Cardfinans ile Vade Farkı Olmadan Taksit Yapılan Mağazalar


75
734 Paylaşım, 75 points

Kredi kartları ile alışveriş, günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. Çünkü kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksitlendirme şansı bulunmaktadır. Ödemelerini daha kolay yapmak isteyenler, harcamalarını küçük taksitler halinde ödemek isteyenler kredi kartı ile alışverişi tercih etmektedir. Taksitli alışverişte en çok tercih edilen kredi kartlarından birisi de Cardfinans olarak bilinir. Cardfinansın tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi, vade farkı olmadan taksitli alışveriş avantajı sunmasıdır. Bu yazımızda Cardfinans ile vade farkı olmadan taksitle alışveriş yapabileceğiniz mağazaları inceleyeceğiz.

Cardfinan Kredi kartı ile Alışveriş

Finansbank tarafından kullanıcılarına sunulmuş olan Cardfinans kredi kartı, bankanın mağazalarla gerçekleştirdiği anlaşmalar kapsamında birçok özel marka ile vade farkı olmadan çalışmaktadır. Mağazalar anlaşma kapsamında belirlenen taksitle alışveriş yapan Cardfinans kredi kartı kullanıcılarından vade farkı talep etmemektedir.Cardfinans kredi kartı kullanıcılarının vade farkı olmadan taksitli alışveriş yapabilecekleri mağazaları yakından inceleyelim…

Cardfinan ile Vade Farkı Olmadan Taksit Yapılan Mağazalar

  • BOYNER

Boyner mağazalarında Cardfinans ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan taksitlendirme yapılmaktadır. Mağazadan yapılan alışverişler vade farksız 2 ya da 7 taksite bölünmektedir. Söz konusu kampanya YKM mağazalarında da geçerlidir.

  • BEYMEN

Beymen ve Finansbank arasında yapılan anlaşma kapsamında Cardfinans kredi kartı kullanıcıları tüm Beymen mağazalarından vade farkı olmadan 2 ya da 6 taksitle alışveriş yapabilir. Yapılan alışverişlerde kozmetik bölümü ve hediye çeki kullanımı geçerli değildir.

  • ALTINYILDIZ CLASSİC

Altınyıldız Classic mağazalarında Cardfinans kredi kartı ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 2 ya da 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. Bu alışverişler Finansbank ile yapılmış olan anlaşmaya üye mağazalardan gerçekleştirilebilir.

  • NETWORK

Network mağazalarında Cardfinans ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 2 ya da 7 taksit yaptırma fırsatı bulunur. Söz konusu alışverişlerde para puan kullanılamamaktadır.

  • DİVARESE

DİVARESE mağazalarında Cardfinans ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 2 ya da 7 taksit fırsatı bulunmaktadır.

  • MANGO

Mango mağazalarında Cardfinans ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 6 aya kadar taksit yapılabilmektedir. Kampanya kozmetik ürünlerini kapsamamaktadır.

  • MORHİPO

Ülkemizde kullanılan Online alışveriş siteleri arasında en fazla tercih edilen adreslerden birisi olan MORHİPO, Finansbank ile anlaşmalı yerlerden birisidir. Site içerisinde yer alan birbirinden ünlü mağazalardan yapılacak olan tüm alışverişlerde Cardfinans ile vade farkı olmadan 9 aya kadar taksit fırsatı sunulmaktadır.

  • ADL

ADL mağazalarında Cardfinans ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 7 taksit ve bunula birlikte 100 TL para puan hakkı sunulmaktadır.

  • KİĞILI

Kiğılı mağazalarında Cardfinans ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 7 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.

  • LOVE MY BODY

Love My Body mağazalarında Cardfinan ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 7 taksit fırsatı ve 100 TL para puan kazanma şansı sunulmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
734 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
85
Şaşkın
Başarısız Başarısız
49
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir