Doğal Işıltısı ile Dikkat Çeken En İyi 10 Saç Açıcı


76
744 Paylaşım, 76 points

Açık renk saç isteyenler ve bunu doğal yöntemler ile sağlamak isteyenler, saç açıcılardan yararlanarak doğal görünümlü saçlara sahip olabilmektedir. Doğal ışıltılı saçlara sahip olmak için birçok ürün kullanmak mümkündür. Bu yazımızda Doğal Işıltısı ile Dikkat Çeken En İyi 10 Saç Açıcı hakkında bilgi vereceğiz.

Saç açıcı spreyler, güneşin etkisi ile aktifleşerek doğal olarak saçın açılmasını sağlamaktadır. 1 – 2 ton açılan saç rengi isteyen kadınlar için en çok tercih edilen ürünler saç açıcı ürünlerdir. Kremler ve spreyler kullanılarak saçları açmak mümkündür.DOĞAL IŞILTISI İLE DİKKAT ÇEKEN EN İYİ 10 SAÇ AÇICI NELERDİR?

Doğal Işıltısı ile Dikkat Çeken En İyi 10 Saç Açıcı şu şekilde sıralanıyor;

  • L’oreal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel
  • Palette Natural Colors Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey
  • John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlara Özel Renk Açıcı Sprey
  • Urban Care Sumer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey
  • Neva Kozmetik Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey
  • Arifoğlu Papatya Suyu
  • Ashley Joy Renk Açıcı Sprey
  • Wiss Plus Papatya Özlü Saç Renk Açıcı Sprey
  • Bio Vitals Papatya İlaveli Saç Açıcı Sprey
  • New Well Saç Sarartıcı Sprey

L’OREAL PARİS CASTİNG SUNKİSS RENK AÇICI JEL ÖZELLİĞİ NEDİR?

L’oreal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Kahverengiden sarı saça kadar her saçı açma özelliği bulunan bu jel, içerisinde bulunan Hindistan Cevizi yağı sayesinde saçları yıpratmadan nemlendirerek ve besleyerek saçların açılmasını sağlamaktadır. Ne kadar istenirse saçı o kadar açan jel amonyak içermemesi, koku yapmaması ve hızlı etki göstermesi ile dikkat çekmektedir. Ürünün tek eksisi ise saçı kurutmasıdır.

PALETTE NATURAL COLORS KALICI DOĞAL RENKLER RENK AÇICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

Palette Natural Colors Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Saçlarını bir anda değil yavaş yavaş açmak isteyenler için hazırlanmış olan bu ürün sprey formu sayesinde kolayca uygulanmaktadır. Her zaman her yerde kolay bir şekilde kullanılabilen bu ürün, içerdiği argan yağı ile saçın nem dengesini sağlarken saç kırıklarının oluşmasını da engellemektedir.

JOHN FRİEDA SHEER BLONDE SARI SAÇLARA ÖZEL RENK AÇICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlara Özel Renk Açıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Kahverengiden sarıya tüm saç renklerini açma özelliğine sahip olan saç spreyi, kullandığı BlondeMend teknolojisi sayesinde saçların güçlenmesini, elastikiyetinin artmasını, onarılmasını ve daha yumuşak olmasını sağlamaktadır. Kolay kullanımı ile dikkat çeken sprey, saçlara bakım yapma şansını da sunmaktadır.

URBAN CARE SUMMER GLOW AŞAMALI RENK AÇICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

Urban Care Summer Glow aşamalı Renk Açıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Saçları boyatmadan doğal bir renge sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bu sprey, içerisinde bulunan Monoi Yağı ile saçların parlamasını ve istenilen renge kolayca ulaşmasını sağlamaktadır. Kolay kullanıma sahip ürün aynı zamanda kısa sürede etki ettiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

NEVA KOZMETİK DOĞAL RENK AÇICI PAPATYA ÖZÜ SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

Neva Kozmetik Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Saç dostu ürünlerden birisi olan bu sprey, içeriğinde amonyak bulunmadığı için doğal olarak kullanılmaktadır. Kısa sürede etki etme özelliğinin yanı sıra istenilen saç renginin sağlanmasına da katkıda bulunan spreyin tek eksisi saçları kurutabilmesidir.

ARİFOĞLU PAPATYA SUYU ÖZELLİĞİ NEDİR?

Arifoğlu Papatya Suyu, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Kimyasal içeriği olmadığı için saçı doğal olarak açan bu ürün, aynı zamanda saçları kökten besleyerek dökülmesini engellemekte ve saç köklerinin güçlenmesini sağlamaktadır. Ürünün tek eksisi aşamalı olarak renk açması olarak gösterilebilir.

ASHLEY JOY RENK AÇICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Saçlara doğal bir görünüm verme özelliğine sahip olan bu sprey, yaz aylarında güneşin etkisi ile saçların daha kolay açılmasını sağlamaktadır. İçerdiği aloe vera, papatya ve limon özleri ile saçlara yansıma ce parlaklık da katan bu sprey, sıklıkla tercih edilmektedir.

WİSS PLUS PAPATYA ÖZLÜ SAÇ RENGİ AÇICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

Wiss Plus Papatya Özlü Saç Rengi Açıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. İçeriğinde papatya suyu bulunan bu sprey, saç derisini rahatlatma özelliğinin yanı sıra saçlara parlaklık vermesi ve yıpranmayı azaltması ile de dikkat çekmektedir. Saçları onarma özelliği le de dikkat çeken ürün, bu özellikleri sayesinde saçların hiçbir zarar görmeden açılmasını sağlamaktadır.

BİO VİTALS PAPATYA SUYU İLAVELİ SAÇ AÇICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

Bio Vitals Papatya Suyu İlaveli Saç Açıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Her saç tipinin rahatlıkla kullanabileceği bu sprey, kaliteli içeriği sayesinde yüksek performans almayı sağlamaktadır. Bütün saç renklerini kolay bir şekilde açma özelliğine sahip olan spreyin tek eksisi saçlarda kuruluk yapması olarak gösterilebilir.

NEW WELL SAÇ SARARTICI SPREY ÖZELLİĞİ NEDİR?

New Well Saç sarartıcı Sprey, doğal ışıltısı ile dikkat çeken en iyi 10 saç açıcıdan birisidir. Boyutu ile kolay taşıma sağlayan sprey, saçların turuncu renk almasına neden olmadan aşamalı bir şekilde açılmasını sağlamaktadır. Işıltılı bir renk tonu sunan spreyin tek eksisi ise boyalı saçlarda kullanılmamasıdır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
744 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir