E – Devlet Üzerinden İşlem Yapan Emeklilere 1000 TL Veriliyor!


83
774 Paylaşım, 83 points

Emeklilerin yüzünü güldürecek bir devlet desteği haberi daha geldi. E – devlet üzerinden başvuruda bulunacak olan emeklilere anında 1000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Bu yazımızda E – Devlet Üzerinden İşlem Yapan Emeklilere 1000 TL Veriliyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Emeklilere ek ödeme ile ilgili müjdeli bir haber daha geldi. Ziraat Bankası, e – devlet üzerinden başvuruda bulunan emeklilere 1000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Açıklama kapsamında emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden almaya devam edecek olan emeklilere e devletten başvuruları karşılığında ödeme yapılacak.E – DEVLET ÜZERİNDEN İŞLEM YAPAN EMEKLİLERE 1000 TL VERİLİYOR!

Ziraat Bankası, emekli maaşı ödemeleri ile ilgili bir açıklamada bulundu. Emeklilerin en çok tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası, yeni gelecek olan emekli müşterilerine başvuruları karşılığında 1000 TL ödeme yapacaklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın açıklaması sonrasında bir süredir emeklilere istedikleri bankayı seçme ve seçilen banka üzerinden promosyon ödemesi alma hakkı tanınıyor. Bu kapsamda emekliler istedikleri bankayı seçerek promosyon ödemelerini alma hakkına sahip oluyorlar.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE 1000 TL PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAĞINI AÇIKLADI

Ziraat bankası emeklilerin en çok tercih ettiği banka olmakla birlikte başka bankalardan emekli maaşı alan emeklileri de tekrar kendi müşterisi yapmak için kolları sıvadı. Bu kapsamda emekli maaşını Ziraat Bankası üzerine taşıyan emeklilere 1000 TL verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında maaşını e – devlet üzerinden Ziraat Bankası’ na çeken emeklilere 1000 TL promosyon ödemesi verilecek. Emekli maaşını taşıma sözü veren emekliler, promosyon ödemesini aldıktan sonra maaşlarını 3 yıl boyunca Ziraat Bankası üzerinden almak zorunda olacaklar.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE 1000 TL PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası emeklilere 1000 TL promosyon başvurusu nasıl yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün; emekli olup maaşını Ziraat bankası üzerine taşımak isteyenler, başvuru için e – devlet sistemini kullanmak zorunda.

E – devlet sistemine T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yapan emeklilerin, emekli maaşı taşıma işlemlerinden Ziraat bankasını seçerek taşıma işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. Taşıma işleminin tamamlanması sonrasında başvurunun kabul edilmesi ile birlikte maaş hesabı Ziraat Bankası’ na taşınan emeklilerin hesaplarında anında 1000 TL tutarında promosyon ödemesi yatırılacak.

EMEKLİ MAAŞINI ZİRAAT BANKASI’NA TAŞIYAN EMEKLİLER NE KADAR ÖDEME ALACAK?

Emekli maaşını Ziraat bankasına taşıyan ve bu işlemi e – devlet üzerinden gerçekleştiren emeklilere promosyon ödemesi olarak 1000 TL verilecek. Bununla birlikte emeklinin aldığı maaş göz önünde bulundurularak ne kadar promosyon alacağı belirlenecek. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ na taşıyan emekliler ne kadar ödeme alacak? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün;

  • Maaşı 1500 TL ve altında olan emeklilere verilecek emekli promosyon tutarı: 500 TL
  • Maaşı 1500 TL ve 2500 TL arasında olan emeklilere verilecek emekli promosyon tutarı: 625 TL
  • Maaşı 2500 TL ve üzerinde olan emeklilere verilecek promosyon tutarı: 750 TL

Söz konusu promosyon ödemeleri ziraat bankasına emekli maaşını 3 yıl boyunca alma sözü vermiş olan emeklilere yönelik olarak sunulacak. Maaşını Ziraat bankasına taşıyan emekliler, bankaya gitmek zorunda kalmadan taşıma işlemini e – devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilecekler. Böylece banka tarafından hazırlanmış olan 1000 TL tutarında promosyon alma hakkı da kazanmış olacaklar.

E – devlet üzerinden başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilen emeklilerin maaş taşıma işlemi sonrasında hesaplarının açılmasıyla birlikte belirlenen 1000 TL tutarındaki yardım ödemesi hemen hesaplarına yatırılacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

83
774 Paylaşım, 83 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
111
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir