Eğitici ve Eğlenceli 10 En İyi 0 – 3 Yaş Çocuk Kitabı


75
734 Paylaşım, 75 points

Çocukların gelişimi için yararlanılabilecek birçok eğitici kitap bulunuyor. Bu kitaplar sayesinde çocukların erken yaşta doğru eğitim almasını sağlamak mümkündür. Bu yazımızda Eğitici ve Eğlenceli 10 En İyi 0 – 3 Yaş Çocuk Kitabı hakkında bilgi vereceğiz.

Kitaplar ile erken yaşta tanışan çocuklar hem kitapları sevmekte hem de kitap okuma konusunda daha hevesli olmaktadır. Bu nedenle anne babalar özellikle 0 – 3 yaş arası çocuklarına hangi kitapları okumaları gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirler.EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ 10 EN İYİ 0 – 3 YAŞ ÇOCUK KİTABI HANGİLERİDİR?

Eğitici ve Eğlenceli 10 En İyi 0 – 3 Yaş Çocuk Kitabı şu şekilde sıralanıyor;

  • Büyük Sorular Kitabım
  • 0 – 3 Yaş İnteraktif Set
  • Hareketli Kar Hayvanları
  • Çocuk Gezegeni İlk Kitaplarım Seti
  • Konuşma Zamanı
  • İyi Geceler Bebek
  • Teo’ Nun Kaka Kitabı
  • Mevsimler Ve Doğa Seti
  • Sincap Kitap Cırt Cırtlı Hikaye Seti
  • Etkinlik Kitabım

BÜYÜK SORULAR KİTABIM İÇERİĞİ NEDİR?

Büyük Sorular Kitabım, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, 8 farklı konu sorular ve yanıtlar ile işlenmektedir. Minikler için özel olarak tasarlanmış olan bu kitapta 0 – 3 yaş arası çocukların birçok konudaki merakını gidermek amaçlanmıştır. Rengarenk sayfaları ile dikkat çeken kitap, içerisinde bulunan 150’ den fazla resimle de dikkat çekmektedir.

BEYAZ BALİNA YAYINLARI 0 – 3 YAŞ İNTERAKTİF SET İÇERİĞİ NEDİR?

Beyaz Balina Yayınları 0 – 3 Yaş İnteraktif Set, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, “Bana Sarılır mısın, Benimle Oynar mısın, Bana Yardım Eder misin” isimli üç kitap bulunmaktadır. Penguen, arı ve kedinin maceralarının anlatıldığı kitapta eğitici ve eğlenceli çok sayıda aktivite de bulunmaktadır.

HAREKETLİ KAR HAYVANLARI KİTABININ İÇERİĞİ NEDİR?

Hareketli Kar Hayvanları kitabı, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, kutuplarda yaşayan hayvanların tanıtılması amaçlanmaktadır. Kitapta yer alan düğme sayesinde hayvanlar hareket ettirilebilmektedir. Bu sayede çocukların motor gelişiminin de sağlanması amaçlanmaktadır.

ÇOCUK GEZEGENİ İLK KİTAPLARIM SETİ İÇERİĞİ NEDİR?

Çocuk gezegeni İlk Kitaplarım Seti, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, at, aslan, maymun, dinozor ve koyun gibi hayvanların tanıtılması sağlanmaktadır. Rengarenk çizimleri ile dikkat çeken kitap seti içerisinde çocukların yapabilecekleri birçok etkinlik bulunmaktadır.

KONUŞMA ZAMANI KİTABININ İÇERİĞİ NEDİR?

Konuşma Zamanı kitabı, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, bebeğin dil gelişimini desteklemek amaçlanmaktadır. Çocukların temel sorulara cevap verebilmesini amaçlayan kitap, temel dil bilgisi kurallarını eğlenceli şekilde öğretmektedir.

İYİ GECELER BEBEK KİTABININ İÇERİĞİ NEDİR?

İyi Geceler Bebek kitabı, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, bebeklerin doğayı ve hayvanları tanıması amaçlanmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik malzemeler kullanılarak üretilmiş olan yırtılmaz ve yıkanabilir özellikteki bu kitap, çocuklar için eğlenceli bir oyun arkadaşı olacaktır.

TEO’NUN KAKA KİTABININ İÇERİĞİ NEDİR?

Teo’ nun Kaka Kitabı, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, bebeğin tuvalet eğitimini öğrenmesi amaçlanmaktadır. Tuvalet eğitimi döneminin hassasiyetine dikkat çeken kitapta çocuğun bu dönemi en keyifli şekilde geçirmesine destek verilmektedir.

MEVSİMLER VE DOĞA SETİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Mevsimler ve Doğa Seti, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, hayvanlar, doğa ve mevsimleri tanıtmak amaçlanmaktadır. Çocukların merakını tetikleyen 10 kitaptan oluşan sette hem mevsimler hem de hayvanlar rengarenk çizimlerle öğretilmektedir.

SİNCAP KİTAP CIRT CIRTLI HİKAYE SETİ İÇERİĞİ NEDİR?

Sincap Kitap Cırt Cırtlı Hikaye Seti, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, çocuğun orman ve çiftlik hayvanlarını, eşyaları ve duyguları keşfetmesi amaçlanmaktadır. 4 farklı kitaptan oluşan sette miniklerin ilgisini çekecek çizimler yer almaktadır. Cırt cırtlı sayfalardan oluşan kitap seti oldukça ilgi çekicidir.

ETKİNLİK KİTABIM İÇERİĞİ NEDİR?

Etkinlik Kitabım, eğitici ve eğlenceli 10 en iyi 0 – 3 yaş çocuk kitabından birisidir. Kitapta, birbirinden ilgi çekici onlarca etkinlik bulunmaktadır. Çocukların eğlenirken öğrenmesini amaçlayan bu kitapta canlı ve rengarenk çizimler ilgi çekmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
734 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir