Çiftçilere Konut Kredisi Veren Bankalar Listesi 2021


68
664 Paylaşım, 68 points

Eskiye nazaran bankaların çiftçilik yapan vatandaşlara kredi anlamında daha fazla hizmet vermeye başlaması, çiftçilere konut kredisi verme konusundaki eksikliği de gidermeye başladı. Çiftçilere konut kredisi veren bankalar gün geçtikçe artarken, bankalar arasındaki rekabetin faiz oranlarının düşmesini sağlaması da çiftçilerin konut kredisi çekme oranlarını artırmıştır.

Yazımızın devamında, çiftçilere konut kredisi veren bankalar 2021 hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Çiftçilere Konut Kredisi Veren Bankalar  • Şekerbank Çiftçiye Konut Kredisi

Birçok banka çiftçilere konut kredisi veriyor olsa da, Şekerbank çiftçilere yönelik sunduğu avantajlı hizmetlerle daha fazla ön plana çıkmaktadır. Şekerbank ile kira öder gibi konut kredisi taksiti ödeyerek, rahatlıkla ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bankanın expertiz ve faiz oranlarına baktığımızda, en iyi bankalar arasında olduğunu söylemek mümkündür.  • Ziraat Bankası Çiftçiye Konut Kredisi

Çiftçilere yönelik verdiği banka desteği ile ön plana çıkan Ziraat Bankası, çiftçilere konut kredisi veren bankalar 2021 listesinde yer almaktadır. Hayvansal ve tarımsal kredilerin yanı sıra çiftçi dostu konut kredisiyle, çiftçilik yapanların uygun taksit ve faiz oranlarıyla ev sahibi olmalarına imkan tanınmaktadır.

Ziraat Bankası almak istediğiniz evin toplam bedelinin, %75’ine kadar konut kredisi vermektedir. Ayrıca bankanın çiftçiye yönelik sunduğu hasat zamanı ödeme avantajları da, çiftçilik yapıp konut sahibi olmak isteyenler için oldukça cazip bir seçenek olarak tercih edilmektedir.

  • DenizBank Çiftçi Konut Kredisi

Yine çiftçilere yönelik birçok avantajlı kredi paketi sunan bankalardan birisi olan Denizbank, çiftçi konut kredisiyle çiftçilerin ev sahibi olmalarına imkan sunmaktadır. Oldukça uygun faiz avantajları ve vade seçenekleriyle kullanabileceğiniz kredi, çiftçilerin sıklıkla tercih ettiği konut kredileri arasında yer almaktadır.

  • TEB Çiftçi Konut Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası olan TEB’in sunmuş olduğu çiftçilere özel konut kredisi hizmeti, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Uygun koşullarda konuk kredisi çekebileceğiniz TEB, vade ve faiz konusunda ideal bankalar arasındadır.

  • Garanti Bankası Çiftçi Konut Kredisi

En uygun koşullarla çiftçilere konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti, aynı zamanda düşük kredi masrafları ve uygun faiz oranlarıyla tercih edebileceğiniz bir diğer bankadır.

Çiftçi Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Gelir belgesi
  • Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu
  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • Almak istediğiniz konutun tapu fotokopisi
  • Kefil

Genel olarak istenilen belgeler bunlar olup, bankanın gerek görmesi veya kredinizin onaylanmaması durumunda çekeceğiniz kredi tutarını karşılayacak bir taşınmaz teminatı ile tekrardan başvuru yaparak, kredinizin onaylanma olasılığını artırabilirsiniz.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
664 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir