Cardfinans 1 Adet Fatura Talimatına 50 TL Hediye Kampanyası


74
734 Paylaşım, 74 points

Cardfinans kredi kart sahipleri için 15 Mayıs 2019 ile 15 Eylül 2019 tarihleri arasına 1 adet fatura talimatına 50 TL para puan veren kampanya düzenledi. Kampanya belirlenen tarihler arasındaki dönemi kapsayacaktır. Kampanyaya katılmak için 15 Mayıs-15 Eylül tarihleri arasında sadece QNB Finansbank cep şubesi üzerinden verilen yeni otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir.

Kampanya boyunca iptal edilip yeniden verilen talimatlar için ödül puan kazanamazsınız. Kampanya süresinde 50 TL değerinde para puan kazanırsınız. Kredi kartından verilen talimatlarda kazanılan ödül faturanın ödendiği ilk ayın sonunda kredi kartına yüklenir. Cardfinans nakit kartınız yoksa para puan hesabınıza yüklenmez.

Kazanılan Para Puanlar Kaç Günde HarcanmalıCardfinans 50 TL para puan ödülünü kazanmak için verilen fatura talimatının 15 Temmuz 2019 tarihine kadar en az 1 kere ödenmesi gerekir. Kazandığınız para puanları 25 gün içinde kullanmalısınız. Bu süre içinde kullanılmayan para puanlar silinir. Para puan kazanmak için verdiğiniz otomatik ödeme talimatlarının 31 Aralık 2019 tarihine kadar ödenmesi gerekir. Bu tarihe kadar faturaların ödenmemesi ve iptal edilmesi durumunda verilen para puanlar geri alınacaktır. Para puanı kullanmışsanız para puan tutarı kredi kartınıza ya da vadesiz hesabınıza borç olarak yansıtılacaktır.

Ek Kart Sahipleri Bu Kampanyadan Faydalanabilir Mi?

Para puan kampanyasından ek kart sahipleri de yararlanabilir. Para puanlar ek kart sahiplerinin kartlarına da yüklenir. Ödeme tarihinizde kartınızı kullanabilirsiniz.

Cardfinans Fix üzerinden talimatınız ile ödemesi yapılan her bir faturanıza Otomatik fatura ödeme faizi yansıtılır. Otomatik fatura ödeme faiz oranı aylık % 2,25 olarak belirlenmiştir. Her bir müşteri kampanyadan 1 kere faydalanabilir. En fazla 50 tl değerinde para puan kazanabilir. Para puan kampanyasına dahil olan faturaları başka kampanya için kullanamazsınız. Kampanyadan faydalanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
734 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
13
Başarısız
Komik Komik
123
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
86
lol
Aşk Aşk
73
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
49
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
13
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir