Corona Virüs Nedeniyle Evde Kalanlara Apple Mucis’den Sürpriz Koleksiyon


88
864 Paylaşım, 88 points

Corona virüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde hemen her alanda vatandaşların evde kalmasını sağlamak amacıyla çalışmalar yapılıyor. Yapılan bu çalışmalardan birisi de Apple Music’ den geldi. Apple Music, kullanıcılarına özel sürpriz bir koleksiyon hazırladı. Bu yazımızda Corona Virüs Nedeniyle Evde Kalanlara Apple Mucis’den Sürpriz Koleksiyon hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüs ülkemizi de etkisi altına almayı başardı. Vaka ve ölüm oranlarının az olması için tüm gücüyle mücadele eden sağlık çalışanları, vatandaşlara virüsten korunmak için evlerinde kalma çağrısı yapıyor.CORONA VİRÜS NEDENİYLE EVDE KALANLARA APPLE MUCİS’DEN SÜRPRİZ KOLEKSİYON

Corona virüs nedeniyle evde kal çağrılarına bir destek de Apple’ dan geldi. Kullanıcılarının evde daha rahat vakit geçirmesi için kolları sıvayan Apple, Apple Music uygulaması üzerinden kullanıcılarına sürpriz bir koleksiyon sundu.

Birlikte Daha Güçlü adı ile hazırlanan bu özel koleksiyon üzerinden kullanıcıların sevdiği müzik türlerine göre farklı müzik koleksiyonları hazırlandı. Türkiye’ de de aktif şekilde erişim sağlanabilen bu koleksiyonun amacı, Apple Music kullanıcılarının evlerinde keyifli vakit geçirmesini sağlamak.

 

CORONA VİRÜS NEDENİYLE EVDE KALANLARA APPLE MUCİS’DEN SÜRPRİZ KOLEKSİYON NASIL KULLANILIR?

Corona Virüs Nedeniyle Evde Kalanlara Apple Mucis’den Sürpriz Koleksiyon nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Apple Music sürpriz koleksiyonu kullanmak isteyen kişilerin Appla Music uygulamasına girdikten sonra “Göz At” sekmesi üzerinden koleksiyonları görmesi mümkün oluyor.

Farklı ruh hallerini yansıtacak şekilde hazırlanan bu koleksiyon, geniş bir yelpazede kullanıcılara sunuluyor. Apple Music, kullanıcıları için yedi farklı liste hazırlamış durumda.

 

CORONA VİRÜS NEDENİYLE EVDE KALANLARA APPLE MUCİS’DEN SÜRPRİZ KOLEKSİYON İÇERİKLERİ NELERDİR?

Apple Music koleksiyonunu hazırlayan teknoloji devi, açıklamasında şunları söyledi; “Bütün dünya zorlu bir sınavdan geçiyor ve bu sırada fiziksel mesafeler artsa da dijital dünya hepimizi birleştiriyor. Evde vakit geçirirken, çalışırken ve modunuzu yüksek tutmaya çabalarken müzik, siz ve sevdikleriniz için en iyi yardımcılardan biri. Rahatlamanıza yardımcı olacak, motivasyonunuzu artıracak ve dans ederek enerjinizi yükseltecek listelerle, mesafelere rağmen bir arada olmayı deneyimleyebilirsiniz.”

Corona Virüs Nedeniyle Evde Kalanlara Apple Mucis’den Sürpriz Koleksiyon içerikleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Buzları Eriten Romantik R&B Hitleri
  • R&B Ve Hip Hop’ La Evde Çalışma Keyfi
  • Aşk Dolu Pop Şarkılarıyla Enerjini Yükselt
  • Evdeki Okulunda Hip Hop Ritimleri
  • Oturma Odasında Dans Partisi
  • R&B Ve Indie Eşliğinde Astral Yolculuk
  • Sosyal Mesafeyi Partiye Dönüştür
  • Spor Salonunu Eve Getir

BUZLARI ERİTEN ROMANTİK R&B HİTLERİ İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Buzları eriten romantik R&B hitleri içeriği, birbirine karşı duygularını söyleyemeyen kişilerin zor koşullar altında duygularını daha iyi anlaması için hazırlandı. Bu listedeki müzikler sayesinde kişiler duygularını karşısındaki kişiye çok daha rahat anlatabilecek.

R&B VE HİP HOP’LA EVDE ÇALIŞMA KEYFİ İÇERİĞİNDE NELER VAR?

R&B ve Hip Hop’la evde çalışma keyfi içeriği, uzaktan çalışmak zorunda olan kişilerin motivasyonunu artırmak için kullanılabilecek bir listedir. Uzaktan çalışanlara ilham verecek bu liste sayesinde evde çok daha keyif ile çalışmak mümkün olacak.

AŞK DOLU POP ŞARKILARIYLA ENERJİNİ YÜKSELT İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Aşk dolu pop şarkılarıyla enerjini yüksel içeriği, evde moral bulmak isteyenlere yönelik hazırlanmış bir listedir. Özellikle bu dönemde kendisini yalnız hissedenlere yönelik hazırlanmış olan bu listede Jonas brothers, Ariana Grande, Maroon 5 gibi birçok sanatçının yüksek tempolu şarkıları yer alıyor.

EVDEKİ OKULUNDA HİP HOP RİTİMLERİ İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Evdeki okulunda Hip Hop ritimleri içeriği, okulların evden devam etmek zorunda olduğu bu dönemde ödevleri daha keyifle yapmak için öğrencilere yönelik hazırlanmış bir listedir. Bu listede Kaytranada, Pueblo Vista gibi birçok sanatçının hafif tempolu nostaljik, Hip Hop ve elektronik ritimleri yer almaktadır. Bu liste sayesinde öğrenciler ödevlerini çok daha motive şekilde yapması amaçlanıyor.

OTURMA ODASINDA DANS PARTİSİ İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Oturma odasında dans partisi içeriği, aileyle eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için hazırlanmış özel bir listedir. Evinde geçirdiği günleri partiye çevirmek isteyen kişiler, bu listede yer alan birbirinden eğlenceli müzikler sayesinde oturma odalarını adeta bir parti salonuna çevirebilirler.

 

R&B VE İNDİE EŞLİĞİNDE ASTRAL YOLCULUK İÇERİĞİNDE NELER VAR?

R&B ve İndie eşliğinde astral yolculuk içeriği, evde kapalı olmasına rağmen yolculuğa çıkmak isteyenlere yönelik hazırlanmış bir listedir. Flying Lotus ve Tame Impala gibi isimlerin parçalarının yer aldığı bu liste sayesinde kullanıcılar astral bir seyahate çıkma şansına sahip olurlar.

SOSYAL MESAFEYİ PARTİYE DÖNÜŞTÜR İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Sosyal mesafeyi partiye dönüştür içeriği, uzakta olanları bir araya getirmek için hazırlanmış bir listedir. Bu listede sosyal mesafe nedeniyle uzakta olmak zorunda olan kişilerin yüreklerini bir hissetmek adına tüm aileye hitap edecek hit şarkılar yer almaktadır.

SPOR SALONUNU EVE GETİR İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Spor salonunu eve getir içeriği, evde spor yaparken dinlenebilecek antrenman şarkılarının yer aldığı listedir. Bu listedeki parçalar sayesinde cardio, yoga ve antrenman çok daha keyifli ve motive şekilde yapılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

88
864 Paylaşım, 88 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir