En Avantajlı Cep Telefonu Kampanyaları Hangileridir?


68
665 Paylaşım, 68 points

Günümüzde cep telefonu kullanmayan kimse kalmadı desek yeridir. Cep telefonu kullanım yaşının oldukça düştüğü ülkemizde, telefon almak isteyenler operatörlerin düzenlediği cihaz kampanyalarını yakından takip etmektedir. Bu yazımızda telefon almayı düşünenler için en avantajlı cep telefonu kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizde en fazla tercih edilen telefon operatörlerinin başında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gelmektedir. Bu üç operatör de birbirinden güzel kampanyalar ile kullanıcılarının cep telefonu ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her gün yeni bir cep telefonu modeli çıkması, telefon kullanıcılarının da yeni modellere yönelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle yeni modeller üzerinden kampanyalar düzenleyen operatörler, kullanıcılarına uygun fiyatlar ile telefon vermek için uğraşmaktadır.En Avantajlı Cep Telefonu Kampanyaları
Operatörlerin sunduğu en avantajlı cep telefonu kampanyalarını biraz daha yakından inceleyelim…

  • Turkcell Cep Telefonu Kampanyaları

Ülkemizde en fazla kullanılan telefon operatörlerinin başında gelen Turkcell, cep telefonu kampanyaları ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Turkcell’ in sunduğu cep telefonu avantajları şu şekilde;

Turkcell Yılbaşı kampanyası

Turkcell kullanıcılarına yeni yıl ile birlikte sunulan cep telefonu kampanyalarında peşin fiyatına 12 taksit fırsatı sunuluyor. Bu kampanya kapsamında alınan cep telefonları genel olarak faturalı hatlarda tarifeye ek olarak veriliyor. Turkcell’ in yılbaşı kampanyası kapsamında kullanıcılarına sunduğu cep telefonu markaları ise Samsung ve Huawei olarak biliniyor. Seçilen cihazın modeline göre değişen fiyatları 12 eşit taksite bölünerek fatura üzerine aylık olarak ekleniyor.
Turkcell Samsung Galaxy J2 Kampanyası

Turkcell, kullanıcılarına bireysel akıllı telefon kampanyası dâhilinde Samsung Galaxy J2 model akıllı telefonu peşin fiyatına 12 taksitle sunuyor. Kampanyadan Turkcell faturalı hat kullanıcıları yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında belirlenmiş olan taksit tutarı, fatura üzerine ekleniyor.

Turkcell İphone 6 S Kampanyası

Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu bir diğer kampanya ise iPhone 6S modeli için hazırlanmış. Birçok farklı marka ve model için kampanya düzenleyen Turkcell, iPhone 6S modeli ile oldukça uygun bir fiyat sunuyor. Çok yeni model olmamakla birlikte iPhone 6S modeline hala talep olmasından faydalanan Turkcell, faturalı hat kullanıcılarına peşin fiyatına 12 ay taksitle iPhone 6S sunmakla birlikte 100 GB’lık Lifebox hediyesi de veriyor.

  • Türk Telekom Cep Telefonu Kampanyaları

Ülkemizde tercih edilen operatörlerinden birisi olan Türk Telekom da kullanıcılarına birbirinden uygun cep telefonu kampanyaları sunuyor. Türk Telekom tarafından sunulan cep telefonları kampanyaları şu şekilde;

Türk Telekom Vestel Venüs Kampanyası

Türk Telekom tarafından faturalı hat kullanıcılarına sunulan Vestel Venüs 5000 model cep telefonu, çok ileri seviye cep telefonu istemeyenler için oldukça iyi bir seçenek. Özellikleri ile orta sınıf olarak değerlendirilen bu cep telefonu, Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına tarifeye ek 12 taksitle veriliyor.

Türk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası

Türk Telekom, akıllı cihaz yenileme kampanyası ile kullanıcılarının elinde bulunan eski telefon modellerini belirli bir ücret karşılığında alarak istenilen cihazı indirimli olarak veriyor. Bu kampanya kapsamında eski model cep telefonuna belirlenen tutar, yeni seçilen cep telefonu ücretinden düşürülüyor.

Türk Telekom Tablet Kampanyası

Türk Telekom, cep telefonu yanı sıra tablet kullanan abonelerine de kampanya düzenliyor. Türk Telekom tablet kampanyası kapsamında eski model tabletini getiren kullanıcılara iPad, Samsung, Alcatel ya da Reeder marka tabletlerden istenilen model veriliyor.

  • Vodafone Cep Telefonu Kampanyaları

Ülkemizde popüler operatörlerden birisi olan Vodafone da kullanıcılarına birbirinden avantajlı kampanyalar ile cep telefonu sunmaktadır. Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği cep telefonu kampanyaları şu şekilde;
Vodafone Ekranım Güvende Kampanyası

Vodafone, tüm kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir kampanya hazırlamış. Kampanya kapsamında cep telefonunun sıkça zarar gören ekran kısmı gördüğü zarar karşısında ücretsiz olarak değiştiriliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone ekran koruma paketinden satın almak gerekiyor.

Vodafone Samsung Galaxy J2 Kampanyası

Turkcell operatörünün olduğu gibi Vodafone’da kullanıcılarına uygun fiyatla Samsung Galaxy J2 model cep telefonunu sunuyor. Oldukça iyi özelliklere sahip olan Samsung galaxy J2 cep telefonu, peşin fiyatına 12 taksitle satın alınabiliyor.

Vodafone Vestel Venüs E3 Kampanyası

Uygun fiyatlı cep telefonu arayanlar için Vodafone tarafından Vestel Venüs e3 modeli sunuluyor. Samsung Galaxy J2 modeli ile benzer özelliklere sahip olan Vestel Venüs E3 modeli çok daha uygun fiyatla satılıyor. Bu modeli Vodafone kullanıcıları 12 ay taksitle satın alabiliyor.

Vodafone İphone Xs Max Kampanyası

İPhone tutkunlarını da düşünen Vodafone, oldukça beğeni toplayan iPhone XS max modelini 12 ay taksitle alma fırsatını sunuyor. Üç farklı renk seçeneği ile sunulan iPhone XS Max modeli, oldukça uygun taksit tutarı ile sahip olunabiliyor.

Operatörler dönemsel olarak belirledikleri markalar üzerinden kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalara eklenen modeller genel olarak faturalı hat kullanıcılarına fatura üzerine eklenerek satışa çıkartılıyor. Kullanıcılar abonesi oldukları operatörü düzenli olarak takip ederek yeni çıkan cihaz kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
665 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir