Bunları Yaparak Bedava Uygulamalar Edinebilirsiniz


65
634 Paylaşım, 65 points

Uygulama mağazaları üzerinden birçok beğenilen uygulama ne yazık ki ücretli olarak sunulmaktadır. Bu uygulamalara ücret vermek istemeyen kişiler, uygulamalardan mahrum kalırlar. Ancak ücretli uygulamaları ücretsiz olarak alabilmenin de elbette bir yolu vardır. Bu yazımızda Bunları Yaparak Bedava Uygulamalar Edinebilirsiniz başlığı altına ne gibi işlemler yapabileceğinizi anlatacağız.

Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak alabilmek için bazı yöntemleri kullanmak mümkündür. Bu yöntemler sayesinde ücretli olan tüm uygulamaların sahibi olmak ve bedava kullanmak oldukça kolay olacaktır.ÜCRETLİ UYGULAMALAR NASIL ÜCRETSİZ ALINIR?

Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak almak için kullanılabilecek yöntemlerden birisi vShare’dir. VShare, İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılan özel bir mağazadır. Bu öyle bir mağazadır ki içerisinde bulunan tüm uygulamalar ücretsiz olarak alınabilir.

vShare uygulaması üzerinden Apple Store’ da yer alan tüm uygulamaları ücretsiz olarak indirmek mümkündür. vShare uygulaması içerisinde Apple Store uygulamasında yer alan ücretli ve ücretsiz tüm uygulamalar yer alır. Bu uygulamalar aynı Apple Store ‘da olduğu gibi sürekli güncellenmektedir. Bu sayede indirilecek uygulamaların en son sürümlerine sahip olmak mümkün hale gelir.

VSHARE UYGULAMASI NASIL KURULUR?

VShare uygulaması, İOS için hazırlanmış Apple Store’ da bulunan tüm uygulamaların indirilmesine yarar. Ancak kurulum aşaması biraz daha farklıdır. Çünkü vShare uygulaması Apple Store’ dan indirilebilen bir uygulama değildir.

VShare uygulaması nasıl kurulur sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür. vShare uygulaması, Safari Web tarayıcısı üzerinden indirilebilir. Web tarayıcıya vShare yazarak indirmek mümkündür. indirme işleminin sonrasında indirilmiş olan dosyaya tıklayarak çalıştırmak gerekir. Çalışma sırasında “Uygulamaya güveniyor musunuz?” sorusuna onay vermek yeterli olacaktır.

VSHARE ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ UYGULAMA NASIL İNDİRİLİR?

VShare üzerinden ücretsiz uygulama indirmek için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanır;

  • Birinci Adım

vShare uygulaması indirilir.

  • İkinci Adım

Uygulama açıldıktan sonra ana sayfada yer alan arama kısmına indirilmek istenen uygulamanın adı yazılır.

  • Üçüncü Adım

Uygulamanın olduğu sayfa açıldığında sağ üst kısımda bulunan “Yükle” yazan bölüme tıklanarak indirme işlemi ücretsiz şekilde gerçekleştirilebilir.

  • Dördüncü Adım

Ücretli uygulamanın ücretsiz olarak indirildiği vShare uygulaması sayesinde İOS işletim sistemli telefon kullanıcıları kolayca ve son güncellemeleri ile uygulamaları indirme şansına sahip olurlar.

vShare uygulamasının tek amacı, İOS işletim sistemli telefon kullanıcılarına tüm uygulamaları ücretsiz olarak sunmaktır. Kullanıcıların birçoğu uygulamalar ücretli olduğu için birçok işe yarayan uygulamadan mahrum kalırlar. Ücret ödeyerek uygulama kullanmak birçok kişi işin gereksiz bir harcama olarak görülebilir. Bu düşünce ile oldukça işe yarayan uygulamalar bile birçok kişi tarafından tercih edilmemektedir.

vShare uygulaması sayesinde tüm ücretli uygulamalar son güncellemeleri ile kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, ücretli bir uygulamayı ücretsiz alma şansına sahip oldukları için vShare uygulamasını yoğun şekilde kullanmaktadır. Bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak her türlü uygulamayı kullanma şansına sahip olunur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
634 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir