Çoğu Kadının Kocasından Sakladığı Gerçekler


66
644 Paylaşım, 66 points

Kadınlar genel olarak birçok konuda dürüst ve açık davranmakla birlikte birçok kadın kocasından bazı gerçekleri saklamaktadır. Bu saklama düşüncesinin altında birçok farklı neden yatıyor olabilir. Bu yazımızda Çoğu Kadının Kocasından Sakladığı Gerçekler hakkında bilgi vereceğiz.

Kadınlar güzelliklerinin yanı sıra birçok konuda erkekleri alt edecek zekaya da sahiptir. Kadınlar kafalarına koydukları birçok konuda ister açıktan ister gizlice başarıya ulaşabilirler. Bu aşamada birçok kadın kocalarından bazı gerçekleri de saklayabilir. Bu gerçeklerin birçoğu masum olmakla birlikte bu konuda çok tehlikeli kadınlar da ne yazık ki bulunmaktadır.ÇOĞU KADININ KOCASINDAN SAKLADIĞI GERÇEKLER NELERDİR?

Çoğu Kadının Kocasından Sakladığı Gerçekler şu şekilde sıralanır;

  • Eski sevgililer
  • Materyalist arzular
  • Cinsel tercihler
  • Kişisel başarılar
  • Kıskançlık
  • Gelir kaynağı
  • Yeme alışkanlıkları
  • Sosyal medya hesapları
  • Yatakta kandırmak
  • Gizli aşkları

KADINLAR KOCALARINDAN ESKİ SEVGİLİLERİNİ SAKLARLAR

Eski sevgililer çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Erkeklerin birçoğu geçmişte olan sevgilileri ile ilgili kadınlara bilgi verirken, kadınlar bu konuda daha ketum olurlar. Bunun temel nedeni, geçmişte yaşadıkları ilişkilerin evliliklerine zarar verme korkusudur. Birçok koca, eşinin eski sevgililerini kolay bir şekilde sindiremez. Bu da bir süre sonra evlilikte sorunların oluşmasına neden olur. Bu nedenle kadınlar kocalarından eski sevgililerini genel olarak gizlemeyi tercih ederler.

KADINLAR KOCALARINDAN MATERYALİST ARZULARINI SAKLARLAR

Materyalist arzular çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Kadınların genel olarak materyalist olarak nitelendirilmekten büyük rahatsızlık duyarlar. Birçok kadının konfora, lükse ve paraya düşkünlükleri olsa da bu durumu kocalarından gizlemeyi tercih ederler. Bunun başlıca nedeni kocalarının onları para ve lüks düşkünü bir kadın gibi görmesini istememeleridir.

KADINLAR KOCALARINDAN CİNSEL TERCİHLERİNİ SAKLARLAR

Cinsel tercihler çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Kadınlar genel olarak cinsel hayatları ile ilgili çok fazla konuşmamayı tercih ederler. Duygusal açıdan çok daha hassas yapıda olan kadınlar, cinsel hayatlarında tercihlerini belirtmeleri durumunda bunun duygularına zarar vereceğini düşünür. Bununla birlikte bu tür konularda kocalarından nasıl bir tepki alacaklarını da kestirememeleri, cinsel tercihleri konusunda sessiz kalmaya teşvik eder.

KADINLAR KOCALARINDAN KİŞİSEL BAŞARILARINI SAKLARLAR

Kişisel başarılar çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Günümüzde birçok kadın için önemli konuların başında işyerinde elde edecekleri kişisel başarılar gelir. Ancak kişisel başarılarını birçok kadın kocaları ile paylaşmaktan kaçınırlar. Bunun temel nedeni erkeklerin üstünlük duygusu ile karısının bu başarısından rahatsızlık duyması ve işi bir yarışa dönüştürme düşüncesidir. Evliliklerinde bu konuda sorun yaşamaktan korkan kadınlar genelde başarılarını kocalarından saklamayı tercih ederler.

KADINLAR KOCALARINDAN KISKANÇLIKLARINI SAKLARLAR

Kıskançlık çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Kadınların birçoğu kocalarına belli etmeseler de onları çevrelerindeki diğer kadınlardan kıskanırlar. Bunun temelinde yaşanan güven sorunları yer alır. Özellikle yapı gereği şüpheci kadınlar kocalarını herkesten gizlemek için yorucu bir çaba içerisine girebilir. Ancak kıskançlık duygusu ile kocalarının gözünde kötü görünmemek adına birçok kadın bu duygularını kocalarından gizlemeyi tercih ederler.

KADINLAR KOCALARINDAN GELİR KAYNAKLARINI SAKLARLAR

Gelir kaynağı çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Birçok kadın kendi ayakları üzerinde durmak ister. Bu durum kadınlarda kendine güven duygusunu artırırken daha mutlu olmalarını da sağlar. Kadınların birçoğu iş hayatında iyi gelir elde ederler ancak bu durumu kocalarından saklamayı tercih ederler. Özellikle kocasından daha fazla kazanan bir kadın için bunu gizlemek çok daha önemli bir hal alır. Birçok erkek karısından daha az kazanma fikrinden rahatsızlık duyar ve bu durumu da evliliklerine yansıtabilirler.

KADINLAR KOCALARINDAN YEME ALIŞKANLIKLARINI SAKLARLAR

Yeme alışkanlıkları çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Kadınlar yalnızken çok rahat ve oldukça fazla yemek yerken bu durumu kocalarının yanında asla yapmazlar. Birçok kadın, yeme alışkanlıkları ile ilgili olarak kocalarından kırıcı bir söz duymamak adına onların yanında çok daha az ve dikkatli yemek yemeye çalışırlar. Böylece yeme alışkanlıklarını gizleyerek sürekli formuna dikkat eden bir kadın imajı çizmeye gayret gösterirler.

KADINLAR KOCALARINDAN SOSYAL MEDYA HESAPLARINI SAKLARLAR

Sosyal medya hesapları çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Kadınlar kocalarının da ekli olduğu sosyal medya hesapları üzerinden özgür bir davranış sergileyemezler. Düşüncelerini kolay paylaşamaz, üzüntülerini belli edemezler. Bunun yanı sıra kocası tarafından tüm sosyal medya hesapları, beğenileri, yorumları takip edilen kadınlar bu durumdan duydukları rahatsızlık nedeniyle daha rahat davranabilecekleri sahte sosyal medya hesapları açmayı tercih ederler. Elbette ki bu hesaplar kocalardan saklanır. Bunun yanı sıra kocasından şüphelenen ve gizli şekilde izlemek isteyen kadınlar da sıklıkla sosyal medya hesaplarını kocalarından saklama yoluna giderler.

KADINLAR KOCALARINDAN YATAKTAKİ GERÇEK HİSLERİNİ SAKLARLAR

Yataktaki gerçek hislerini saklamak çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Kadınların birçoğu çok iyi orgazm taklidi yapabilir. Cinsel ilişkiden hoşlanmasalar bile kocalarını kırmamak adına ses çıkarmamakla birlikte neden orgazm olamadıkları konusunda kendilerine soru sorulmasından da hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle birçok kadın kocası ile cinsel ilişkisi sırasında taklit yaparak kocasını kandırmayı tercih ederler.

KADINLAR KOCALARINDAN GİZLİ AŞKLARINI SAKLARLAR

Gizli aşklar çoğu kadının kocasından sakladığı gerçeklerden birisidir. Her erkeğin olduğu gibi her kadının da gizli bir aşkı olabilir. Bu geçmişe dayalı bir hikaye olabileceği gibi bir kişiye duyulan hayranlıktan ibaret de olabilir. Böyle bir duyguyu herhalde hiçbir kadın kocası ile paylaşamaz. Eski aşkını hala unutamayan ya da bir başka erkeğe beğeni hisseden kadınlar, bu duygularını kocalarından saklamayı tercih ederler. Böylece evliliklerinde yaşanması muhtemel çok büyük sorunları da yaşanmadan önlemiş olurlar. Karısının gizli aşkı olduğunu öğrenmek hiçbir erkek için kabul edilir bir durum değildir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir