Çukurova Üniversitesi Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı


97
954 Paylaşım, 97 points

Çukurova Üniversitesi kısa bir süre önce yayımladığı personel alım ilanı kapsamında temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan ilana göre üniversitede çalışacak 5 güvenlik görevlisi, 9 temizlik görevlisi ve 1 tesisatçı olmak üzere toplamda 15 personel alımı yapılacak. Bu yazımızda Çukurova Üniversitesi Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı ile ilgili detayları anlatacağız.

Çukurova Üniversitesi, bünyesindeki eksik personeli tamamlamak için personel alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 15 kişi alacak olan üniversite, bu personeli güvenlik görevlisi, temizlikçi ve tesisatçı olarak görevlendirecek.ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEMİZLİK VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

Çukurova Üniversitesi bünyesinde görevlendirilecek olan personel, çalışacağı alana göre farklı özelliklere sahip olmak zorunda. Toplamda alınacak olan 15 personelin 5 tanesi güvenlik olarak, 9 tanesi temizlikçi olarak, 1 tanesi ise tesisatçı olarak görevlendirilecek.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GÜVENİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

Çukurova Üniversitesi güvenlik görevlisi personeli olarak 5 kişi alacak. Güvenlik personeli olmak isteyen adayların en az ön lisans mezunu olması gerekiyor. 18 – 35 yaş arası Üniversitede güvenlik görevlisi olma hakkı kazanmış olan adaylar Ceyhan ilçesi, İmamoğlu ilçesi ve Adana’nın diğer ilçelerinde görevlendirilecekler.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

Çukurova Üniversitesi temizlik görevlisi personeli olarak 9 kişi alacak. Temizlik personeli olmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu en fazla lise mezunu olması gerekiyor. Bununla birlikte adayların 18 – 35 yaş arasında olması da aranan şartlar arasında. Üniversite bünyesinde temizlik görevlisi olma hakkı kazanan adayların Adana merkez ve ilçelerde görevlendirilmesi bekleniyor.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TESİSATÇI PERSONEL ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

Çukurova Üniversitesi tesisatçı personel olarak 1 kişi alacak. Tesisatçı olarak çalışmak isteyen adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Bununla birlikte meslek lisesi Sıhhi Tesisat Bölümü mezunu olmak ve 18 – 35 yaş aralığında olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEMİZLİK VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Çukurova Üniversitesi Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alımı genel başvuru şartları şu şekilde sıralanır;

  • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak (Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak)
  • Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti, veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak
  • Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak
  • Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmamak
  • Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli olmak veya muaf olmak)
  • Her aday, İŞKUR’da yayınlanan listede belirtilen bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir
  • İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerinde son başvuru tarihi itibariyle, başvuru yapılacak kadrolarda belirtilen öğrenim düzeyinde bir okuldan mezun olmak

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEMİZLİK VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Çukurova Üniversitesi Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alım başvurusu İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmektedir. İŞKUR üyesi kişilerin başvuruda bulunabileceği personel alım ilanı kapsamında şartlara uygun olan personel adayları değerlendirmeye alınacaktır.

Değerlendirmeye alınma hakkı kazanmış olan personel adayları kura ile belirlenir. Çukurova Üniversitesi Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alım kura çekimi Çukurova Üniversitesi Akif Kansu Toplantı Salonu’nda yapılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

97
954 Paylaşım, 97 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir