D&P Parfüm Bayilik Nasıl Alınır, Başvuru Şartları Nelerdir?


81
785 Paylaşım, 81 points

Bayilik tercihini parfüm bayiliği yönünde kullanmak isteyen girişimciler için önerilebilecek en iyi parfüm markalarından birisi de D&P parfümdür. Türkiye genelinde çok sayıda bayiliği bulunan D&P parfüm, girişimci olmak isteyen herkese destek vermektedir. Bu yazımızda D&P Parfüm Bayilik Nasıl Alınır, Başvuru Şartları Nelerdir? Sorularına cevap vereceğiz.

Açık parfüm bayilikleri son yıllarda en çok tercih edilen bayi türlerinden birisidir. Kadın erkek herkesin güzel kokmak için tercih ettiği açık parfümler ücret olarak da daha uygun olduğu için bu tür parfüm markalarının bayilikleri her zaman karlı olmaktadır.D&P PARFÜM NEDİR?

D&P Parfüm, Türkiye genelinde 103 mağazası ile hizmet veren açık parfüm markalarından birisidir. Yurt içinin yanı sıra Azerbaycan, Rusya, Romanya, Hırvatistan, Bulgaristan, Saray Bosna, Sırbistan, Moldova, Tanzanya, Ukrayna gibi ülkelere de ihracat yapılmaktadır.

2001 yılında kurulmuş olan marka, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olmakla birlikte belirlenmiş standartlara uygun parfüm üretimi yapmaktadır. İnsan sağlığına önem veren marka, Avrupa Birliği’nden hammadde tedariki yapmasının yanı sıra IFRA uyumlu ürünler de sunmaktadır.

D&P PARFÜM BAYİLİK NASIL ALINIR?

Açık parfüm bayiliği konusunda tercih edilebilecek ilk markalardan birisi elbette D&P parfüm olmaktadır. D&P parfüm, Türkiye genelinde bulunan geniş bayilik ağı sayesinde hemen herkese bayi olma şansı vermektedir.

D&P Parfüm Bayilik Nasıl Alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; D&P parfüm bayiliği almak isteyen girişimciler, öncelikle bayi başvurusunda bulunmak zorundadır. Marka üzerinden bayilik almak isteyen girişimciler, D&P parfüm resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

D&P PARFÜM BAYİLİK BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

D&P parfüm bayiliği almak için öncelikle başvuru şartlarına uygun olmak gerekmektedir. Başvuru şartlarına uygun olan girişimcilerin bayi olmasına onay verilmektedir. D&P Parfüm Bayilik Başvuru Şartları şu şekilde sıralanır;

  • Parfüm bayiliği için doğru dükkanı bulmuş olmak
  • Parfüm bayiliği için seçilen dükkanın işlek bir cadde üzerinde ya da AVM içerisinde olması
  • Parfüm bayiliği için seçilen dükkanın yakınlarında başka bir D&P parfüm bayisi olmaması
  • Parfüm bayiliği için seçilen dükkanın en az 10 m2 olması
  • Parfüm bayiliği almak için gerekli sermayeye sahip olmak

D&P PARFÜM BAYİLİĞİ NASIL AÇILIR?

D&P parfüm bayiliği açmak için başvuruda bulunan girişimcilerin şartlara uygun olmaları durumunda bayi açmaları için gerekli olan destek firma tarafından verilmektedir. Parfüm bayiliği için gerekli olan dükkanın bulunmasının ardından dükkanın dekorasyonu, reklam çalışmaları, ürün temini ve açılış hazırlıkları ile ilgili konularda destek verilmektedir.

D&P parfüm bayiliği almış olan kişiler, bu bayilik hazırlıkları için belirli oranda bir sermayeyi gözden çıkarmak zorundadır. Sermayesiz bu işe girmek diğer bayilik sistemlerinde olduğu gibi elbette mümkün olmayacaktır.

D&P PARFÜM BAYİLİĞİ İÇİN NE KADAR SERMAYE GEREKİR?

D&P parfüm bayiliği için ne kadar sermaye gerekir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; D&P parfüm bayiliği almak isteyen bir girişimcinin 10 m2 lik bir dükkan için ortalama 10 bin TL sermayeye sahip olması gerekmektedir.

Sermaye olarak kullanılacak olan 10 bin TL’ nin 3 bin TL’ lik kısmı dükkanın içinde kullanılacak dolap, raf ve masa gibi iç dekorasyon ürünleri için geçerlidir. Dükkanın dış görünümü için gerekli olan reklam tabelası, dış kaplama gibi işlemler için 2 bin TL, toptan parfüm almak için ortalama 5 bin TL gerekmektedir. D&P parfüm bayiliği için gerekli olan sermaye tutarı, seçilen dükkanın büyüklüğü, yapılan tadilat ve alınacak olan ürün miktarına bağlı olarak artış gösterecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

81
785 Paylaşım, 81 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
25
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir