Chrome En İyi Reklam Engelleyici Eklentiler Hangileridir?


72
704 Paylaşım, 72 points

Google Chrome kullanıcıları için en rahatsızlık veren konulardan birisi, web tarayıcıda sürekli olarak reklam ile karşılaşmalarıdır. Bu durumdan rahatsız olan birçok kullanıcı, reklam engelleyici eklentileri kullanmayı tercih eder. Bu yazımızda Chrome En İyi Reklam Engelleyici Eklentiler Hangileridir? Sorusuna cevap vereceğiz.

Google Chrome arama motoru üzerinden yapılan aramalarda birçok site üzerinden reklamla karşılaşmak mümkündür. Sürekli reklam ile karşılaşmak, birçok kullanıcı için rahatsızlık verici durumlardan birisidir.CHROME EN İYİ REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİLER HANGİLERİDİR?

Google Chrome kullanıcılarının reklam ile karşılaşmaması için bazı eklentileri kullanması mümkün olacaktır. Reklam engelleyici eklentiler sayesinde Google Chrome kullanıcıları sürekli istenmeyen reklamlar ile karşılaşmak zorunda kalmazlar.

Chrome En İyi Reklam Engelleyici Eklentiler Hangileridir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • AdBlock Plus
  • Brave Browser
  • Opera
  • AdFender
  • Ghostery
  • NordVPN

GOOGLE CHROME ADBLOCK PLUS REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİ NASIL KULLANILIR?

Google Chrome AdBlock Plus reklam engelleyici eklenti, en çok tercih edilen eklentilerden birisidir. AdBlock reklam engelleyici eklenti sayesinde web tarayıcı içerisindeki reklamlar açılmadan engellenir, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlanır ve sosyal medya tuşlarını filtre dışı bırakmak için seçenek sunulur. Bu eklenti sayesinde kullanıcılar herhangi bir reklam ile karşılaşmak zorunda kalmazlar. Ücretsiz olarak sunulan bu eklentiye abone olmaya da gerek yoktur.

GOOGLE CHROME BRAVE BROWSER REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİ NASIL KULLANILIR?

Google Chrome Brave Browser reklam engelleyici eklenti, en çok tercih edilen eklentilerden birisidir. Gizlilik ve güvenliği artırmak amacı ile kullanılan bu eklenti, tüm özellikleri tek bir pakette kullanıcılara sunmaktadır. Yerleşik reklam engellemesi özelliğine de sahip olan bu eklenti, mikro ödemeler ile kullanılmaktadır. Eklentiden elde edilen para, ortak yayıncılara bağışlanarak reklamların tamamen engellenmesi sağlanır.

GOOGLE CHROME OPERA REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİ NASIL KULLANILIR?

Google Chrome Opera reklam engelleyici eklenti, en çok tercih edilen eklentilerden birisidir.  Opera web tarayıcısı içerisinde yerleşik bir reklam engelleyici bulunmaktadır. Bu sayede üçüncü bir uzantıya ihtiyaç duyulmaz. Birbirinden önemli özelliklere sahip olan Opera, mükemmel performans ve güvenli kullanım arayanlara en kaliteli hizmeti vermektedir.

GOOGLE CHROME ADFENDER REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİ NASIL KULLANILIR?

Google Chrome AdFender reklam engelleyici eklenti, en çok tercih edilen eklentilerden birisidir. Bu eklenti, kullanıcıların tarama deneyimlerinin mümkün olduğunca gizli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Youtube videolarındaki reklamları bile engelleme özelliğine sahip olan bu eklenti, kullanıcılara ayarları kişiselleştirme hakkını da vermektedir.

GOOGLE CHROME GHOSTERY PLUS REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİ NASIL KULLANILIR?

Google Chrome Ghostery reklam engelleyici eklenti, en çok tercih edilen eklentilerden birisidir. Uzun zamandır kullanıcıların tercih ettiği eklentilerden birisi olan bu eklenti, her türlü reklamı ve sahte takipçileri engelleyerek kullanıcılara güvenli bir hizmet sunar. Anonim verileri üçüncü kişilere satarak kar elde etmesini sağlayan eklenti, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

GOOGLE CHROME NORDVPN REKLAM ENGELLEYİCİ EKLENTİ NASIL KULLANILIR?

Google Chrome NordVPN reklam engelleyici eklenti, en çok tercih edilen eklentilerden birisidir. Bir reklam engelleme eklentisi olarak gösterilemeyecek olan NordVPN, şüpheli olan internet sitelerini ve reklamları otomatik olarak engelleyerek hizmet vermektedir. Kötü amaçlı yazılımlardan da kurtulmayı sağlayan bu eklenti, oldukça güvenli ve gizlilik ilkelerini ön plana çıkartan bir eklenti olarak gösterilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
704 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir