Emekli Maaşını ING Banka Taşıyana 900 TL Hediye


68
654 Paylaşım, 68 points

Emekli maaşı alanlar, 3 yılda bir seçtikleri bankadan Promosyon alma hakkına sahiptir. Devlet tarafından hazırlanan banka Promosyon kampanyası kapsamında emekliler, bankalarını değiştirme ya da bankalarında kalma sözü karşılığında belirlenen tutarlarda ödeme aldılar. Önümüzdeki yıl bir kez daha verilecek olan banka Promosyon kampanyası için birçok banka şimdiden harekete geçmiş durumda. Promosyon kampanyası konusunda en avantajlı tekliflerden birisi de ING Bank’tan geldi. Bu yazımızda ING Bank’ın emekli Promosyon kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Bankalar, emeklileri bünyesinde tutmak için birçok kampanya düzenliyor. Bu kampanyalar arasında en dikkat çekici olan Promosyon kampanyası olarak gösterilebilir. Promosyon kampanyası kapsamında emeklilere bankada 3 yıl kalma sözüne ya da bir başka bankaya maaşını taşıma sözüne karşılık bir defalık ödeme yapılıyor.

ING Bank Emekli Promosyon Kampanyası Nedir?

Emekli Promosyon ödemeleri geçtiğimiz dönemde en yüksek olarak 450 TL vermişti. Ancak yaklaşan emekli Promosyon ödemeleri için oldukça dikkat çekici kampanyalar düzenlenmeye başladı. En dikkat çekici Promosyon haberi ise ING Bank’tan geldi. ING Bank, emekli maaşını şubelerine taşıyan emeklilere 900 TL nakit ödeme yapacağını açıkladı.ING Bank 900 TL Emekli Promosyonu Verecek

ING Bank, emekli maaşını kendisine taşıyan emeklilere 900 TL Promosyon vereceğini açıkladı. Bu ödemenin 450 TL tutarı Promosyon için verilmektedir. Kalan 450 TL’ lik kısmı ise ek olarak banka tarafından verilmektedir. Bunun yanı sıra birbirinden önemli kredi kampanyalarından da yararlanma fırsatı sunulmaktadır.

ING Bank Emekli Promosyon Alma Şartları Nelerdir?

1-) Otomatik Ödeme Talimatı Verene +250 TL Hediye

ING Bank üzerinden emekli Promosyon ödemesi almak isteyenlerin belirlenmiş şartlara uyması gerekmektedir. ING Bank emekli Promosyon alma şartları şu şekilde sıralanabilir;

  • Otomatik ödeme talimatı verenler fazladan nakit Promosyonu alma hakkına sahip olmaktadır. Bunun için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermek yeterli olacaktır. Talimat veren emeklilere +250 TL ödeme yapılacaktır. Bu ödemenin yapılabilmesi için otomatik ödeme talimatının vadesiz TL hesabından yapılması gerekmektedir.
  • 250 TL fazladan nakit ödemesi kazanabilmek için emeklinin 3 yıl boyunca ING Bankası üzerinden maaş alması gerekmektedir.
  • Talimat verilmesinin ardından 1 yıl süre içerisinde talimatın iptal edilmesi durumunda Promosyon ödemesi iptal edilecektir.

2-) Emekli Arkadaşını Getirene +150 TL Hediye

Emekli maaşını ING Bank üzerinden alma kararı alan bir emeklinin fazladan 150 TL kazanması için bir emekli arkadaşını daha ING Bankası’na getirmesi gerekmektedir. 3 yıl boyunca ING bankası üzerinden emekli maaşı almayı kabul eden kişiler eğer emekli arkadaşlarını da ING Bank şubesine götürerek emekli maaşını buradan almasını sağlarsa, bu emeklilere + 150 TL ödeme yapılacaktır.

Kampanya kapsamında emekli olan kişilerin en fazla 5 emekli getirme hakkı bulunmaktadır. 5 emekliyi ING Bankası’na getiren emekliler toplamda 750 TL kazanma hakkına sahip olacaktır. Bu Promosyondan yararlanabilmek için bankaya getirilen emeklilerin ilk maaşlarını almış olmaları gerekmektedir. Emeklilere ilk maaş ödemesi yapılmasının ardından emeklileri getiren kişiye getirdiği emekli kadar ödeme yapılacaktır. Bu ödeme getirilen emekli sayısına bağlı olarak 150 – 750 TL arasında değişmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
654 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
110
Başarısız
Komik Komik
101
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
33
Helal Olsun!
lol lol
63
lol
Aşk Aşk
52
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
25
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
111
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir