Denizbank İş Başvurusu Personel Alımı Ve Çalışma Koşulları


81
804 Paylaşım, 81 points

 

Devlet bankaları ve özel bankalar, belirli aralıklarla personel alım ilanları ile iş arayanların karşısına çıkıyor. Her yıl belirli dönemlerde personel alım ilanı yayınlayan bankalar arasında Deniz Bank’ta yer alıyor. En son 2018 yılında personel alımı yapan Deniz Bank ile ilgili her türlü bilgiyi sizler için hazırladık.

Çok sık personel alımı ile dikkat çeken bankalar arasında yer alan Deniz Bank, son olarak 2018 yılında personel alım ilanı yayınladı. 2019 yılı için henüz bir ilan yayınlamamış olan Deniz Bank’tan gelecek bir haber ise büyük bir merakla bekleniyor. Peki, Deniz Bank iş ilanı yayınlanırsa başvuru için neler yapılmalı, başvuracak adaylarda hangi şartlar aranıyor, çalışma koşulları nasıl oluyor? İşte tüm sorularınızın cevabı;

 Deniz Bank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
1997 yılından bu yana bankacılık sektörü içerisinde yer alan ve 81 ilde faaliyet gösteren Deniz Bank, belirli aralıklarla il ve ilçelerde yer alan şubelerinde farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. Deniz Bank, iş ilanlarını çeşitli kariyer siteleri üzerinden ve kendi resmi internet sitesinden yayınlıyor. Sadece Online olarak yapılan başvurular ile personel alımı gerçekleştiren Deniz Bank, şubelerden ya da müdürlüklerden yapılacak iş başvurularını ise kabul etmiyor.
Yapılan başvurunun ardından genel yetenek sınavı yapılan adaylar, bu sınavdan başarılı olmaları sonucunda mülakat yapılıyor. Online olarak birebir görüşme ile gerçekleştirilen mülakata giren adaylara çeşitli sorular soruluyor. Her iki aşamanın da değerlendirilmesinin ardından adaylara olumlu ya da olumsuz dönüş yapılıyor. Olumlu dönüş sağlanan adaylar, yüz yüze mülakat için çağrılıyor. Bu aşamayı da başarı ile tamamlayan adaylar, personel için uygun olarak görülerek işe alımı gerçekleştiriliyor.Deniz Bank İş Başvurusunda Aranan Şartlar Nelerdir?

Deniz Bank için yapılacak iş başvurularında aranan şartlar şu şekilde sıralanabilir;  • 30 yaşını aşmamış olmak
  • Diksiyonu düzgün olmak
  • Güçlü bir iletişime sahip olmak
  • Başarı odaklı çalışabilmek
  • Bankacılık ve satış alanlarında kariyer odaklı olmak
  • Takım çalışmasına uygun
  • Erkek adaylar için askerliği yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • Vardiyalı olarak çalışabilmek

Her yıl farklı pozisyonlarda çalışacak adaylar arayan Deniz Bank, 2018 yılında 20 farklı pozisyon için personel alımı gerçekleştirmiştir.

Deniz Bank Çalışma Koşulları Nelerdir?

Deniz Bank, sabah 09:00 – 17:00 saatleri arasında mesai yapar. 12:30 – 13:30 arası öğle tatili yapan personel, dini ve resmi bayramlarda da tatil yapmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

81
804 Paylaşım, 81 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir