Cepteteb Mobil Uygulama Temassız Ödeme Kampanyası


66
644 Paylaşım, 66 points

Ülkemizin önemli finans kuruluşlarından birisi TEB bankasıdır. Müşterilerine özel kampanyalar yapan, uygun faiz oranı sunup kolay ödeme yolunu açan banka yepyeni bir kampanya ile müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Cepteteb müşterilerine özel kampanya kapsamında mobil uygulamada cep telefonunuzla temasız yapacağınız 25 liralık her alışverişe 5 lira kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum miktar 50 liradır. Kampanyaya katılmak için, cepteteb mobil uygulaması kampanyalar bölümünü kullanmalısınız. Temassız ödeme yapabilmeniz için telefonunuzun NFC özelliği olmalıdır. İphone marka telefonların birçok modelinde NFC yoktur. Bu yüzden temassız ödemeyi gerçekleştiremezsiniz.

Temassız Ödeme İle Nasıl Kazanırım?

Cepteteb mobil uygulama ile temassız ödeme yaparak para kazanmak için telefonunuzun Android 4,4 işletim sistemine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Akıllı telefonunuzda Android 4,4 yüklüyse akıllı telefonların mobil uygulamasına giriş yapmalısınız. Kredi kartlarım bölümünden temassız ödeme yapacağınız için kartınızı temassız ödemeye tanımlamalısınız. Aylık temassız ödeme ile yapılacak toplam harcama limiti belirlenerek tanımlama işlemi bitirilir. Harcamanızı yaparken temassız ödeme özeliği olan post cihazlarına cep telefonlarınızı yaklaştırarak okutmalısınız.Kampanya Detayları

Cepteteb temassız ödeme ile 50 TL kazan kampanyası 9-31 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Temassız ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız her 25 liralık harcamaya 5 lira kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz maksimum miktar 50 liradır. Kampanya kapsamında kazandığınız bonus miktarı kartınıza 10 Temmuz 2019 da yüklenecektir.

20 Temmuz 2019 tarihine kadar kullanılmayan bonuslar silinecektir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların yalnız 1 tanesi sayılacaktır. Ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınmayacaktır. Sade kartlar, banka kartı ve ticari kartlar kampanya kapsamında yer almaz. Teb bankası kampanyanın tüm koşullarını değiştirme hakkınsa sahiptir.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir