Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?


65
633 Paylaşım, 65 points

Farklı bankalara olan borçlarınızı kapatmak üzere verilen borç kapatma kredisi sayesinde, tüm borçlarınızı bir banka üzerinde toplamak mümkündür. Bu nedenle ödeme yükü biraz daha artıyor olsa da, muhatap olacağınız banka sayısı azalmaktadır. Borç kapatma kredisi veren bankalar hakkında vereceğimiz bilgilerin yanı sıra, kredi hakkında diğer detaylara da yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Farklı bankalara olan dağınık borçların ödenmesini ve tek bir kredi altında toplanmasını sağlayan kredilere, kısaca borç kapatma kredisi diyebiliriz. Bu kredi sayesinde zor durumda kaldığınızda sadece bir bankayla sıkıntı yaşar, icralık olmak gibi istenmeyen durumlara da tek bir banka üzerinden maruz kalırsınız.

Borç kapatma kredisi veren bankalar, belirlemiş oldukları faiz oranlarıyla bankalara olan borçlarınızın kapatılmasına olanak tanımaktadırlar. Ortalama olarak %2,22 faiz oranıyla borç kapatma kredisi veren bankalar, borçlarınızın tek bir yerde toplanması bakımından önemli kolaylıklar sağlamaktadır.Borç kapatma kredisi başvuru şartları şunlardır

 • Kapatılacak krediler, ihtiyaç ve taşıt kredilerini kapsamaktadır
 • Kara listede olmamak
 • Borcunuzun icra takibine düşmemiş olmaması
 • Gelir belgesi beyanı
 • Adınıza kayıtlı elektrik, su ya da doğalgaz faturası
 • Bankanın talebine göre kefil

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

 • QNB Finansbank

%2,22 faiz oranıyla borç kapatma kredisi veren QNB Finansbank, 48 aya kadar vade yapmaktadır.

 • Şekerbank

3 ile 36 ay arasında vade ve %2,65 kredi faiz oranıyla borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alan Şekerbank, ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve kredi kartları borçları için borç kapatma kredisi vermektedir.

 • Vakıfbank

Sadece kredi kartı borcunu kapatmak isteyenler için kredi veren Vakıfbank, %1,55 faiz oranları ve 18 aya kadar vadelerle borç kapatma kredisi hizmeti sunmaktadır.

 • Odeabank

36 aya kadar vadeyle borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alan Odeabank, %1,58 faiz oranıyla tüm borçlarınızı tek çatı altında toplama imkanı sunmaktadır.

 • TEB

Komisyonsuz %2,25 faizle borç kapatması kredisi alabileceğiniz TEB, uygun vade seçenekleri sunan bankalar arasındadır.

 • Akbank

Taksitli borç transferi uygulaması sunan Akbank, kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için kredi imkanı sunan bankalar arasındadır. %2,25 faiz oranıyla 12 aya kadar, borç kapatma kredisi vermektedir.

 • Denizbank

Kefilsiz olarak 48 aya kadar vade tanıyan Denizbank, gelir belgesiyle bu krediden yararlanma imkanı vermektedir.

 • Burganbank

%2,65 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçenekleri sunan Burganbank’tan kredi çekerek, tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz.

 • Halkbank

Faiz oranı %2,66 olan Halkbank borç kapatma kredisiyle, gelir belgesi ve bankanın istemesi durumunda kefil göstererek borçlarınızı Halkbank’ta tek bir kredi üzerinde toplayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
633 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
101
Şaşkın
Başarısız Başarısız
77
Başarısız
Komik Komik
55
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
101
Helal Olsun!
lol lol
14
lol
Aşk Aşk
122
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
99
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
62
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

6 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İhtiyacım var idari takibe düşmek istemiyorum kredi talebim var ve gecikmeli odeme yaptigim gibi bu ay asgari bile odeyemedim kredi kartini odensin borcum elime para bile gecmesin kapama dekontlarini ileteyim yeter borcum oglumun konusma merkezine vermek icin cektigin kredi ile basladi pesine kredi kartim eklendi nerde calistigim belli ipsiz sapsiz degilim ne oldugumda belli ama maalesef kredi notum dusuk diye yuzume bakilmiyor tahsilati mumkun olmayan sahislar yuklu cekiyor sonra icra kanaliyla almaya calisiyorlar maalesef bosa umit yaziyi okuyunca