Çevrimdışı Oynanabilecek En İyi 10 Bilgisayar Oyun


69
675 Paylaşım, 69 points

Oyun oynamak isteyenler genelde bu işlemi internet üzerinden gerçekleştirirler. Ancak birçok kullanıcı, interneti yokken de oynayabilecekleri oyunları tercih eder. Çevrimdışı oynanabilecek birçok oyun bulunmaktadır. Bu yazımızda Çevrimdışı Oynanabilecek En İyi 10 Bilgisayar Oyun hakkında bilgi vereceğiz.

İnsanlar artık boş zamanlarını çoğunlukla oyun oynayarak geçiriyor. İnternet üzerinden oynanan oyunların yanı sıra interneti bağlantısının bulunmadığı ya da internetin kısıtlı olduğu zamanlarda da oynanabilecek çevrim dışı oyunlar merak ediliyor.ÇEVRİMDIŞI OYNANABİLECEK EN İYİ 10 BİLGİSAYAR OYUN HANGİLERİDİR?

Çevrimdışı Oynanabilecek En İyi 10 Bilgisayar Oyun şu şekilde sıralanır;

  • Alto’s Odyssey
  • Really Bad Chess
  • Mazes & More
  • Once Upon A Tower
  • Jungle Marble Blast
  • Quizoid
  • Tank Hero: Laser Wars
  • Sudoku by Fassor
  • Smash Hit
  • Traffic Rider

ALTO’S ODYSSEY OYUNU NASIL OYNANIR?

Alto’s Osyssey oyunu, koşu oyunu olarak bilinir. Oyunda ana kahraman Alto’ yu bayır aşağı giderken olabildiğince ileriye doğru götürmek gerekmektedir. Huzur verici bir müziğe sahip olan bu oyunda arka plan, kum fırtınaları, yağmur sesleri, güneşin doğuşu ve batışı oldukça dikkat çekici hazırlanmıştır.

REALLY BAD CHESS OYUNU NASIL OYNANIR?

Really Bad Chess oyunu, satranç oyunu olarak bilinir. Çevrim dışı oynanabilen bu oyunda, bilgisayara karşı meydan okuma gerçekleştirilir. Klasik satranç tahtası üzerinde oynanabilen bu oyunda bilgisayara altı kale verilirken oyuncuya üç vezir ve bir tek piyon verilmektedir.

MAZES & MORE OYUNU NASIL OYNANIR?

Mazes & More oyunu, bulmaca oyunu olarak bilinir. Klasik bir labirent oyunu olarak tasarlanmış olan bu oyunda birbirinden zorlu etaplar bulunmaktadır. Üç farklı mod üzerinden oynanabilen oyunda tüm labirent etaplarını geçmek ve oyunu bitirmek amaçlanmaktadır.

ONCE UPON A TOWER OYUNU NASIL OYNANIR?

ONCE Upon A Tower oyunu, platform oyunu olarak bilinir. Hayatta kalma tarzında tasarlanmış olan bu oyunda oyuncu kendisine verilen tüm görevleri yerine getirmek zorundadır. Oyun içerisinde belirli seviyelerde yeni karakterler açma şansı verilir. Aksiyon dolu bu oyun, güzel vakit geçirmek için doğru seçeneklerden birisi olacaktır.

JUNGLE MARBLE BLAST OYUNU NASIL OYNANIR?

Jungle Marble Blast oyunu, Arcade oyunu olarak bilinir. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış bu oyunda karakter sahip olduğu iki renkli küre arasında geçiş yaparak ilerleme sağlamak zorundadır. Bu oyun en iyi çevrimdışı oyunlar arasında gösterilmektedir.

QUİZOİD OYUNU NASIL OYNANIR?

Qiuzoid oyunu, zeka oyunu olarak bilinir. Birden fazla cevabı olan sorulardan oluşan bu oyunda bilgisayara karşı 20 soruluk yarışmalara katılmak gerekmektedir. Oyun içerisinde eğlence, spor, bilim, politika, tarih ve benzeri konularda 17 farklı kategoride 7 binden fazla soru bulunmaktadır.

TANK HERO: LASER WARS OYUNU NASIL OYNANIR?

Tank Hero: Laser Wars oyunu, aksiyon oyunu olarak bilinir. Oyun içerisinde tankların amansız mücadelesine tanık olunacaktır. Lazer silah teknolojisi ile donatılmış olan bu tanklar sayesinde dört farklı zorluk seviyesinde düşmanlara karşı mücadele etmek gerekmektedir.

SUDOKU BY FASSOR OYUNU NASIL OYNANIR?

Sudoku by Fassor oyunu, bulmaca oyunu olarak bilinir. En çok sevilen oyunlardan birisi olan sudoku oyunu, birbirinden zorlu bulmaca etaplarından oluşmaktadır. Oyun içerisinde etapların en kısa sürede geçilmesi gerekmektedir. Bir etabın uzun süre oynanması, cezaların da gelmesine neden olacaktır.

SMASH HİT OYUNU NASIL OYNANIR?

Smash Hit oyunu, nişancı oyunu olarak bilinir. Oyuncu oyun içerisinde kendisine verilen toplarla karşısına çıkan engelleri vurarak parçalamak zorundadır. Oldukça basit gibi görünen bu oyun, ilerleyen etaplarda oldukça zorlu bir hale gelecektir.

TRAFFİC RİDER OYUNU NASIL OYNANIR?

Traffic Rider oyunu, yarış oyunu olarak bilinir. Oyunda kalabalık ve yoğun trafil içerisinde eğlenceli bir yarış deneyimi elde edilir. 29 adet motosiklet çeşidi içerisinden seçim yapabilecek olan oyuncu, etaplar arasında ilerleme sağlayarak oyunu oynayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
675 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
14
Şaşkın
Başarısız Başarısız
100
Başarısız
Komik Komik
86
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir