En Düşük Faizli Kredi Veren 5 Banka


50
510 Paylaşım, 50 points

Nakit ihtiyacına her zamankinden çok ihtiyaç duyulan bu günlerde bankalara kredi başvuru miktarlarında da gözle görülür bir artış yaşanmakta. Birçok kişi kredi alabilmek için sürekli olarak farklı bankaların kapısını çalmaya devam ediyor. Sizlere tanıtacağımız bu bankalar arasından sizlere en uygun gelen bankayı seçerek en düşük faizlerle kredi almak amacıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Kredilerde birçok zaman en düşük faizlerle insanları mutlu eden Ziraat Bankası bu iddiasını korumaya devam ediyor. İhtiyaç kredisi adı altında müşterilerine sunduğu düşük faizli kredilerden her ay binlerce insan faydalanmaktadır. Sadece %1,53 gibi bir faiz oranıyla kredi vermeye hazır olan Ziraat Bankası, bu alanda liderliğini koruyor diyebiliriz. En fazla 60 ay vadenin yapılabileceği bu sistemden yararlanmak için en yakın Ziraat Bankası şubesi aracılığıyla başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Daha sonrasında sizlere banka tarafından olumlu yada olumsuz bir geri dönüş olacaktır.

Halkbank

Maaşlarını Halkbank aracılığıyla alan müşterilere özel olarak hazırlanan kredi sistemi sadece %1,53 gibi bir oranla kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor. Eğer Halkbank müşterisi değilseniz bu oran %1,59 gibi bir seviyeye çıkmaktadır. Maaşınızı Halkbank üzerinden almanız halinde faiz oranının daha düşük tutulmasındaki nedenin müşterileri bankaya çekmek olduğu belirtiliyor. Dilerseniz sizler de hemen maaşınızı Halkbank’a taşıyabilir veya bir miktar daha yüksek faiz oranlarıyla kredi için başvuru yapabilirsiniz.VakıfBank

Bir diğer en düşük faizli kredi veren banka olan Vakıfbank, müşterilerinin kolayca kredi ödeyebilmesi için oranları %1,53 seviyelerine kadar çekmiştir. Bu bakımdan oldukça avantajlı olan Vakıfbank’ta kredi için başvuru yapmanız ve onay almanız durumunda kredinizi rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz.

ING Bank

Türkiye’de hizmete başlamış olduğu günden beri düşük faiz oranlarıyla dikkat çeken ING Bank, müşterilerine sunduğu düşük faiz oranlı krediler ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediliyor demek yanlış olmaz. Ancak müşterilerinin kredi profillerine göre bir faiz oranının belirlendiği ING Bank’tan olumlu bir dönüş almanız ihtimali oldukça yüksek. Ardından da kredinizi ING Bank şubeleri veya mobil uygulaması üzerinden rahatça alabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası

Düşük faiz oranlı kredilerle son zamanlarda kendisine müşteri kitlesi toplamaya çalışan TEB, özellikle arasına yeni katılacak olan müşterilere çok uygun faiz oranları sunmakta. Bunun için TEB şubelerine giderek veya çağrı hattını arayarak yardım almanız gerekmektedir. Daha sonrasında kredi notunuz ve diğer bilgileriniz incelenip sizlere olumlu veya olumsuz bir şekilde dönüş sağlanacaktır. Kredi notunuza ve özellikle son zamanlardaki kredileri düzenli ödeme sıklığına ayrıca dikkat edilecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

50
510 Paylaşım, 50 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
73
Şaşkın
Başarısız Başarısız
39
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
97
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir