Dünyanın En Tehlikeli 5 Kadın Mafya Lideri!


60
584 Paylaşım, 60 points

Mafya lideri dendiği zaman akla ilk erkekler gelmektedir. Ancak dünya genelinde çok tehlikeli olduğu bilinen kadın liderler de bulunmaktadır. Bu yazımızda Dünyanın En Tehlikeli 5 Kadın Mafya Lideri! Hakkında bilgi vereceğiz.

Mafya liderleri genel olarak karizmatik ve sert erkekler olarak düşünülür. Dünya genelinde oldukça popüler olan birçok mafya lideri bulunmaktadır. Bununla birlikte kadın mafya liderleri de hatırı sayılır kadar çoktur.

Mafyalar her zaman tehlikeli ve yasa dışı işler yapmaktadır. Bu işler sadece erkekler tarafından yapılmamaktadır. Dünya genelinde bu tür tehlikeli işler ile uğraşan ve hatta birçok erkek mafya liderinden daha acımasız olması ile bilinen kadın mafya liderleri bulunmaktadır.DÜNYANIN EN TEHLİKELİ 5 KADIN MAFYA LİDERİ KİMLERDİR?

Dünyanın En Tehlikeli 5 Kadın Mafya Lideri şu şekilde sıralanır;

  • Claudiya Ochoa Felix
  • Rafaella D’alterio
  • Judy Moran
  • Maria Licciardi
  • Jemeker Thompson

CLAUDİYA OCHOA FELİX KİMDİR?

Claudiya Ochoa Felix, dünyanın en tehlikeli kadın mafyalarından birisidir.  Sosyal medya fenomenleri arasında da yer alan Felix, güzelliğinin yanı sıra Meksika’ nın en ünlü mafyalarından birisi olan “Los Antrax” ın da lideridir. Claudiya Ochoa Felix, üzeri kapatılmış birçok cinayetin ve ağır suçların sorumlusu olarak gösterilmektedir. Oldukça zeki olan Feliz, korumalarının da sayesinde erişilmez güçlerden birisi olarak görülmektedir.

RAFAELLA D’ALTERİO KİMDİR?

Rafaella D’alterio, dünyanın en tehlikeli kadın mafyalarından birisidir. Napoliten’ in haç analarından birisi olaran bilinen D’alterio, eşi Nikol Pianese’ nin ölümü sonrasında onun sahip olduğu “Camaro” isimli mafyanın başına geçmiştir. Yaklaşık 3 yıl önce polis tarafından yakalanan mafya liderinin evinde yapılan arama sonucunda 10 milyon dolardan fazla para ele geçirilmiştir. D’alterio’ nun 30 yılda 4 bini aşkın suç işlediği düşünülmektedir.

JUDY MORAN KİMDİR?

Judy Moran, dünyanın en tehlikeli kadın mafyalarından birisidir. Görüntü olarak emekli bir bayan zannedilen Moran, Avustralya’ da “Moranov” adı verilen mafyanın lideridir. Moran’ ın liderlik yaptığı mafya, en tehlikeli uyuşturucu tacirlerinden birisidir. Mogan, yasa dışı uyuşturucu satışı ile birlikte bazı ağır cinayetlerin de faili olarak bilinmektedir. 2009 yılında tutuklanan mafya lideri, 8 yıl hapis cezasına mahkum edilmiştir.

MARİA LİCCİARDİ KİMDİR?

Maria Licciardi, dünyanın en tehlikeli kadın mafyalarından birisidir. Arnavut mafyasının önce gelen isimlerinden birisi olan Liciardi, insan ticareti ve cinsel hizmet ile uğraşmaktadır. Ergenlik çağına gelmiş olan kızlara zorla el koyan mafya, bu kızları İtalya’ da yüksek ücret ile cinsel hizmet sektöründe çalıştırmaktadır. Bu yolda çalışmak istemeyen genç kızlar ise mafya adamları tarafından öldürülmektedir. Acımasızlığı ile bilinen Maria Licciardi, 2001 yılında yakalanmış ve hala hapiste cezasını çekmektedir.

JEMEKER THOMPSON KİMDİR?

Jemeker Thompson, dünyanın en tehlikeli kadın mafyalarından birisidir. Los Angeles’ ın ünlü mafya liderlerinden birisinin karısı olan Thompson, eşinin öldürülmesinin ardından mafyanın başına geçerek liderliğini almıştır. 27 yaşında mafya olan Thompson’ ın liderlik yaptığı çete, kaçakçılık, gasp, sahte para basma gibi birçok suç işlemektedir. En tehlikeli mafya liderlerinden birisi olarak gösterilen Thompson, oğlunun mezuniyet töreni için gittiği okulda tutuklanmıştır. Hapiste yaptıklarından dolayı pişmanlık duyan Thompson, şu anda gençlere vaaz vermektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

60
584 Paylaşım, 60 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir