme Kampanyası: Vodafone kullanıcılarının 50 TL ve üzeri tüm TL yüklemelerinde bedava internet kazanma hakkı bulunmaktadır. Her yükleme ile 2 GB bedava internet kazanılmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
756 Paylaşım, 82 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
27
Şaşkın
Başarısız Başarısız
117
Başarısız
Komik Komik
102
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
26
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
49
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
27
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
110
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir