Emirates Havayolları 100 Bin TL Maaşlı Personel Alımı


72
704 Paylaşım, 72 points

Dünyanın en güzel ülkelerinden birisi olarak bilinen Dubai’de bir iş sahibi olmak birçok kişinin hayalidir. Oldukça zengin ülkelerden birisi olan Dubai, çalışanlarına da zenginliklerinden fazlasıyla sunmaktadır. Dubai’de iş imkânı bulan kişiler, oldukça yüksek maaşla çalışma şansına sahip olacaktır. Bu nedenle özellikle Türk vatandaşları, Dubai’de çalışmak için tüm iş ilanlarını yakından takip etmektedir. Bu yazımızda Dubai’de Emirates Havayolları tarafından oldukça iyi maaşla sunulmuş iş imkânının detaylarını inceleyeceğiz.

Havayolu şirketleri, oldukça iyi şartlar sunan iş alanlarından birisi olarak bilinmektedir. Bu nedenle özellikle havayolu şirketlerinin verdiği iş ilanları çok yakından takip edilir. Bununla birlikte bu iş ilanı Dubai’de ise çok daha yüksek bir maaş adayları bekliyor demektir.

Dubai’nin en büyük havayolu şirketi Emirates’dir. Oldukça zengin bir ülke olan Dubai’ye sürekli olarak zengin kesimin seyahat etmesi nedeniyle sürekli olarak seferler düzenleyen Emirates havayolları, belirli aralıklarla bünyesine personel eklemeye devam etmektedir. Emirates havayolları, son olarak 100 bin TL maaşla iş imkânı sunduğu ilanı yayımladı. İş ilanına oldukça yoğun talep bulunuyor.Emirates Havayolları Personel İmkânları Nelerdir?

Emirates havayollarında çalışacak olan personel, yüksek maaşın yanı sıra birçok özel fırsata da sahip olacaktır. Bu fırsatlar çalışacak olan kişinin yaşayacağı yerden başlayarak eş ve çocuklarına sunulacak olan imkânlara kadar devam etmektedir. Emirates havayollarının çalışanlara sunduğu fırsatlar şöyle sıralanabilir;

  • Dubai merkezinde şirketçe sağlanan konaklama ( personelin konumuna göre apartman dairesi ya da villa)
  • Yaşam, gaza, genel sağlık ve diş sağlığı sigortası
  • 4 – 19 yaş arası çocuklar için ilkokul ve ortaokul eğitim ödemesi
  • 42 gün yıllık izin
  • Havaalanı ve personelin evi arasında ücretsiz transfer
  • Yıllık ikramiye
  • Personel ve aile bireylerine ücretsiz yıllık uçak bileti
  • Personelin ailesi ve arkadaşları için imtiyazlı seyahat fırsatı
  • Dubai genelindeki alışveriş merkezlerinde indirimli alışveriş fırsatı

Emirates Havayolları Başvuru Şartları Nelerdir?

Emirates havayollarında personel olarak görev almak için bazı şartlara uygun olmak gerekmektedir. Emirates havayolları, işe alacağı personelde sadece Dubai’de ikamet etme şartı aramaktadır.

Emirates havayolları personeli olacak adayların öncelikle havayolu şirketine ait resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunması gerekir. Görüşmenin olumlu sonuçlanması sonucunda Dubai’ye giderek birebir görüşme gerçekleştirmesi gerekmektedir. Görüşmenin olumlu geçmesinin ardından oturum için gerekli adımlar atılacaktır. Bu görüşme sırasında personelin eş ve çocuklarına sunulacak olanaklar hakkında da detaylı bilgi verilecektir.

Emirates havayolları personel başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler 100 bin TL maaşla ülkede oldukça iyi şartlarla çalışma fırsatına sahip olacaktır. Dubai’de sunulan bu iş fırsatının oldukça yüksek maaşlı olması özellikle Türk vatandaşlarının oldukça ilgisini çekmektedir. Dubai iş imkânlarından yararlanmak isteyen Türk vatandaşları, yayınlanan yurt dışı iş ilanlarını yakından takip etmelidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
704 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir