Cepten 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


66
652 Paylaşım, 66 points

Hayatın hızına yetişmeye çalışan insanlar, artık birçok alanda daha hızlı hizmet almanın yollarını aramaktadır. Hızlı hizmet istenilen alanlardan birisi de banka kredileridir. Kredi çekmek isteyen kişiler, banka şubesine giderek vakit harcamak yerine 5 dakikada hızlıca işlemlerini tamamlamayı daha cazip buluyor. Biz de bu istek karşısında bu yazımızda cepten 5 dakikada kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Çekilir?

Cepten kredi çekmek oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Kredi çekmek isteyenler, oturdukları yerden kalkmadan dakikalar içerisinde kredi başvurusunda bulunabilmektedir. 5 dakikada kredi çekmek için cep telefonundan belirli bilgilerin yer aldığı bir mesaj göndermek yeterli olacaktır. Şartların uygun olması durumunda kısa sürede kredi talebine olumlu geri dönüş yapılacaktır.

Cepten 5 Dakikada Kredi Çekme Şartları Nelerdir?

Cepten 5 dakikada kredi çekme şartları şu şekilde sıralanabilmektedir; • Kredi notunun yüksek olması
 • Kredi sicilinin temiz olması
 • Kullanılıyorsa kredi kartı ve diğer kredi ödemelerinde gecikme olmaması
 • Banka işlemleri nedeniyle icralık olmamak
 • Banka borcu nedeniyle maaşında haciz olmamak
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Bankalarla daha önce çalışmış olmak

Bu şartlara uygun olan kişiler, istedikleri bankadan anında kredi çekme hakkına sahip olacaktır. Cepten 5 dakikada kredi başvurusu sonucunda başvurunun olumlu sonuçlanması durumunda kişiye hemen mesaj gönderilecektir.

Cepten 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Cepten 5 dakikada kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir;

 • Denizbank SMS kredisi
 • Finansbank SMS kredisi
 • Yapı Kredi SMS kredisi
 • Akbank SMS kredisi
 • ING Bank SMS kredisi
 • İş Bankası SMS kredisi
 • Garanti Bankası SMS kredisi
 • Vakıfbank SMS kredisi

Denizbank Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Denizbank müşterileri şubeye gitmeden cepten 5 dakikada kredi almak için KREDIM – T.C. kimlik numarasını yazarak 3280’e SMS gönderebilmektedir. Denizbank cepten 5 dakikada kredi için atılan mesaja olumlu dönüş yapılması durumunda müşteri en yakın şubeye kimlik ve gelir belgesi ile giderek krediyi çekme hakkına sahiptir.

Finansbank Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Finansbank müşterileri cepten 5 dakikada kredi çekme şansına sahiptir. Finansbank cepten 5 dakikada kredi için T.C. kimlik numarasını yazıp 5030’a SMS atmak mümkündür. Atılan mesajın sonucunda kredinin onaylanması durumunda müşteriye olumlu dönüş yapılacaktır.

Yapı Kredi Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi cepten 5 dakikada kredi almak için banka müşterilerinin BİREYSEL – T.C. kimlik numarası – Aylık gelir yazarak 4411’e SMS göndermesi gerekmektedir. Mesajın olumlu sonuçlanması ile müşteriler banka şubesine giderek kredi çekebilecektir.

 Akbank Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Akbank cepten 5 dakikada kredi almak için banka müşterilerinin KREDI – T.C. kimlik numarasını yazarak 4425’e SMS göndermesi gerekmektedir. Kredi başvurusunun cevabı 5 dakika içerisinde verilecektir. Kredinin onaylanması durumunda en yakın şubeden ya da Akbank direkt kullanarak krediyi almak mümkündür.

ING Bank Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank cepten 5 dakikada kredi almak için banka müşterilerinin KREDI – T.C. kimlik numarasını yazarak 2205’e SMS atması gerekmektedir. Kredinin olumlu yanıtlanmasının ardından en yakın banka şubesine giderek krediyi almak mümkündür.

İş Bankası Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

İş Bankası cepten 5 dakikada kredi almak için banka müşterilerinin NAKIT  – T.C. kimlik numarası – Kredi tutarı – Aylık gelir bilgisi yazarak 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. İş Bankası kredi başvuruları 5 dakika içerisinde sonuçlanacaktır. Kredi başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, en yakın şubeye giderek krediyi alabilecektir.

Garanti BBVA Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Garanti BBVA cepten 5 dakikada kredi almak için banka müşterilerinin T.C. kimlik numarası – kredi tutarı – kredi vadesi – alık gelir bilgisi yazarak 3390’a SMS göndermesi yeterli olacaktır. Kredisi olumlu sonuçlanan kişiler, en yakın şubeye giderek krediyi alabilecektir.

Vakıfbank Cepten 5 Dakikada Kredi Nasıl Alınır?

Vakıfbank cepten 5 dakikada kredi almak için banka müşterilerinin TIK – T.C. kimlik numarası – aylık gelir bilgisi yazarak 5724’e SMS göndermesi gerekmektedir. Kredinin olumlu sonuçlanması durumunda en yakın şubeye gidilerek kredi alınabilecektir.

NOT: cepten 5 dakikada kredi çekmek için atılan SMS ücretlidir. Bankaya göre ücretlendirme yapılmaktadır. Atılan mesaj ücreti faturalı hatlarda faturaya ek olarak yansıtılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
652 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
97
Şaşkın
Başarısız Başarısız
66
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
97
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
123
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
61
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir