Bonus’ tan Öğrencilere Özel Kredi Kartı


57
579 Paylaşım, 57 points

Bonus kart, öğrencilere özel olarak hazırlanmış bir kredi kartı sunmaktadır. Bu kartı kullanan öğrenciler, birbirinden güzel avantajlar ile karşılaşacaktır. Bu yazımızda Bonus kart tarafından öğrencilere sunulmuş olan bu özel kart hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Öğrencilere Bonus Kart Veren Bankalar Hangileridir?

Öğrencilere yönelik olarak birçok banka özel kart hazırlamıştır. Bu kartlar arasında en fazla tercih edilenler, Bonus biriktirme şansı verenlerdir. Ülkemizde öğrencilere yönelik verilen kartlar arasında Bonus biriktirme şansı veren bankalar şunlardır;  • Garanti Bankası Bonus Kart
  • TEB ÜniversiTEB Bonus Kart

Bu iki bankanın öğrencilere vermiş olduğu Bonus kartları biraz daha yakından inceleyelim…
Garanti Bankası Bonus Genç Kart Nedir?

Garanti Bankası tarafından öğrencilere özel olarak hazırlanmış bir Bonus karttır. Bu karttan 18 – 25 yaş arası tüm gençler yararlanabilmektedir. Kart aidatı da olmayan Bonus genç kart sayesinde öğrencilere bedava alışveriş ve taksit fırsatları sunulmaktadır. Kartın en büyük özelliklerinden birisi, harcadıkça Bonus kazanılmasıdır. Kazanılmış olan bu Bonus, bedava alışveriş olarak değerlendirilir.

Bonus Genç Kart Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası tarafından öğrencilere özel olarak verilen Bonus kart, harcadıkça kazandıran bir karttır. Kart kullanan öğrenciler her harcamalarına Bonus kazanacaktır. Kazanılmış olan 1 Bonus, 1 TL değerindedir.
Bonus Genç Fırsatlarından Yararlanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Garanti Bonus Genç fırsatlarından yararlanmak için yapılması gereken ilk şey, Bonus Flaş uygulamasını indirmektedir. Uygulamaya kayıt yapan her öğrenci, anlık olarak kişiye özel sunulan fırsatlardan yararlanma hakkına sahip olacaktır. Bonus Genç kullanan öğrencilere, sunulan fırsatlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Restoran ve kafelerde yapılan harcamalarda geçerli 35 TL Bonus sunulmaktadır.
  • iTunes ve Steam üzerinden yapılacak olan alışverişlerde 15 TL Bonus kazanılacaktır.
  • Peşin yapılan alışverişlerde sonradan taksitlendirme fırsatı sunulmaktadır
  • Ödemelerde erteleme hakkı bulunmaktadır. Öğrenciler istedikleri alışverişlerini bir ay erteleyebilirler
  • Acil nakit ihtiyaçları için ücretsiz nakit avans çekme hakkı verilmektedir.

ÜniversiTEB Bonus Kart Nedir?

TEB bankası tarafından öğrencilere yönelik olarak hazırlanmış olan karttır. Bolca Bonus dağıtması ile bilinmektedir. ÜniversiTEB Bonus kart ile öğrenciler yurt içi ve yurt dışı tüm harcamaları için Bonus kazanacaktır. Kazanılan tüm Bonus, üye işyerlerinde harcanmaktadır.
ÜniversiTEB Bonus Kart Özellikleri Nelerdir?

TEB bankası tarafından sunulmuş olan ÜniversiTEB Bonus kart sahibi olan öğrencilere birbirinden güzel avantajlar sunulmaktadır. Kart kullanıcısı öğrencilerin yararlanabileceği avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Öğrenci istediği adrese hediye, çiçek, konser bileti ya da uçak bileti gönderimlerinde hiçbir gönderi ücreti ödemeyecektir.
  • Acil durumlar sonucunda öğrenciler kartları sayesinde çilingir, çekici ve camcı çağırdıklarında hiçbir ücret ödememektedir.
  • TEB Bonus kart ile uçak bileti alımlarında, otel rezervasyonlarında ve araç kiralamada Bonus kullanılabilmektedir. Bonus yetmemesi durumunda kredi kartı harcamasına 6 aya kadar taksit yapma şansı bulunmaktadır.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

57
579 Paylaşım, 57 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
109
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir